Hodinky pro ženy :-)

  • Co byste koupili za hodinky své drahé polovičce, která má pochopení pro tento koníček, ale stejně jej nechápe :).. Jsem s manželkou 7 let, proto ani nepočítá druhy a výrobce hodinek, ale do jisté míry je ovlivněná tímto koníčkem.... Letos bych také napočítal více jako 3 druhy u ní, nyní nemá nic, proto se ptám..
    Petr

  • No ja by som kúpil priateľke jedine quartzky.. Potom ako som si všimol jej vzťah k hodinkám by mi bolo ľúto niečo hodnotnejšie :langue3: Hodinky sa jej páčia a nosí ich skoro všade, ale skôr ako módny doplnok. Dôležitý je pre ňu dizajn a presnosť.. Fakt chápem, prečo sa vyrábajú mechanické hodinky v prospech pánov tak 90 k 10-tim. Apropo.. Pozná niekto nejakú vážnu hodinkomaniačku? Trebárs z českého fóra? Lebo ja nie, ale rád by som :)

  • Moja pritelka má od mňa jedny Raymond Weil , Adidas biele ``imidžofky´´ a jedny šmejdy z bulharska čo sa jej tam zapáčili ::d , ináč jej vzťah je pozitívny k hodinkám. Asi to pochytila od mna.

    Jááááááááááj a aby som nezabudol dosť často mi šlohla Stowa Fliegery a bola fakt smutná keď som ich predával

  • pri mojich zenach (mysleno matka a frajerka :D ) ide hlavne o dizajn, vyzor.. tiez sa priklanam k myslienke, ze zene treba kupit quartzky, nie su s tym starosti a v mojom pripade posluzia rovnako.. pridavam jednu motivacnu foto vkusu tych mojich :D
    ..vlavo frajerkine (este nedostane -Vianocny darcek) a vpravo matkine :D

  • "cretino" wrote:

    pri mojich zenach (mysleno matka a frajerka :D ) ide hlavne o dizajn, vyzor.. tiez sa priklanam k myslienke, ze zene treba kupit quartzky, nie su s tym starosti a v mojom pripade posluzia rovnako.. pridavam jednu motivacnu foto vkusu tych mojich :D
    ..vlavo frajerkine (este nedostane -Vianocny darcek) a vpravo matkine :D

    Keď tu zablúdi tvoja frajerka, tak už nebude mať prekvapenie.. ale myslím, že to nehrozí :)

  • tiez si myslim ze to tu nenajde ani keby chcela :D

    ..inak, ona uz o nich vie, len ich akurat nechcela dostat skorej, zevraj aby sa mala na co tesit :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Zdravím,
    díky za radu a sdílení vašich zkušeností :). Letos mělu už DKNY se sponou, Dolce Gabbana v kůži a Armani keramické a tak jak se dívám, ujíždí na designu v provedení Quartz. Stejně jako by se netrefila do mého vkusu, ani já nebudu riskovat a tak jí vezmu někam do shopu na prohlídku a pak jí to koupím k vánoscům na netu.
    No a co se týče chronomaniaka v ženském provedení, znám jich hodně, ale vždy hodinky kupují jen v designové podobě jako kosmetický doplňěk..
    Pěkný den Petr

  • moja polovicka by najradsej nosila moje hodinky. zenske rozmery jej nie su velmi pochuti. takze to asi dopadne tak ze dostane nieco s priemerom nad 40.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Tak to vám páni naozaj závidím. Ja som manželke kúpil dvoje hodinky. Jedny Ironmany od TIMEXu, v časoch keď sme sa zoznámili cca pred 10 rokmi. Nosila ich ako "vôl kožu" asi 3 roky. Na skale, splavoch, turistike.... Po 10 rokoch som pred pár dňami zistil, že stále fungujú na pôvodnú batériu!!! Je to vôbec možné?? Neskôr, keď sa narodil syn, prestala nosiť športové hodinky, tak som jej kúpil vtedajší módny hit "STORM" z nerezovej ocele, ktoré po pár týždňoch zapadli prachom :/
    Prednedávnom som sa jej spýtal aké hodinky by sa jej páčili na vianoce, prípadne iný sviatok. Odpoveď bola prostá... Načo hodinky, veď mám mobil, ale nové sandále by neboli na zahodenie.... v zime?!? Podotýkam, že manželka má pár mesiacov pred Ph.D a nie je to zrovna blondýnka, ktorá trávi voľný čas nákupmi hypermarketoch, prípadne na e-shopoch s handrami... Našťastie mám doma ešte synátora, ktorý sa nedávno potešil aj noname "wannabe" luminoxom, ktoré som dostal v Rakúsku na benzínke k plnej nádrži benzínu ako present :lol: Stále však zvažujem, či by som jej predsa len tie pánske krémové Laco Navy Miyota nezadelil k najbližším narodeninám ;)

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...