• Mam este tri dni na rozhodovanie sa :rouge: Je pravda,ze Fortisky su viac univerzalnejsie,ale Longiny su dlhodoby sen :D .Jedine co hovori viac pre Fortis,ze nemusim do nich nic investovat su jak z obchodu totalne new.A pri Longinach by som musel dokupit remen a mozno ich dat aj na kompletny servis za cca 2700ck v Brne.Remen od Simy lacnejsia verzia Telacina 1200ck.

  • "olinka6226" wrote:

    Toho nastavovania sa aj ja bojim,dost zlozite.Jedine ich nosit kazdy den.Ty vole ja ako kurier v Ba nosim najcastejsie teplaky a na ruke Longinesky:))


    Tak to si radšej zvol Fortisky, lepšie ťa vystihnú, sú praktickejšie a sú to aj viac "heavy tool" hodinky, takže keď budeš vykladať 30 kilový balík, tak ti ich nebude tak ľúto. Hlavne gumený remienok vydrží viac a nezošúchaš ho. Longines sú podľa mňa ale lepšie a krajšie hodinky :mrgreen:

  • Vazne je to pre mna obrovska dilema,mat peniaze nazvys berem hned oboje:))Ked ale zvazim,ze skoro vobec nenosim obleky a kosele tak tie Fortis mi pripadaju univerzalnejsie :] A ked dokupim kozenny remen budu aj ku koseliam :)

  • "olinka6226" wrote:

    Na to som myslel aj ja,kupit si oboje len financie nepustia :D A hlavne ked idu vianoce,deti uz pisu zoznam darcekov :hehe:


    V tom pripade by som volil Fortis. Nazivo su to krasne hodinky, pekne spracovane, viac sa hodia ku beznym kazdodennym cinnostiam a nepotrebujes riesit dalsie investicie.
    Kazdopadne by som sa rozhodoval srdcom (pokial to penazenka dovoli) pretoze rozhodnutie rozumom ta uspokoji na chvilu, ale potom sa zacnu vynarat pochybnosti.

  • Robo za tie prachy by som nebral ani jedny, trochu si priplať a pozháňaj dáke Breitlingy prípadne omegy. Na ruku 16cm sa hodia tak cca 40mm hodinky, ja mám ruku 18,5 a tiež mi vyhovuje 40mm ....

  • ..za mna popremyslaj nad tym, co ti pisal Fermuello. Breitling a Omega su trosku inde a cenovo ich zozenies priblizne v tejto hladine

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Ja by som isiel do Fortisiek. Tiez nad nimi v duchu uvazujem. Mat tak viac, viac, viac love :) Maju vsetko, co k beznemu zivotu potrebujes. Su odolne, 200M vodotesne, ukazuju den v tyzdni (podla mna dost dolezita funkcia v tomto uponahlanom zivote, ked niekedy ani nevies, co je vlastne za den), datum a v neposlednom rade, cas :)
    Tie Longinesy mi pridu take jemnejsie. Viem si ich na tebe predstavit, keby si robil niekde v banke, alebo tak.
    Hlavne, ked si uz nieco vyberie, nezabudni sa s tym prist pochvalit na dalsie hodinkove stretko. :mrgreen:
    Tomas

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • Tak dnes mam stretko a snad vsetko klapne jak ma a budem mat Fortisky :) Tiez som dlho uvazoval a premyslal ktore si mam kupit :-/ .Keby som pracoval v kancli alebo dennodenne nosil kosele resp obliekal sa elegantne tak jednoznacne volim Longines.Ale kedze sa viacmenej obiekam sportovo tak som sa rozhodol pre Fortis :D .Ked ich konecne budem mat doma tak ich pofotim a hodim do vlakna :super: No ked sa dohodneme na stretavke tak ich samozrejme berem :D