• "misoo" wrote:

    nauc ma pls ako zit bez datumu !!! ja to skusam uz par mesiacov a stale mi to chyba... :rouge: ono to asi bude tym, ze mam sklerozu, t.j. rano si poviem ze je tolkateho a cez den to zabudnem... :rougefaché: :hehe:


    To bude tým vekom... však oni na to chlapci prídu ::d

    Tempus Fugit

  • Ani ja som nevedel, bratře, ale môj život sa zmenil, keď som stretol Ľahostajnosť k dátumu. A moje vnímanie sveta sa zrazu zmenilo. Už sa neponáhľam, už neviem, kedy mám čo odovzdať, aké termíny musím dodržiavať, atď. V skratke vyhnem sa vredom a zomriem na niečo iné.

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • Dneska som čírou náhodou natrafil na "Bond" NATO a hneď som si ho nasadil na Explorerky.


    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • "misoo" wrote:

    za mna ne e, nato je sportovy az militaristicky remen, vhodny na trasery a spol... :] rolex je luxus a elegancia, tam to chcel tah alebo nejaku fajnovu kozku ;-)[/img]

    Veď to jasné, že sa to nemusí každému páčiť :) Ale nesúhlasím s tým, že by sa Rolex rovnal iba luxusu a elegancii. To je predsa značka cestovateľov, horolezcov, vojakov, moreplavcov, atď

    This is the watch we engineered for the lonely places ;) :

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • "misoo" wrote:

    :super: zaroven riadna blbost, neviem si predstavit mat na lezenie po skalach kovove hodinky s kovovym tahom, sice je pekne, ze sa mi nepokazia, no urcite by boli totalne doskrkane...

    Hehe, no... :frime: Ten kovový ťah je veľmi pohodlný, ale pôsobí krehko. Ale liezť alebo potápať sa s kovovými hodinkami mi nerobí problém. Naopak, mám rád škrabance. Svedčia o tom, že tie hodinky naozaj žijú a neležia niekde v sejfe alebo na pracovnom stole :)

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.