• Neviem, Gunter tvrdil, ze to bude technicky problem, kedze cislice sa vyrobia osobitne a potom sa na cifernik nasadia. No a kedze zasahuju do kridiel lietadla, tak si myslim, ze to bude asi ten hlavny dovod.. Urcite sa to ale da nejako vyrobit. Uvidim, to je este vec na diskusiu. Ja som mu povedal, ze to chcem zanechat plasticke.

  • Predbežne sa hlásim aj ja, síce som ešte úplne neprekusol tú veľkosť ale však pilotky majú byť veľké. Dúfam, že na nejakom stretku si štajny 44 vyskúšam.

    Tempus Fugit

  • Od "rozhorčenia" som až zabudol, čo som chcel :mrgreen: ...
    Veď sedmička, lietadielko a päťka môžu byť z jedného kusa, len to treba presne navrhnúť, čo snáď pre ľudí čo robia hodinky nebude až taký problém ...

  • Ahojte maniaci :) je niečo nové ohľadom limitky? termín okolo konca roku je reálny? či sa posúva...

  • Ja by som jedny tiež asi zobral keby to vyšlo a keby som teda mohol.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • a aspoň naznačil, že sa k tomu dostane? či treba zotrvať v čakaní alebo sa zamerať na iné hodinky...

  • Tak chlapci včera som objavil toto vlákno a prešiel ho celé od prvého až po posledný príspevok. Skláňam sa pred tými nádhernými hodinkami ktoré ste to dokázali navrhnúť :amen: Ak mi sadne rozmer a našetrím požadovanú sumu tak to budú asi tie najkrajšie hodinky akú si dokážem predstaviť.

  • Mne sa dizajnovo tiež velmi páčia, nápad s vrtulou je super akurát jedna tá "vrtula" by mohla byť označená superluminovou, aby to malo funkčnú sekundovku, ale aj keby nemalo, nevadilo by mi to, osobne by som síce preferoval jednoduchšie ručičky z Nav B-Uhr premium, ale tamtie sú tiež dobré, možnosť kúpiť to s tým meshom by bola tiež super. Určite na to v herologickom fonde podržím prostriedky.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tak ono dosť veľký problém, prečo to viazne je aj ten, že ja nástojím na 3d lietadielku, kým Günter povedal, že to nejde, lebo lietadielko zasahuje do číslice 5 a 7.. Takže pokiaľ by ste súhlasili aj s obyčajným tlačeným lietadielkom, tak to môžem znovu skúsiť potlačiť. Ono je tam viac problémov, najhlavnejší je extrémna vyťaženosť Güntera bez ktorého to proste nespravíme.. Raz je v Hongkongu, potom v Rusku atď.. No a posledná vec, ktorá ho zrejme trápi je moja limitka.. Ale určite som to ešte nevzdal. Len to pravdepodobne bude chcieť osobné stretnutie s ním, lebo telefonáty proste nefungujú..

  • Men by sa vytlačené lietadlo asi páčilo aj viac, keby bolo v jednom kuse litadlo a 5 aj 7, už by sa mi to zdalo moc. Druhý problém by bol asi ten ži by tam musel byť upravený hriadel sekundovej ručičky. Čo sa týka vyťažnosti Guntera, to mu samozrejme verím, ja celkovo nechápem ako môže firma s 15 luďmi vyrábať také množstvo rozličných druhov hodiniek vo velmi slušnom čase.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • A mohli by ste spraviť render ako by to vyzeralo keby je to lietadielko tlačené ?

  • Ja si myslím, že ten posledný render je spravený s tým, že lietadlo je tlačné.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Áno mal si pravdu. chyba mojej nepozornosti. Chcel som len vedieť ako budú vyzerať číslice v spojení s tlačením lietadielkom. Myslel som že keď sú čísla plastické budú tie krídla moc prekrývať a to lietadlo tam zanikne ale nie je to moc vidieť :super: