• Na hodinky ako aj ine veci treba zvacsa sporit no a ja sa pytam aky a kde mate sporiaci ucet?
    Dnes som sa totiz dozvedel ze konci moje oblubene ingkonto, takze hladam za neho adekvatnu nahradu. :pascontent:

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • ja som sa kedysi davno upisal na 38 rokov u Generali, ako dochodca uz nebudem jak debil behat s Bckami - chce to Pateky na stare kolena :)

    mne tieto kratkodobe sporiace ucty pridu take divne - v Banke hykaju ze dostanes urok 3 percenta, inflaciu mas cez 4, takze realne stracas..

    snad financne vzdelanejsi poradia, mna to tiez zaujima

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Chlapci, v banke treba mať iba nevyhnutnú sumu. Väčšiu časť peňazí treba točiť a zvelaďovať tak ako ja a potom šup s tým do zahraničnej banky.................. :malin1:

  • "ivan_989" wrote:

    Momentalne je asi najlepsie sa zadlzit a vhodne investovat...poda, byt, dom, hodinky...

    A teraz hlavne Gold....... :super:

  • pani neda mi to polozit tuto otazku ..

    co v pripade ked vam niekdo odsekne ruku koli hodinkam ak ich nedate po dobrotky :mdr1:
    i tu mate nejkau poistku ci sporiaci ucet na uhradu skody
    _ .?


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • "rozgon" wrote:

    co v pripade ked vam niekdo odsekne ruku koli hodinkam ak ich nedate po dobrotky :mdr1:
    _ .?

    tento pripad je krajne nepravdepodobny a riziko s nim spojene vnimam ako zvyskove ergo akceptovatelne

  • "Alexion" wrote:


    Dnes som sa totiz dozvedel ze konci moje oblubene ingkonto, takze hladam za neho adekvatnu nahradu. :pascontent:

    Aj mne dosiel mail :pleur4: mal som ten ucet vyse 10 rokov.

  • Myslím, že Alexion nechcel informácie kam investovať, ale iba poradiť náhradu za jeho zrušený produkt. Pozri si mBank alebo Zuno.
    Rozgon, odseknutá ruka je úraz krytý úrazovou poistkou ev. ako trvalý následok krytá poistením trvalých následkov úrazu. "Odporúčam" Ti nosiť hodinky na dominantnej ruke, ak Ti ju spolu s hodinkami odseknú, dostaneš viac.

  • presne tak, ide mi o nejaku adekvatnu nahradu za ingkonto. ine financne produkty ma v tejto chvily nezaujimaju.
    mbank asi nie je uplne bez poplatkov no asi nic lepsie nebude, so zuno to vyzera dost neisto, nechcem zase o pol roka riesit to iste :)
    mna sameho bohuzial okrem tychto dvoch bank nic nenapadlo...

    u ingkonta neslo len o to ze to je sporiaci ucet s vyssim urokom ako bezny ucet malo aj ine vyhody.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Ja som ing konto prestal pouzivat uz asi pred 2 rokmi a presiel do Zuno. Od zaciatku vyssie uroky, ucet tiez zdarma, embosovana karta k tomu.. Momentalne uroky znizuju, ale myslim, ze je to stale najlepsia alternativa.

  • "Alexion" wrote:

    mna sameho bohuzial okrem tychto dvoch bank nic nenapadlo...


    Ešte Poštová banka má akúsi vkladnú knižku bez výpovednej lehoty, ale nepríde mi to ako najoptimálnejšia náhrada za sporiaci účet.

    "Alexion" wrote:

    mbank asi nie je uplne bez poplatkov no asi nic lepsie nebude


    Čo som si prezeral ich cenník, tak všetky bežne využívané služby sú bez poplatkov, čo máš na mysli?

  • Ja mám mbank už asi 4 roky a na bežne používanie maximálna spokojnosť

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • najdem si cas a pozriem sa na to. niekde v diskusiach som cital ze mbank uz zaviedol nejake poplatky resp. musis mat nejaku aktivitu aby si to mal bez poplatkov. nechcem vsak zahlmievat, nepamatam si teraz podrobnosti. kazdopadne este nejake 2 mesiace ingkonto bude ficat, dovtedy sa nieco najde. :)

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • "Alexion" wrote:

    najdem si cas a pozriem sa na to. niekde v diskusiach som cital ze mbank uz zaviedol nejake poplatky resp. musis mat nejaku aktivitu aby si to mal bez poplatkov. nechcem vsak zahlmievat, nepamatam si teraz podrobnosti. kazdopadne este nejake 2 mesiace ingkonto bude ficat, dovtedy sa nieco najde. :)


    Myslím, že to sa týka iba výberov z bankomatov, kde máš jeden mesačne zadarmo a potom podľa aktivity.

  • "Spen" wrote:


    Myslím, že to sa týka iba výberov z bankomatov, kde máš jeden mesačne zadarmo a potom podľa aktivity.

    Presne tak je to, máš jeden výber free mesačne a podľa toho akú sumu zaplatíš mesačne kartou máš ďalšie výbery zadarmo, to vždy chodí správa na banking, resp. mail ktorý si nastavíš. Mne to vyhovuje, aj tak väčšinou platím len kartou, keď aj len noviny :)

  • "esqueleto" wrote:

    A ako to teda zveľaduješ ty? :)

    Lacno kúpiš +draho predáš = Zisk použiješ na ďalší kšeft............ ;)