Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • ... Pepe už lepsie?

  • A púzdro a korunka? Inak ruské hodinky mali kvalitné nielen zlátenie ale aj chrómovanie ✌️Ale tieto vyzerajú ako nové 👍

    Príbeh je, že ide o hodinky z úložiska.

    Majster kupuje prípady a mechanizmy. Slúži, zbiera a ukáže sa, že je z továrne.

    Napríklad továreň Molniya berie zo skladu mechanizmy 3602/3 zo 60 rokov a používa ich v nových prípadoch.

  • Príbeh je, že ide o hodinky z úložiska.

    Majster kupuje prípady a mechanizmy. Slúži, zbiera a ukáže sa, že je z továrne.

    Napríklad továreň Molniya berie zo skladu mechanizmy 3602/3 zo 60 rokov a používa ich v nových prípadoch.

    CASE sa tu preklada ako "puzdro", nie "pripad" ;)

  • Je to bežný preklad 😳 videl som to mnohokrát

    No, bezny len preto, ze sa dnes bezne pouzivaju automaticke preklady bez ludskej korekcie, google translator a pod. Je to uzasne, kam sa to posunulo - sam casto vyuzivam. Ale niekedy z toho vyliezaju taketo vtipnosti ^^ .

    A to si nevidel preklad navodu na pouzitie jedneho cinskeho covid testu z lekatne Dr. Max :D . Keby som si nevedel spravit reverse engeneering spat do anglictiny tak by som to z toho sk prekladu veru nedal :D. Nechapem, ako to vobec mohli pustit do predaja s takym prekladom.

  • Som zvedavy ci ten kovovy remienok mi este bude zvacsovat alebo nie :D len si ho neviem nasadit lebo nemam nato naradie a kym sa dostanem k hodinarovy :D

    Ak si kupoval Lunar piloty na NATO strape, kovový remienok ti pravdepodobne nebude sedieť. Sú tam ináč vŕtané otvory na osičky v púzdre. Bulova vŕta tieto otvory rozdielne pre verzie s kovovým remienkom a velcro (NATO) strapom. Určite to tak je u prvých 45 mm modelov Lunar Pilota s dátumom a pieskovaným púzdrom. Daj vedieť, ako si dopadol.

  • Ak si kupoval Lunar piloty na NATO strape, kovový remienok ti pravdepodobne nebude sedieť. Sú tam ináč vŕtané otvory na osičky v púzdre. Bulova vŕta tieto otvory rozdielne pre verzie s kovovým remienkom a velcro (NATO) strapom. Určite to tak je u prvých 45 mm modelov Lunar Pilota s dátumom a pieskovaným púzdrom. Daj vedieť, ako si dopadol.

    ja mam 96k111, na tej bol nasadeny uz kovovy remienok, ale som ho ani len tak neskusil , hned isiel dole , ale mozno zajtra skocim do mesta k hodinarovy a bude foto :)