Fortis B-42 Marinemaster Automatic

  • Pani tak dnes som si bol pre dlhoocakavane hodinky.Velmi dlho som sa rozhodoval medzi dvoma typmi,Fortis vs Longines.Po dlhom uvazovani a aj na zaklade Vasich pripomienok a rad :super: som sa rozodol pre Fortisky.Longines bola moja vysnivana znacka,ale urcite by som tie hodinky nevyuzil tak ako by sa patrilo.Dnes som sa stretol s predavajucim,dali sme si kavicku a konecne som hrdy majitel tejto pre mna vyznamnej znacky :super: Majitel bol velmi ochotny,porozpraval mi aj troska z historie tejto znacky :ghee: A dokonca sme isli aj do baumaxu skratit remen na to moje povestne zapastie ::d ::d .Kedze su z titanu su neuveritelne lahucke a ten cifernik proste nema chybu :super: Krasne prehladny a ta oranzova sekundovka ma proste bavi :) ,stale sa na nu pozeram :mrgreen: Predchadzajuci majitel neklamal,ked vravel,ze vyzeraju ako nove.Stale sa pozeram a hladam nejaky mikroskrabancek ale nic ;) Vyzeraju jak keby som ich bol kupit teraz v obchode.V auguste boli v autorizovanom servise,bola robena komplet prehliadka,nastavenie,skuska tlaku,tesnenie a pod,takze najblizsie roky mam pokoj,aspon dufam :) Na zaver len tolko,som zvedavy dokedy ma budu bavit a nebudem citit potrebu kupit si dalsie hodinky.Len viem,ze to budu pilotky a asi na vianoce ::d :D Este ich skusim pofotit a hodit sem,len mam pokazeny fotak tak to bude fotene ajfonom 5 :langue:

  • Este strucne info:ETA 2836-2,11 1/2,25 Jewels,28,800 Semi-Vibrations Per Hour
    Puzdro:Titanium PVD Black, silikonovy remen,Luneta 42mm,Carbon Dial

  • "olinka6226" wrote:

    Ale to sa tak skoro asi nepodari :/


    Nikdy nevies co na teba caka za najblizsim rohom.
    Hodinky vyzeraju super, dobra volba :) , myslim ze nebudes lutovat.

  • No snad mas pravdu a som rad,ze som sa rozhodol pre tuto znacku :) No b-cka vidim v horizonte 2 rokov,snad :-/ Velmi sa mi ale zacali pacit aj Panarei ;) Tato mania je fakt o krk :mrgreen:

  • gratulujem a na na takúto feši ruku by sa ozaj tie Longiny nehodili :mrgreen:

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • "don2008" wrote:

    Za dva roky sa toho este zmeni :)


    Vsak to..Ja som asi magor,mam cca 3hod new hodinky a uz surfujem po nete a pozeram dalsie ;)

  • Gratulujem ku kupe, dobry vyber :super:
    Nech ti robia radost.

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • "mysiak" wrote:

    Pripajam sa ku gratulacii, kerky ma tiez zaujali - noze ukaz foto s celou rukou s hodinkami :)


    dakujem :) No ja mam obe ruky cele pokerovane :mrgreen: