Čo nového v Hodinkove

  • To sú :)
    Priemer je 42mm
    Krížom od jednej hrany k druhej na najširšom mieste je 46mm
    Od konca jednej nožičky po koniec protiľahlej je to 51mm

  • Staci, ale maly tuning nie je nikdy na skodu. Hlavne BGW9 lumi, ta je v lete magicka :)

    To ani zafír a lepší ťah a vlastne štajny by možno boli lepšie a keď štajny, tak by to mohli byť aj wardy, tie sa mi docela páčili a to sa mi už oplatí došetriť na bondovky, ale keramické sú krajšie a PO sú už potom skoro rovnako drahé ...
    Potreboval som niečo lacné k vode a musím povedať, že naživo vyzerajú pekne. Ten ťah nie je ktoviečo, ale mal som už aj horšie, začínam byť rozmaznaný.

    scratches adds character ! :langue2: :langue2: :langue2:

    Tak to ja radšej bezcharakterné hodinky :P
    Keby si videl čo dokážu tý moji dvaja sedemročáci, tiež by si zvažoval kam si aké vezmeš hodinky, aby to potom ešte rozchodili.

  • To ani zafír a lepší ťah a vlastne štajny by možno boli lepšie a keď štajny, tak by to mohli byť aj wardy, tie sa mi docela páčili a to sa mi už oplatí došetriť na bondovky, ale keramické sú krajšie a PO sú už potom skoro rovnako drahé ...
    Potreboval som niečo lacné k vode a musím povedať, že naživo vyzerajú pekne. Ten ťah nie je ktoviečo, ale mal som už aj horšie, začínam byť rozmaznaný.

    Ja som na tieto uvahy nikdy nejak extra nebol, hodinky beriem lebo sa mi paci ten konkretny dizajn/model. Tuningom v pre mna rozumnej cene ich dostanem na praktickejsiu/krajsiu uroven. Je mi prd platne ak sa mi tie "lepsie" hodinky nepacia, alebo mi na nich prekaza nieco, co sa uz tuningovat neda.. :) To radsej dam rovnaky peniaz za "horsi" model, lebo budem mat z neho vacsiu radost. Ale kazdy to mame inak.. :)

  • Ale ja si kupujem len hodinky, ktoré sa mi páčia.
    Tie Orienty sú fakt pekné, lumi svieti jak sviňa, fakt nevidím dôvod vrážať do nich ďalšie peniaze, hlavne keď viem, že mi s najväčšou pravdepodobnosťou nevydržia viac ako polrok. Keby som plánoval ich mať pár rokov, tak by ten tuning dával zmysel, ale ja rád skúsim zasa niečo ďalšie.
    Možno si ich obľúbim a zmením názor, tá tmavá modrá návyková.

  • viac krat som mal tento model na ruke a musim povedat ze je to velmi posobivy kusok, az sa cudujem ze som si ho tiez doteraz nekupil.
    ty si mal viac krat orienty, cize aj tento konkretny model alebo to je premiera pre teba?

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Akoze tie Orienty su za danu cenu super prehladne a funkcne potapky. Pohoda.
    Tah by som v danej kategorii neocakaval nejaky extra a ja by som ho urcite zlozil a nenosil...

    To otras logo by som este so zavretym lepsim a zazmurenym horsim okom vstrebal.
    No preboha naco je tam nad korunkou ta dalsia bradavica? Co to vobec robi? Ved Day/date sa da osefovat jednou korunkou jak to maju vsetky ostatne hodinky a tamten dalsi zbytocny vybezok mi este nikto nevysvetlil :)