poradte s ciferníkom hamilton x-wind

  • "misoo" wrote:

    no mas to tazke, tiez nenavidim cakanie... ale o to budes mat vacsiu radost z hodiniek :super: vydrz prtka vydrz !! :mrgreen:


    Však ja počkám to nie je problém ,len kde ich oskúšam naživo do fabriky v CH sa mi zatiaľ ešte nechce ísť ::d Možno by dali 5% OFF :mdr1:

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

  • Najjednoduchšie a najrýchlejšie bude :google: . Pohľadaj živé fotky, poobzeraj, a vyber si. Nebude to na 100%, ale istý dojem si vytvoríš. Aj taký je život hodinkomaniaka, krátky a vzrušujúci, musíme robiť kompromisy a riskovať :mrgreen: .

  • "Spen" wrote:

    Najjednoduchšie a najrýchlejšie bude :google: . Pohľadaj živé fotky, poobzeraj, a vyber si. Nebude to na 100%, ale istý dojem si vytvoríš. Aj taký je život hodinkomaniaka, krátky a vzrušujúci, musíme robiť kompromisy a riskovať :mrgreen: .


    Toto všetko prebehlo asi s troškou nadsázky 1000x. Aj tak nepomohlo bližšie sú mi tie s čiernym cifrom, ale aj tak to nie 100%. Ja už som raz taký, musím byť presvedčený na 100% aby tu potom o mesiac neskončili v sekcii predám .Toto by som fakt nerád.

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

  • "vraby" wrote:

    zůstaněš jen u jedněch hodinek? jestli vezmeš černé nebo bílé nedá ti to a koupíš další ::d já to vyřešil takhle....černá,modrá,bílá.



    samozrejme že by som nechcel zostať len pri jednych. Najradšej by som ich mal aspoň 10. Pekne to začína, ale prvýkrát je stále prvý krát. ::d

    Ďaľšie by som chcel steinhart B-Uhr 47 mm bez chrona. Tie budú čierne na 101% ::d
    No a raz by som chcel mať buď tag heuer Carrera ,alebo Zenith. Toto však zostane asi len snom nadlho.

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

  • "dustof" wrote:


    Ďaľšie by som chcel steinhart B-Uhr 47 mm bez chrona. Tie budú čierne na 101% ::d
    No a raz by som chcel mať buď tag heuer Carrera ,alebo Zenith. Toto však zostane asi len snom nadlho.


    Tak je rozhodnuto"bílé" .Jak píšeš další kousek bude černý a dvoje černé budou nudit.No ale je to tvé rozhodnuti,já u jedněch nzůstal-je to nemoc :snif:

  • Tak zajtra si konečne idem pre svoje vysnené x-windy. Rozhodol som sa pre čierne ale nechal som si právo veta ::d , predsa len vyskúšam si aj s bielym cifrom. Tak držte palce nech sa zajtrajší kauf podarí :super:

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

  • áno vyskúšam ich obe ide so mnou aj odborný radca (manželka) :hehe: júúj ani spať neviem :malin1:

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

  • takže po včerajšom výlete 850 km tam a späť so stal šťastnýn majitelom x-windov. Vyhrala čierna hoci ja som sa rozhodnúť nevedel a musela rozhodnúť manželka ::d Ja som chcel obe :malin1: Idem urobiť nejaké to umelecké foto a šupnem to sem.

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A

  • "dustof" wrote:

    takže po včerajšom výlete 850 km tam a späť so stal šťastnýn majitelom x-windov. Vyhrala čierna hoci ja som sa rozhodnúť nevedel a musela rozhodnúť manželka ::d Ja som chcel obe :malin1: Idem urobiť nejaké to umelecké foto a šupnem to sem.

    Myslím, že dobrá voľba. Gratulujem ;)

  • kolegovci teraz som prišiel domov ,takže idem niečo vyčarovať z dnešných cvakov a nejakú mini recenziu o chvíľu zavesím do sekcie vaše hodinky.

    Hamilton Khaki X-WIND ETA 7750
    Casio G-Shock 4000A