Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • "profil" wrote:

    .........remienky hirsch ..............lepsie vidiet a vybrat si ................

    ..ja si nemozem pomoct, ale mam voci remenkom Hirsch nejaku averziu - mozno pomer cena/vykon ma akosi nepresvedcil :rouge:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "jankoxxx" wrote:

    od hirschu ruky prec... skor by som odporucil RIOS a DiMODELL. Popripade nechat si usit...

    Z akeho dovodu preferujes Rios a Dimodell oproti Hirschu? Osobne mam len carbon model, no drzi sa uz slusny cas, pricom niekolkokrat absolvoval plavaren a nejake to jazero v lete. Ak mam porovnat s kozenym remienkom, tak je to uplny nezmar. Vyzera ako novy a casom nepachne potom...

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • "jankoxxx" wrote:

    od hirschu ruky prec... skor by som odporucil RIOS a DiMODELL. Popripade nechat si usit...

    S Hirschom je to moja prvá skúsenosť tak uvidíme. DiMODELL jeden vlastním a prídeme mi taký tuhý a tvrdý. Následkom čoho mi nesedí na ruke, tak ako napr. Hirsch.
    Každý z remeňov je však nasadený na iných hodinkách s rôznymi rozmermi a tvarom púzdra. Takže aj túto skutočnosť musím brať v úvahu.
    Zatiaľ spomenuté remene nemám dosť dlho nato aby som mohol komplexne zhodnotiť opotrebovanie a iné parametre. Možno to nakoniec dopadne tak, že DiMODELL zmäkne a Hirsch už bude v koši... :)

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • Mne sa na hirschi paci ze zo zaciatku bol tvrdy a netvarny, ale casom sa prisposobil obvodu a tvaru zapastia, co je pre mna skor pozitivum ako negativum. Ked bol novy vyzeral na hodinkach dost zvlasne a mal som z neho na 2 miestach sparenu ruku a na casti zapastia odstaval aj 5mm. Po par tyzdnoch sa prisposobil hodinkam aj ruke ;) mal som niekolko kozenych remenov s vlozkou vo vnutri, ktora mala vytvarat akysi profil. Po par mesiacoch sa bud popraskala koza okolo sitia, alebo pretrhla nit. A to boli remene cca o 10 € drahsie ako tento synteticky hirsch.

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Netusim od coho zalezi, no mal som v ruke uz zopar remenov, ci uz lacnych hirsch, cez kadejake originaly az po handmade shell cordovan... No najkvalitnejsie u mna (makky a prijemny na dotyk) bol jednoznacne origo Hanhart a Meva. Netusim cim to je, ci materialom, alebo spracovanim toho materialu, no pri manipulovani a noseni tych dvoch som mal pocit ze mi ruku hladka nieco velmi prijemne :)

    Zajtra tento pokec presuniem do adekvatnej temy, tam mozme pokracovat v debate o remienkoch ;)

    No a k teme, po X rokoch citam knihu! Normalnu, papierovu!! :mrgreen:

  • "Mr.Zizi" wrote:

    Velmi pjekne :super:
    Mne sa takyto styl hodin na dievcatach/zenach paci. Ziadne kamienky, hovadinky,...

    Asi budem musieť začat do posilovky chodiť, nech mi ruky zhrubnu... ::d
    btw.... som čistokrvný chlap... ::d

  • Images

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...