• ty si tie 47mm nacpal pod manzetu kosele? Ja som mal problem ich dostat pod asi 5 druhov kosiel. Nakoniec som to vzdal a zobral tensie potapky :hehe:

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • "misoo" wrote:

    perfektny je :super: taky neviem ako to popisat - elegantno-moderny feeling mam z neho. elegantny materialom a tu modernu vnimam z presivania. k hodinkam sa hodi velmi dobre :super:
    kde si kupil ? planujem kupit k svojim tiez nieco podobne, akurat idealne si predstavujem ciernu kozu (nie lesklu), moze byt aj drsna, nieco ako alcantara alebo tak. presivanie biele, alebo sede. myslim ze sirku mam 22. nemas nejake tipy kde kupit ? nepotrebujem nic exkluzivne, cena tak okolo 20 evri by bola fajn. viac ako 50 nedam aj keby bol z ritky cameron diaz !! :mrgreen:

    aby si to nemal lahke s vyberom, tak sa pre zaciatok pozri na stranku http://www.watchbandcenter.com a tam sa mozes inspirovat celkom slusnym mnozstvom remienkov. Esqueleto ma tiez slusne moznosti ponuky remienkov..

    Dalsou alternativou, su majstri na remienky z chronomagu - menovite Zekon, Zrno, Spinach,... S prvymi dvoma mam super skusenosti, tento je od Zekona.. Tito pani ti dokazu usit na mieru v podstate cokolvek a z akehokolvek materialu za myslim si velmi priaznive ceny.. Cez 40€ by si sa u nich nemal dostat ked nepojde o velku exotiku co sa materialu tyka :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "durin" wrote:

    ty si tie 47mm nacpal pod manzetu kosele? Ja som mal problem ich dostat pod asi 5 druhov kosiel. Nakoniec som to vzdal a zobral tensie potapky :hehe:

    noooo, ak ti mam pravdu povedat, tie hodinky zaliezaju pod manzetu akosi same - v podstate som sa nemusel snazit.. ale vseobecne nenosim nejak tesne kosele a mozno som trosku pochudol - mozno to bude tym :hehe:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • poslednu dobu som zistil, ze "potrebujem" mat aj nejaky mensi pocitac na ruke, tak som si jeden objednal :D rozhodoval som sa medzi casiom a suunto, zvolil som si tu druhu moznost a teda k Steinhartu a Seiko mi pribudnu este jedny zacinajuce na S.. :D

    Suunto Core Extrem SIlver Ltd. Edition

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Hezke core.
    Musim povedat, ze suunto je super. Mal som asi 13 Geciek. Boli medzi nimi aj take kusky ako frogman. Stacilo zakupit a vyskusat Suunto Vector a razom G bublina splasla. Vsetky shocky isli postupne do sveta. A k vectorom pribudli este Suunto Stinger a hotovo. Prajem prijemne nosenie.

  • Dakujem, sam som zvedavy co to bude zac.. najskor som premyslal nad mudmanmi, potom som sledoval protrek, nakoniec som sa ale rozhodol pre suunto aj vzhladom na ABC, uzivatelsky vymenitelnu bateriu, zavazila aj velkost a v neposlednom rade moznost merania casov na kolo co asi tiez vyuzijem.. V piatok by mali dorazit ked sa zadari..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Urcite budes spokojny. Aby som len nekydal na gecka, ale napisal aj zopar faktov, ktore sa mi nepacia:
    Podsvietenie pri geckach svieti cca 2 sec a dost, pri suunto je lumi zapnuta cca 2 sekundy po poslednom staceni tlactika. Pri potapacskych modeloch je to aj desat sekund.
    Velkost cislic pri geckach je oproti velkosti pruzdra strasne mala. Sunnto ma cislice podstatne vacsie, takze aj citatelnost je ovela lepsia.

  • aby tych hodiniek na "S" nebolo malo, trosku sa to rozhybalo a na poste ma uz cakaju Sottomarino od Fermuella :hello:


    okrem toho som neodolal jednej vynimocnej ponuke na Steinhart Apollon (kupovane v Decembri), ktore by mi mali dorazit v piatok :]

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • sam som zvedavy na tie Apollony, z obrazkov vyzeraju super.. defaultna luneta bude asi strieborna, ostatne asi podla nalady.. este tak si k nim zaobstarat origo S kaucuk a uz sa vobec nebudem vediet rozhodnut ktore si nasadit ktory den a na ktoru prilezitost :D

    Kibi, ako utekaju lunety? :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "esqueleto" wrote:

    Dve fotočky za mňa ;)

    su paradne :super:

    inak, ked ti mam pravdu povedat, uz nejaky cas som sa pohraval s myslienkou kupy tychto hodiniek od teba, cez vikend trosku viac intenzivne.. V pondelok som objavil ponuku na vymenu tychto hodiniek na chronomagu, tak som ponukol vymenu za moje Seiko s mojim doplatkom.. z tejto ponuky sa potom vyklula ponuka na kupu za cenu cca 60% novych hodiniek, boli s kompletnym prislusenstvom a zarukou z decembra, z fotiek aj v dobrom stave, tak som nevahal.. :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "cretino" wrote:

    su paradne :super:

    inak, ked ti mam pravdu povedat, uz nejaky cas som sa pohraval s myslienkou kupy tychto hodiniek od teba, cez vikend trosku viac intenzivne.. V pondelok som objavil ponuku na vymenu tychto hodiniek na chronomagu, tak som ponukol vymenu za moje Seiko s mojim doplatkom.. z tejto ponuky sa potom vyklula ponuka na kupu za cenu cca 60% novych hodiniek, boli s kompletnym prislusenstvom a zarukou z decembra, z fotiek aj v dobrom stave, tak som nevahal.. :)

    No problém;-) Bol to dobrý obchod!

  • no k te L.E. se na wus.de dodelavaly jeste bronzovy lunety... a ja se na to vyflaknul... :snif: