JEANRICHARD – Terrascope Blue 39 mm

  • JEANRICHARD – Terrascope Blue 39 mm
    http://watchesseven.blogspot.cz/2015/02/jeanri…39-mm-blue.html


    JEANRICHARD a nekončící řada modelu Terrascope, osobně jsem rád, že tomu tak je, baví mě sledovat nové a nové variace na toto téma, zvláště když se objevila velikost 39mm, která vypadá velmi lákavě, stejně jako tyto dva nové modely a jejich modrý směr. Všichni víme, jak modrá dokáže hodinky zkrášlit ... nebo úplně pokazit. Vzhledem k počtu barevných variací jsem přesvědčen, že značka JEANRICHARD ví jak udělat krásnou modrou. Tak se podívejme na nové modely s heslem ,,It's Time for Blue", obrázky mnoho nenapoví, v případě hodnocení barev je nutná realita. Štěstí těch, kdo budou ode dne 19. března do 26. března na SIHH 2015, právě pro tuto akci jsou modely připraveny. Tak pamatujte, stánek JEANRICHARD v hale 1.0 :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • A ešte ten fakt keď človek zistí že tak vydarená modelová rada prichádza aj v prijateľných 39mm. Čo viac si priať ? :) Už len mať na ne :]

  • podla fotiek vyzeraju nositelne. snad by som ich aj zniesol na ruke. zatial mam ale pocit ze by sa mi zunovali. ale je to vsetko len hypoteticka situacia kedze si ich nekupim :)

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Aquáčů je snad ještě víc než teráčů. Můj favorit je stále model na jehož číselníku se odehrává souboj dvou univerzitních loďařských klubů končící překvapivě remízou. To se mi zdá jako malý alibismus neznepřátelit si ani jednu stranu, ale na druhou stranu hodinky mají tato klání pouze připomínat v obecné rovině a ne oslavovat vítěze. V těsném závěsu za tímto modelem mám kousek, jehož číselník zdobil jeden z japonských mistrů miniatur. Naopak symbol starodávného děla mě nechává klidným, což je zajímavé, neboť sport, který dělo reprezentuje z divácké ani hráčské pozice klidem příliš nevyniká :) Přidal bych obrázky, ale z telefonu je to pakec, stejně myslím, že všichni vědí o čem mluvím.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1