Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • ja som vystrojeny na oboch kolenach - lave vystuzena orteza, prave len taky stahovak neoprenovy a vlneny pas okolo krizov - a sups veselo na svahy ^^

    chodza je najvacsia svina, kolena trpia otrasmi, ani po lyzovacke alebo biku ma nebolia tak, ako kolena, ako ked prejdem nejaku trasu pesi. co sa tyka turistiky, tak na tu mozem asi zabudnut.

  • Najradšej by som ich mal všetky naraz na ruke a kochal sa vo svojej zbierke cele dni ...

    z lava TagH.Pilot r.1993 , Candino Naval Hero r.1990 , TagH.Kirium r.2000, Certina DS r.1980 , Certina DS4 r.2015 , bicolor Certina DS N2 r.1982 , a Seiko s budikom r.1983

  • Najradšej by som ich mal všetky naraz na ruke a kochal sa vo svojej zbierke cele dni ...

    z lava TagH.Pilot r.1993 , Candino Naval Hero r.1990 , TagH.Kirium r.2000, Certina DS r.1980 , Certina DS4 r.2015 , bicolor Certina DS N2 r.1982 , a Seiko s budikom r.1983

    daj na ruku :D budeš ako ruský vojak v 45´

    A stitch in time :D

  • daj na ruku :D budeš ako ruský vojak v 45´

    Keď som robil šefa v hodinarstve som občas nosil na každej ruke hodinky a už tomu sa ľudia moc čudovali , to by bola iná šou keby som si dal na každú ruku po pat kusou a prešiel sa do Auparku .... ,, ha ha

    Peter Th.

  • .... chalani na tie kolena mozte skusit schudnut a začat cvičit.... neberte to mentorsky .... kazdy si to rozoberte ako chcete.... mam za sebou 5 opracii rozne oboch kolien no stale mam svoje a momentalne celkom dobre funguju najme vdaka tomu ze si dam rano par pozdravov slnka ( nech sa clovek pretiahne) a potom je to postupne zatazovanie kolien..... zlahka par pomalsich drepov a vypadov do kazdej strany.... a postupne zrychlovat aby sa koleno prekrvilo a slachy spevnili... rocne najazdim cca 10-13k na bajku ,,,, hravam aktivne floorbal a bedminton ... cez zimu bezkujem plus slapem skialp a dolu idem telemarkom , kto to skusil vie ze to bez silneho kolena nejde..... netvrdim ze to vsetko robit mate .... len chcem povedat ze aj napriek roznym opotrebeniam to netreba vzdat .... v kazdom a to zdoraznujem v kazdom pripade viac regenurejem po behavych sportoch sa "flakam" cize ak v jeden den hram florb. na druhy den max bajk plavanie alebo aj nic. Mam vyhodu fyzicky narocnej prace takze ak v ten den nesportujem staci ak mi privezu krumple - muku a je vybavene ..... bandaze pouzivam len doma ak to s niecim prezeniem a citim ze nemozem koleno v ten den rano dobre rozvicit .... pred sportom sa vzdy rozcvicim pumpovanim , nie roztahovanim ani strecingom.... to je pred vykonom kontraproduktivne.... a samozrejme huspenina a medvediky... ak to niekoho nakopne nech da vediet .... je to beh na dlhu trat z ktorej sa nevracia a uz neprestava..... uzivajte.....

    v tomto som jazdil enduro , aj tak som mal kolena obcas nakasu

    vela zdaru

  • .... chalani na tie kolena mozte skusit schudnut a začat cvičit.... neberte to mentorsky .... kazdy si to rozoberte ako chcete.... mam za sebou 5 opracii rozne oboch kolien no stale mam svoje a momentalne celkom dobre funguju najme vdaka tomu ze si dam rano par pozdravov slnka ( nech sa clovek pretiahne) a potom je to postupne zatazovanie kolien..... zlahka par pomalsich drepov a vypadov do kazdej strany.... a postupne zrychlovat aby sa koleno prekrvilo a slachy spevnili... rocne najazdim cca 10-13k na bajku ,,,, hravam aktivne floorbal a bedminton ... cez zimu bezkujem plus slapem skialp a dolu idem telemarkom , kto to skusil vie ze to bez silneho kolena nejde..... netvrdim ze to vsetko robit mate .... len chcem povedat ze aj napriek roznym opotrebeniam to netreba vzdat .... v kazdom a to zdoraznujem v kazdom pripade viac regenurejem po behavych sportoch sa "flakam" cize ak v jeden den hram florb. na druhy den max bajk plavanie alebo aj nic. Mam vyhodu fyzicky narocnej prace takze ak v ten den nesportujem staci ak mi privezu krumple - muku a je vybavene ..... bandaze pouzivam len doma ak to s niecim prezeniem a citim ze nemozem koleno v ten den rano dobre rozvicit .... pred sportom sa vzdy rozcvicim pumpovanim , nie roztahovanim ani strecingom.... to je pred vykonom kontraproduktivne.... a samozrejme huspenina a medvediky... ak to niekoho nakopne nech da vediet .... je to beh na dlhu trat z ktorej sa nevracia a uz neprestava..... uzivajte.....

    v tomto som jazdil enduro , aj tak som mal kolena obcas nakasu

    vela zdaru

    kamo, ja sport rozhodne nevzdavam, vid. moje foto ;)

  • kamo, ja sport rozhodne nevzdavam, vid. moje foto ;)

    :thumbup: ano jasne ..... chcel som tym len vyzdvihnut tu cast pripravy... bez nej to konci po vykonoch a mnohokrat len pri obycajnom dennom fungovani v bolestiech.... klb ma v nasom veku vacsiu volu , stav " oblozenia" je mizerny a sľachy niesu v pruznom stave .... ta priprava je dolezita aby sa to nedielo rsp nepresiahli sme zregenerovatelny stav.... bohuzial si pamatame co vsetko sme dokazali pred 20 rokmi ... v noci nasrot , rano o 8:00 na starte ... vibroval som viac nez motorka a netusil som co tam vlastne vsetci robime .... kazdy mal zaradenu rychlost v pravej ruke fullgas, stlacenu spojku a ked to panko odmaval pustil som spojku a vsetky bolesti a studeny pot bol zrazu prec.....dnes.... ? ........ uz len ten studeny pot .... :)

  • Stara fotka kde som ja s deťmi a s novými Certinami DS Titanium 200m wr. keď boli kupene - r. 1992. A mam ich dodnes , len bat. menená , užasne a lahučke 55 g , a na ruke dnes - fotka z blízka ...