• Dobrý deň , ako prvé , dobré fórum s dobrou myšlienkou , ešte som o vás nepočul ;)

    K veci , prečítal som si pár vecí na vašom fore a potrebujem poradiť
    Mám záujem o tieto hodinky.No určite sa vyznáte lepšie ako ja hodinky som doteraz neriešil.Nepotrebujem žiadne 200€ hodinky ani Armani-ho , len niečo čo dobré vizerá pri každodennom nosení aj športe , pref.kožu - nepáčia sa mi kovové
    čo mi poradíte? - cena je pod 100€ kedže nepotrebujem nič "nóbl" (hoci by som prihodil keby fakt stáli za to , ale mne to azda ani netreba)

    + ten obchod tophodinky.eu , nemá nikde recenzie , máte niekto skúsenosti s týmto obchodom?

  • ...počuj, proti gustu žiaden dišputát, ale nechápem komu treba na hodinkách veľký červený pahýľ, ktorý pripomína spínač na spínanie veľkých trojfázových zariadení v duchu hesla "tahem zapni stiskem vypni"... tie hodinky sú čína, kúp si radšej nejaké lacné Swatch, Seiko alebo máš na výber dalšie kvalitné značky, ktoré sa možno zmestia do tvojho rozpočtu...
    ...na toptime sú najlepšie referencie, ale to ti tu napíšu iní, myslím, že pri výbere hodiniek z tohoto e-shopu to neoľutuješ...

    Tempus Fugit

  • Vitaj, zaklad je kupovat hodinky od hodinarskej znacky, ziadny Armani, Zraloci a podobni krajciri! Vsetko je to cinsky smejd co dlho nevydrzi a velmi casto s tym byvaju problemy. Inak su aj kvalitnejsie cinske, napr. na Parnis je vela pozitivnych info a su v pohode aj pod 100€.
    Odporucam ale prihodit par € tak okolo 150€ a mas kvalitne hodinky. Znacky napr. Seiko, Orient, Casio, Swiss Military, Festina...

  • Už keď čítam tie drísty typu "švajčiarsky dizajn a švajčiarske technológie" ma napína a ten preklep to zabil. Hodinky Švajčiara nevideli ani z lietadla a Európu uvidia až keď prídu na sklad z Číny.
    K veci, hodinky veľa nestoja a ani za veľa. Drobná rada, keď už, tak aspoň nie farebné, pri tej cene to bude iba lakované a lak z toho zíde len čo uvidí zárubňu. Ak chceš, skús pozrieť nejaké Casia, Swatch, Citizen a pod. tie aspoň robia hodinárske firmy.

    EDIT: Misoo, dohodnime sa, že Parnis nebudeme nikomu odporúčať, kto sa na ne nepýta, pls.

  • Dobre chalani ale berte tak že nemám 30 , :) takže tak pre 19-20r ..
    150€ ? môže byť povedzme , keby ste niečo pohľadali čo by malo športový "šmrnc" a zároven by to bolo vkusné ? :]
    Jediné čo by som dodal , nie kov a ideálne by bolo 4.5cm

  • Ani ja nemám 30 :frime: no aj tak je to čínsky šmejd :langue: .
    V nedávnom vlákne som hádzal [url=http://hodinky.heureka.sk/f:p:100-150;10964:122505;3640:11034,112366,112365,11102,9368,11270,57616,112375,103731,11274,5530,112374,22596/?o=4]link[/url] na filter Heureky s rozpätím 100 - 150 € a značkami ktoré v danej cenovej relácií ponúkajú primeranú kvalitu. Skús si to pozrieť zorientuj sa a môžme prípadne ďalej radiť.

  • ..to je pravda, netreba mat 30 aby si clovek nekupil nekvalitne hodinky :)

    Zas na druhej strane ma moja frajerka poslala s jednoruckami od Meistersingeru viete asi kam - zevraj na take dedkovske hodinky mam este cas :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Kúp si Timex TX, je to taká vyššia trieda od Timexu a mali na nich neskutočné zľavy v Bratislavskej Eurovei alebo v Bystrickej Európe (no neviem či je to ešte aktuálne). 70 % na všetky. Pred tým okolo 500 €, teraz okolo 150 €. Určite si ale nekupuj 45 eurové hodinky. Chápem, že nie každý je ochotný minúť stovky Eur, ale kúpiť si hodinky, ktoré stoja rovnako ako jeden obed v nejakej nóbl reštike, to nie je ono. Alebo potom si kúp nejaké G-shocky za 90 €.

    Napr:

  • ćau , niesom z Ba , ani okolia. :nono: a čo som popozeral na nete , tie ceny niesu pod 250€
    A tie g-shocky sú podľa mna , no povedzme nepekné :0

  • "nekronaut" wrote:

    A tie g-shocky sú podľa mna , no povedzme nepekné :0


    ...práve o to ide, musíš sa aj ty sám poohliadnuť na internete, ja napr. podobné G-shocky mám a celkom sa mi páčia, takže musíš nájsť niečo, čo sa páči tebe, vkus totiž všetci rovnaký nemáme. Možno, keď dáš von obrázky nejakých hodiniek, ktoré sa ti páčia, ti niekto bude vedieť dať tip. ;) V každom prípade v tvojom rozpočtovom prípade budeš musieť robiť komprmisy...

    Tempus Fugit

  • Ešte doplním, všimni si veľkosť hodiniek vs. veľkosť tvojho zápästia, tie G-shocky sú vhodné pre mňa, myslím že sú najmenšie... A ak chceš hodinky aj na športové aktivity, tak kožený remienok nebude to pravé orechové, ibaže by si mal aj kožu aj gumu a menil ich podľa potreby...

    Tempus Fugit

  • Na športové aktivity rozhodne kaučukový remienok. :super:
    Ale čínaky si vážne nekupuj. To sa oplatí doložiť tých 50 eur k tomu a máš napríklad Swatch, Casio, Festina. Alebo ak chceš možno športovo elegantné, aj Lacoste alebo Tommy Hilfiger majú za normálnu cenu a máš tiež Swiss Made. :)