• Hodinky som objednal od Roba z monsterwatches.eu, komunikacia s nim celkom v pohode, len zo zaciatku nam to trosku haprovalo, lebo par mojich mailov skoncilo v spame. Ide o znamy Seiko FFF mod s najnovsim sunburst charcoal cifernikom a plastickymi indexami so striebornym lemovanim. Rucicky su original Seiko, hardlex vymeneny za zafirove sklicko s vnutornym modrym antireflexom. V interieri a pri slabom svetle ide o "obycajne" hodinky, ale na slnku su uplne perfektne. Cifernik a sklicko hadzu vsetky mozne aj nemozne odlesky a je radost pozerat na ne. Myslim, ze to budu idealne hodinky na leto :)

    Pred par dnami som zistil, ze yobokies ponuka vlozku do lunety s nanesenou C3 lumi, takze casom dostanu dalsi upgrade. ::d

    V ramci pociatocneho nadsenia, skuska roznych remienkov :hehe: Zvladnu toho vela, okrem tych najhrubsich - dierky na nozickach su dost nizko a velmi hruby remen dost pretrca (di-model jumbo napr. - na foto nie je).

  • Mam doma jeden silikonovy a jeden kaucukovy remen, ale nemam ich moc rad. V podstate som ich nosil iba do sauny, inac len nato, kozu alebo kov. S gumou nie som kamarat :hehe:
    Nozicky su od seba 22mm, co je super, lebo mozem prehadzovat vsetko medzi Steinhartami alebo Trasermi. Prave potapky to asi nie su, maju "iba" 100m a nesrobovaciu korunku.. :)

  • :super: najviac sa mi pacia s ciernym remenom.

    tissot prc 200 automatic chronograph
    certina ds 1 automatic chronograph
    longines master collection retrograde
    certina ds action diver automatic
    doxa into the ocean
    seiko monster
    fortis b-42 flieger day/date
    tissot pr 516 automatic

  • Rozmyslam nad dalsim tuningom - novu lumi lunetu. K dispozicii su dva typy a neviem si vybrat (A sa mi zda praktickejsia, B zase trosku krajsia a blizsia k originalu) :) Ktoru by ste si vybrali vy?

    A+B (zdroj yobokies)

    A?

    B?

    Vykaslat sa na to? :)

  • B :)

    tissot prc 200 automatic chronograph
    certina ds 1 automatic chronograph
    longines master collection retrograde
    certina ds action diver automatic
    doxa into the ocean
    seiko monster
    fortis b-42 flieger day/date
    tissot pr 516 automatic

  • Chcel som napisat A, ale ked bola osadena na hodinkach, tak jednoznacne B :)


    Sent from my iPad using Tapatalk

  • Uz som v procese objednavania, ale zatial to stroskotava na postovnom. To co je v cene neobsahuje poistenie a na WUS som cital viacero reportov, ze luneta dorazila zlomena. Dalsia moznost je priplatit si 55usd, co sa mi zda sakra vela. Skusam este ukecat Harolda na nejaky obycajny poisteny list, snad sa podari :triste1: