• "esqueleto" wrote:

    Krásna dvojka, parádne fotky :super:

    dakujem pekne, tymto bronzakom sa uprimne tesim, stale sa na ne pozeram a sledujem tu hru svetla, ktoru vytvaraju, asi to sam poznas :D :hello:


    "don2008" wrote:

    Gratulujem, tak zasa máš bronzáky, som zvedavý ako dlho ti vydrží mať dvoje skoro rovnaké hodinky.

    diki moc, myslim si, ze tieto mi vydrzia nejaku dobu ;) mozno sa z fotiek zda, ze su rovnake, ale to su mozno len z takejto fotky :malin1:

    inak su ako jing a jang :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • No parada. Teba tie bronzy uz neopustia. Ta tvoja dvojka mi dava chut kupit este jedny damasko...taka mala rodinka sa moze hodit :lol:

    odoslané cez ťapku

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • po dlhsej dobe pridam zase nieco do pribehu, nadchla ma jedna kombinacia s jednym genialnym remenom a jednou este genialnejsou sponou - Jakub, dakujem :super:


    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • no podla mna ten remen k tym hodinkam nejde a ta ponorkova spona uz vobec nie.

    ale dolezite ze sa to paci tebe

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • chapem, ze sa to na PAM pouziva castejsie, ale vodotesnost 30ATM, lestene puzdro a velkostou decentne vyvazujuce velke a vysoke puzdro Super Avengerov je v tomto pripade peknym doplnkom podla mna - tie uzke spony (20mm) od B, ci uz preklapacie alebo trnove, su podla mna malo na tak velke hodinky..

    ..na druhej strane chapem, ze mame kazdy iny vkus a v urcitych detailoch sa mozme rozchadzat, to je to caro tohto fora, ci? :hehe:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Musim sa s vami podelit o moj pribeh zvany kaucuk, co sa neudial za den, ale tak nejako postupne :)

    Kde bolo tam bolo, pisal sa rok 1996.. To bude asi moc dozadu, tak to skratim radsej :D

    Cast 1 - Aupark
    Zavital som do Auparku, ze sa pozriem na kaucuk a ohmatam si ho v ruke (ano, stale ten kaucuk :D ).. Mam rad miesta, kde sa da normalne parkovat, bez stresu, bez dlheho hladania a co je hlavne bez platenia - ano, som skrob, co uz narobim..
    Panko v predajni asi tak ochotny, akoby mal vonku na nadvori nalozeny gulas co mu chladne a on je z toho nervozny.. Pytam sa ho na kaucuk, ukazujem mu hodinky na ruke, pytam si 24mm kaucuk a on vytiahne katalog a ukazuje mi 22mm modely.. Pripomeniem, ze chcem 24-20.. pozrie na mna udivene, ukaze mi v katalogu to co hladam.. Mate ich skladom? Pytam sa nesmelo.. prichadza dalsi vrazedny pohlad, ze to sa predsa musi objednat.. OK, sklopim zrak, ale ze ci mi moze ukazat aspon hodinky, na ktorych ho maju nahodeny (videl som vo vyklade perifernym pohladom asi 3 kusky), panko ukaze prstom na vyklad z mojho periferneho pohladu, ze tam su.. Polozit otazku typu, ci by bol takej lasky plny, ze by mi ich vybral (ano, ide o hodinky :D ) som si uz nedovolil, lebo by mu nielenze vychladol vonku ten gulas, ale aj obschol chlieb polozeny vedla na servitke popri plastovej lyzici :D

    (otvaram si pivo, z tolkeho tukania cez mobil mi vyschlo v krku)

    Cast 2 - Eurovea
    Predajca ochotny, dokonca sa vyzna a ma na ruke Breitlingy - to si cenim.. Ked im ale donesiem na opravu fungujuce quartzove Airwolfy s poruchou korunky, servis vycislia na 1800€, odmietnem ho a nasledne mi vratia nefungujuce s tym, ze mi pozerajuc do oci tvrdia, ze oni nevedia, ci fungovali ked som ich odovzdaval, zaroven si robia <> ze aj teraz idu, ale ukazuju presny cas len 2 krat do dna, tak tam nemam chut cokolvek dalsieho kupovat, zial (mozno pre mna, mozno pre nich :D )

    (ano, zas som si odpil :mrgreen:)

    Cast 3 - Sheron
    Pristup, priestory, sposobilost a servis asi to najlepsie, co u nas existuje.. Zial nemali "skladom" to, co som chcel a mne sa nechcelo cakat 3 tyzdne, tak som neobjednal

    Cast 4 - Breitling Boutique
    Vramci obedneho travenia som si zmyslel, ze im skusim napisat, aby som sa neprehnal tych 12 kilometrov v silnej Viedenskej premavke zbytocne.. Asi za hodinu som mal odpoved, naslednu za 20 minut - maju skladom, ferove ceny, maju viac farieb, viac spon.. Hm, znervoznel som, idem do toho..
    Bol som ochotny za 27 minut parkovania zaplatit 3,9€ (povedat to svokrovi, neuveri mi ako ma pozna, ze som platil za parkovne - ano, ked ma v Bulharsku odtiahli po odrbavani parkovneho, vysmial ma :D )
    Vidim obchod, otvara mi ochrankar dvere otvaratelne len zvnutra na tlacitko, hovorim co chcem, som usadeny na gauc, ponuknuta kava, mineralka (ano, whisky mi neponukli - tiez nejaky suchari asi).. slecna ciernovlasa, asi 25 rokov, komunikativna, donesie remene, necha mi ich ohmatat (ano, tie remienky :D ), vyberam si, nahadzuje mi ich na hodinky, skontrolujem, platim, dostavam uctenku na Bckovom papieri s vystupenym logom, mala nezavazna komunikacia, zazrlanie pekneho vecera a odchod..
    Hovorim si, co sa to udialo? Neskutocny pristup, starostlivost o zakaznika, vysledny dojem.. Ak si raz pojdem kupit dalsie B alebo nejake prislusenstvo, mam jasny ciel - Vieden..

    Ak nahodou niekto docital vsetky tieto moje alkoholom a unavou ovplyvnene texty, ako odmenu mu poskytnem tieto otrasne mobilne vecerne fotky.. Zajtra snad budu aj lepsie :)

    Ak by bol dnes stary pan Léon Breitling starsi, ako najstarsia Japonka, bol by na nich hrdy :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: