• Dobry den nasiel som jeden web kde ponukaju hodinky U boat repliky....tak by som sa vas chcel spytat na nazor ci sa oplati zake hodinky kupovat alebo aky mate na to nazor lebo su tam za celkom vyhodnu cenu o proti originalom.

    rozmyslam bud nad tymito
    http://www.replikaeurohodinky.sk/replikaeurohod…t/5/1109-UT-003

    alebo
    http://www.replikaeurohodinky.sk/replikaeurohod…t/5/2272-UT-036

    dakujem za pomoc

    Edited once, last by misoo (April 23, 2014 at 2:58 PM).

  • replika je len velmi slusny nazov pre fake hodinky a take ti tu urcite nikto nebude odporucat. :nonon: vsetko je to lacna cina, ktora by ta aj tak rychlo omrzela.
    ak ti mozem odporucit, rozhliadni sa tu po fore a mozno najdes inspiraciu v originalnych kuskoch.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • No ja to chapem ze asi neni najlepsie sa tu na ne pytat ale vobec sa v tom nevyznam a neviem kde by som sa mohol na nieco take informovat a nechcem zase kupovat nieco o com nemam ani paru. len osm chcel vediet nazor ludi co sa do toho trochu vyznaju....myslite ze tie hodinky sa mi rychlo pokazia alebo aky by mohol byt s nimi problem. lebo v podstate mi je jedno ci su to fejky laebo nie lebo sam i velmi pacia a nemam 3000eur na originaly len mi ide o to aby sa mi nepokazili hneddakujem

  • Jasné, nie je problém. Keď vieme, poradíme ;) U tkz. "replík" je viacero problémov.. Hneď prvým a zásadným je, že porušujú autorské práva danej značky. Ak neboli vyrobené na Slovensku, čo je nám jasné, tak by sa tu ani nemali dostať. Colníci takýto dovoz konfiškujú a pokutujú..

    Takéto hodinky sú zväčša nekvalitné, nie sú poriadne vodotesné a keďže strojček je skutočne mechanický, je dosť možné, že budú príliš rýchlo utekať alebo meškať. Viem, že niektoré repliky robia aj pár minút denne 8| Navyše, záruku od predajcu nečakaj.. Hoci ju musí zo zákona poskytovať, dosť pochybujem, keďže hodinky sú nelegálne dovezené.. V najlepšom prípade ti vymení kus za kus, pretože to ti opravovať nikto nebude. A keďže kvalita je taká aká je, tie hodinky boli vyrobené tak za max. 15 €, tak riziko, že sa ti pokazia je značné.. Existuje ale viac nevýhod.. A výhody? Neviem, či je výhodou prezentovať na sebe niečo drahšie ako v skutočnosti je. Bežnému človeku je to jedno aké máš hodinky a človek, ktorý sa vyzná trochu viac, odhalí, že sú to faky, takže žiadna výhra.. Ak sa ti páči iba dizajn, stále sú iné alternatívy..

  • Nemyslim si, ze budes mat dobry pocit s falosnych hodiniek na ruke.. je pravdou to, co tu uz odznelo, ze beznym ludom je ukradnute co mas na ruke a tym, co sa vyznaju budes na smiech..

    Predstav si situaciu, ze si na nejakom jednani a na odlahcenie situacie sa ta niekto na tie hodinky opyta v domneni, ze mas originaly.. budes sa asi citit jak debil ci mi uz povies pravdu, alebo nie.. tym chcem povedat ze hodinky su hlavne o tom, aky vnutorny pocit poskytuju majitelovi - sam sa rozhodni na ktorej strane chces stat..

    Odoslané z GT-I9300 cez Tapatalk 2

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • 99% ľudí v živote o U-Boat nepočulo, nemá predstavu koľko stoja a z fejkov si to určite nedomyslia. Pokaziť sa to môže kedykoľvek, záleží na tom, aké kvalitné plechovky zrecyklovali na výrobu toho zázraku.

  • Mozu ti sluzit kludne aj roky relativne uplne v pohode (ak ti nevadi ze ich budes musiet denne nastavovat), no moze ti z nich o par dni odpadnut rucicka, alebo ti jednoducho zastanu a finito... Je to loteria... ;)
    Ja som videl fejky u-boatov v turecku za 50€, cena pred zjednavanim, cize tak za 30€ by sa dali zohnat. Tolko by som TEORETICKY za fejk dal na skusku, no cez 100€ ani nahodou. Ak nemas hlboko do vrecka a si ochotny tych 100€ risknut, tak smelo ;)

  • ZADRŽ!!!! som tu iba taky Benjamin ale uz teraz som sa naucil ze ee urcite nie radsej nieco poriadne a uvidis ako sa ti to bude nosit ked budes mat neakeho swiss aleb nieco fajnove ten cudny pocit vo vnuty hmmmm fajneee :frime: uvidis lepsie ako ze sice vyzeraju podobne ale budes vediet ze mas fake ;)

  • dakujem za vse nazory...a vidim ze mam este o com premyslat....ale chcel by som sa este opytat a to ma asi vysmejete ale ked je tam pri nich pisane ze strojcek je automaticky...tak to su na baterku hodinky? :rouge: a este keby sa mi nahodou pokazia tak sa taketo hodinky daju aj opravit v hodinarstve? dakujem este raz :)

  • presne ako pise posol, precitaj si sekciu teorie, tam najdes vsetky zakladne informacie - dalo nam to dost prace vytvorit to a zozbierat tie data :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: