LSeryn 2012 „Carabus“ Prototype

  • ..ty vole, Kibi je spät :hello:

    inak hodinky su to vcelku zaujimave, aj ked nie prave podla mojho gusta - kazdopadne je tu kus umenia

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Hmm, tiež sa mi na prvý pohľad zdalo, že nič pre mňa, avšak po podrobnejšom štúdiu som dospel k záveru, že by som ich v pohode zniesol :mrgreen: . Teda až na cenu, s tou mám "menší" problém aj naďalej :happy1: .

  • skutočne nádherné...na začiatku som si myslel, že ciferník je z mahagónu :mrgreen:

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • "cretino" wrote:

    ..ty vole, Kibi je spät :hello:

    inak hodinky su to vcelku zaujimave, aj ked nie prave podla mojho gusta - kazdopadne je tu kus umenia


    :hello:

    ten inhouse je vazne zajimavy, i kdyz jsou na hodinkach videt nedostatky ve zpracovani, potencial urcite maji, myslim :)

  • "misoo" wrote:

    velmi zaujimave hodky :super: uz viem co mi tie rucicky pripominali - derrickovu kravatu ! :mrgreen:


    Derrickova kravata, to sa mi paci :hehe: A mne zase inicialky LS vzdialene pripominaju kabelkove LV. Ale hodinky su to naozaj zaujimave, to urcite. Na tej fotke vyzeraju tak nejak hrdzavo. Prosim dajte vediet kto ich vyraba, kolko stoja a kde sa daju kupit?

  • "tribec00" wrote:


    Derrickova kravata, to sa mi paci :hehe: A mne zase inicialky LS vzdialene pripominaju kabelkove LV. Ale hodinky su to naozaj zaujimave, to urcite. Na tej fotke vyzeraju tak nejak hrdzavo. Prosim dajte vediet kto ich vyraba, kolko stoja a kde sa daju kupit?


    hodinar a zlatnik Ludek Seryn z Mohelnice - jeho web - http://www.serynwatches.com/ludek_seryn.html
    rezave nejsou, vazne :)
    koupit - zatim asi ne, je to jenom prototyp, ale snad brzy. cena - spodni hranici neznam, o horni se mluvi kolem 30 tis EURO - podle zdobeni, materialu... :)

    Edited once, last by misoo (April 24, 2014 at 3:19 PM).

  • "kibi" wrote:


    koupit - zatim asi ne, je to jenom prototyp, ale snad brzy. cena - spodni hranici neznam, o horni se mluvi kolem 30 tis EURO - podle zdobeni, materialu... :)

    ja neviem. Ked sa uz bavime o zdobeni a materialy, tak ten artefakt v mojich ociach uz prestava byt hodinkami a skor ide o umelecky kus, kde sa zase mozeme bavit o tom, ci to je fakt umenie alebo skor gyc. Ale ked da niekto za to 30k prosim, za ovela viac penazi sa uz predali ovela vacsie hovadiny ;) Aj v umeni a v hodinkarstve platia zakony volneho trhu ..

  • Aj tak je to super. Treba podporovat tvorivost.
    Hodinky mali vzdy atribut sperku (aspon tie "oblekove"). Nech to tak zostane. Nech mame pestrost a moznost volby.