Kúpa nových spoločenských hodiniek

  • Zdravím, chcel by som vás poprosiť o radu ohľadom kúpi nových hodiniek do spoločnosti a keďže som ešte iba študent, tak mám vcelku veľké limity:) Mám už vybrané finálne modely, ale ťažko sa mi rozhoduje z týchto troch a preto by som bol vďačný za akékoľvek rady, či už o danej značke alebo modeli samotnom.

    http://www.rotaryhodinky.sk/?203,gs02518-06

    http://www.dobrehodinky.sk/hodinky/3-swis…-quartz?sef=cpb

    http://www.hodinarstvo.sk/hodinky/tissot…-410-16-053-01/

    Edited 2 times, last by misoo (April 23, 2014 at 12:53 PM).

  • A ja by som sa v tejto cenovej hladine vyprdol na tie značky a pozrel by som sa po Seikách v automate. Za cca 60-70 € máš krásne päťky do spoločnosti a okrem toho že sú to automaty a majú minimálne rovnakú úroveň spracovania, tak sú krajšie a lacnejšie.

  • zaujímalo by ma, že prečo ste všetci tak jednohlasne za ten Tissot - áno, je to celkom významná a uznávaná značka na trhu, no treba brať aj na vedomie, že toto je najlacnejší model od Tissotu a teraz mi povedzte úprimne, na čom si dá výrobca menej záležať, na najlacnejších hodinkách, čo vyrába alebo na hodinkách svojej strednej triedy? Keď si iba vezmete tie Rotary, doživotná záruka, kamienky na strojčeku (ten je síce čínsky, ale kvalitu garantujú a predsa len ich budem nosiť iba do divadla a na podobné príležitosti ako doplnok), zatiaľ, čo Tissot vraj nemá ani perfektne vycentrované ručičky, plastový strojček.... Sú krásne tie Tissoty, ale toto ma od nich trošičku odrádza....

  • i ked su to najlacnejsie tissoty, isto budu kvalitnejsie nez tie rotary

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Okrem toho, tie hodinky Rotary stoja v základe 195€, tieto sú iba zlacnené, čiže aj hodnotu majú väčšiu od ostatných... je však pravda, že s Rotary hodinkami som sa ešte v živote nestretol, čo sa o Tissote povedať neda

  • "Samco005" wrote:

    zaujímalo by ma, že prečo ste všetci tak jednohlasne za ten Tissot ....

    Pretoze je to najlepsie z toho co si nam predostrel :) V podstate si nam nedal inu moznost. Ale jednoznacny zaver z toho je 1. Dosetri 2. Kup nieco lepsie. Teraz sice nieco kupis ale velmi rychlo ta zacne stvat ze si kupil lowlevel lowcost :) ked kupis drahsie vlastne usetris, lebo nebudes coskoro kupovat dalsie.

  • "ivan_989" wrote:

    Pretoze je to najlepsie z toho co si nam predostrel :) V podstate si nam nedal inu moznost. Ale jednoznacny zaver z toho je 1. Dosetri 2. Kup nieco lepsie. Teraz sice nieco kupis ale velmi rychlo ta zacne stvat ze si kupil lowlevel lowcost :) ked kupis drahsie vlastne usetris, lebo nebudes coskoro kupovat dalsie.

    svätá pravda...

    "Blood In The Water, Water In Its Blood."

  • "Samco005" wrote:

    Rotary hodinky nie sú kvalitné?

    nic take som nenapisal.
    ale ked uz rotary, tak aspon take co su swiss made.

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago