Vianočná súťaž o hodinky 2014

  • @esqueleto si nedal ani tú námahu premenovať obrázok :mrgreen:
    vás šetrí. no ak ste ostali nejaký 7-8-mi tak to bude náročný rozstrel - ale na druhej strane - tá výhra za to rozhodne stojí. :super:

  • No, keďže majú súťažiaci možnosť odpovedať až do zajtra do polnoci, potom môžem uverejniť výsledky. @Adam, ty tam ale budeš určite! Lebo máš všetky odpovede vrátane poslednej správne ;)

    Keďže by som vám chcel uľahčiť tú rozstrelovú otázku, rozhodol som sa, že vám to značne uľahčím. Aj vzhľadom na to, že otázka bude v pracovný deň, a nechcem aby ste celý deň strávili surfovaním na nete a hľadaním odpovede, nedajbože aby ste mali kvôli tomu problémy v zamestnaní, dám vám pár dôležitých nápovied. Nepôjde teda o "akúkoľvek otázku" z hodinárskeho sveta.

    Nápovedy sú:

    1, otázka sa bude týkať výlučne jednej z hodinárskych značiek v ponuke https://hodinkomania.sk/www.toptime.sk
    2, pôjde o vcelku jednoduchú otázku, nič zákerné. Pôjde teda o čas.

    Takto si cez víkend môžete v kľude preštudovať môj web aby ste boli v pondelok prichystaní ;) Ak niekto nechce čakať do nedele aby vedel, či sa zúčastní, potom ako odpovedal na všetky otázky, kľudne sa ma môže spýtať, poviem mu, či je v hre ;)

  • :mrgreen: Myslím, že Adam bude do pondelka študovať 10x viac ako počas skúškového.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • To si píš :mrgreen: Už som tak blízko :)

  • A zároveň ďaleko. Urob si aj technickú prípravu. Natlač fotky a informácie o všetkých modeloch, aby si ich mal okolo seba na očiach a nemusel nikam klikať. Trénuj čo najrýchlejšie naťukanie názvu akéhokoľvek modelu, nech Ti to niekto dáva ako diktát a stopuje čas. Naštuduj si, po akom dlhom čase po požití ideálne zaberá káva a toľko pred rozstrelom ju vypi, prípadne zaklincuj redbulom. Tri dni je dlhá doba, môžeš sa dostať do totálnej formy. :mrgreen:
    Inak neviem, či by reálne nebolo lepšie skôr troška vypustiť paru. Lebo aj tak máš šancu na výhru cca 1 ku 7, nepoznám aktuálny stav a keď budeš celý víkend makať ako šrób, môžeš byť potom veľmi sklamaný.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Myslím že si raz poriadne prečítam stránku a nechám to tak :mrgreen: Ostatné by bolo už moc a kávu ani redbull nepijem :D Necháme to na náhodu :)

  • tak až v poslednom kole sa človek dočká rozumnej otázky, kde môže mať konečne fakt 100% istotu! dal som to (aj s vyťukaním) za 35 sekúnd!! :langue:
    no a teraz ešte idem na tú včerajšiu, nech som v rozstrele za favorita

  • tak až v poslednom kole sa človek dočká rozumnej otázky, kde môže mať konečne fakt 100% istotu! dal som to (aj s vyťukaním) za 35 sekúnd!! :langue:
    no a teraz ešte idem na tú včerajšiu, nech som v rozstrele za favorita

    A to ideme do rozstrelu aj tí, ktorí sme mali aj nesprávne odpovede? :mrgreen:

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • no dobre, dobre, ... ale keby ste sa prví ôsmi vzdali účasti v rozstrele, tak povedzte, dobre, chlapci?
    (ozaj a prečo nesúťažia žiadne dievčatá?)

  • no dobre, dobre, ... ale keby ste sa prví ôsmi vzdali účasti v rozstrele, tak povedzte, dobre, chlapci?
    (ozaj a prečo nesúťažia žiadne dievčatá?)

    Neboj sa, určite sa zapojilo aj veľa dievčat, len narozdiel od nás nevedeli odpovede.:)

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Neboj sa, určite sa zapojilo aj veľa dievčat, len narozdiel od nás nevedeli odpovede.:)[/quote]

    ruku na srdce, poručíku, my dvaja sme tiež príliš nezaexcelovali :rouge:

  • Tak som poslal aj č. 14, aby som to tu veľmi nenaťahoval, lebo jak tak pozerám /podľa predbežných výsledkov/, v podstate sa čakalo len na mňa. Čím dlhšie som hľadal, tým menej som presvedčený o správnej odpovedi, ale som unavený po 24- ke, a už sa mi nechce hľadať.
    Chlapi díky za súťaž. Držím palce všetkým v rozstrele.

  • dal som 14. a 15. ale či správne, vie len ten, čo toto trápenie vymyslel :rouge: so 14. som si vôbec nie istý, boli tam detaily, ktoré ma miatli, ale nádej umiera posledná. Vôbec ma to netrápi, lebo rozstrel by ma aj tak zabil :hurt4: . Naučil som sa kopu nových vecí a vlastne načo by mi boli ďalšie hodinky, veď už teraz to neunosím :pendu: :mdr3: :happy1:

    A stitch in time :D

  • Chalani, držím palce, ráno cestujem a v čase rozstrelu a Vianoc budem mimo, tak prajem veľa šťastia a pekné sviatky. Netuším, či sa občas pripojím cez mobil, tak sa držte, som zvedavý, kto to nakoniec dá.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim