• Mam taku otazku, ako som uz povedal som hlavne na potapky...no a tym ze ich sem tam aj namocim ;) do par metrov treba ich mat testovane. Kto mi vie poradit dake dobre hodinarstvo na zapadnom Slovensku kde sa da ''rychlo a pomerne lacno'' ale kvalitne otestovat a vymenit tesnenia? A kolko chechtakov si mam nachystat? Som v TN
    (test do min. 150m)
    Diky moc.
    Miso

  • Diky moc,
    uz som ho skontaktoval...teda skusil. Ja som ich uz davno kontaktoval cez ich web stranku ale nikdy mi nikto neodpovedal :triste2:

    • Official Post

    Skús hodinárstvo Ľudovít Nagy (nemýliť si s pánom Nagym z RS) z Galanty. Mali by to bez problémov zvládnuť:
    http://www.zoznam.sk/firma/2805038/…it-Nagy-Galanta

    Koľko to výjde? To presne neviem, ale myslím, že tak do 5 € max. 10 € by si sa mohol zmestiť ;)

  • "esqueleto" wrote:

    Skús hodinárstvo Ľudovít Nagy (nemýliť si s pánom Nagym z RS) z Galanty. Mali by to bez problémov zvládnuť:
    http://www.zoznam.sk/firma/2805038/…it-Nagy-Galanta

    Koľko to výjde? To presne neviem, ale myslím, že tak do 5 € max. 10 € by si sa mohol zmestiť ;)

    No bolo mi povedane ze okolo 15 euro do 100m 8| 8/ to sa mi zda prehnane

    Edited once, last by misoo (April 24, 2014 at 3:26 PM).

  • "esqueleto" wrote:

    Keď už niekto robí test vodotesnosti, tak by mu malo byť jedno, či do 100 alebo 300 metrov..

    Ich tester je schopny robit len do 100metrov :triste2:

    inak by to museli poslat do RS

    Edited once, last by misoo (April 24, 2014 at 3:26 PM).

  • V auparku v BA robia tesnost az do 200m. Cenu si nepamatam, mne tam robil Omegy Seamaster.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Omega , Tissot , Certina , CASIO

  • ... ved to ze na slovensku vacsina hodinarov su len menici bateriek a remienkov... a preto som nervozny nechat s nimi poriadne hodinky. Aby nezacal nozikom otvarat srobovacie zadne viko :ghee:
    a porobil galibu... ak to doskrabe tak neviem co by som si na nom zobral.

    Rozhodol som sa pre Jana Haviera v TN... vraj robia test to 100, 200, 300m no neviem- chcem vidiet vypis z tlakomera, ci len netaraju. Pani mi povedala ze aka znacka to je... podla toho vraj bude cena ( uz to ma nastvalo- test je predsa rovnaky pre vsetky znacky v rovnakej kategorii ... obycajna fyzika- vystavit ich urcitemu tlaku a merat) A vraj drahsie znacky ako napr. Festina ... co ma skoro rozosmialo, su drahsie a to je 15 eur s novymi tesneniami a testom. Tak uvidime... ale musim uznat.Najradsej by som mu stal za chrbtom aby to nedoje@al. Asi by som ich mal popytat aby vratili stare tesnenia nech viem ze ich ozaj vymenili+ vypis z testera. a potom hor sa potapat :)

  • Uz len kvoli tomu rozhovoru s pani by som ich tam nedaval....cena podla znacky, WTF? Festina? :berk2:

    "michalko82" wrote:

    ... ved to ze na slovensku vacsina hodinarov su len menici bateriek a remienkov... a preto som nervozny nechat s nimi poriadne hodinky. Aby nezacal nozikom otvarat srobovacie zadne viko :ghee:
    a porobil galibu... ak to doskrabe tak neviem co by som si na nom zobral.

    Rozhodol som sa pre Jana Haviera v TN... vraj robia test to 100, 200, 300m no neviem- chcem vidiet vypis z tlakomera, ci len netaraju. Pani mi povedala ze aka znacka to je... podla toho vraj bude cena ( uz to ma nastvalo- test je predsa rovnaky pre vsetky znacky v rovnakej kategorii ... obycajna fyzika- vystavit ich urcitemu tlaku a merat) A vraj drahsie znacky ako napr. Festina ... co ma skoro rozosmialo, su drahsie a to je 15 eur s novymi tesneniami a testom. Tak uvidime... ale musim uznat.Najradsej by som mu stal za chrbtom aby to nedoje@al. Asi by som ich mal popytat aby vratili stare tesnenia nech viem ze ich ozaj vymenili+ vypis z testera. a potom hor sa potapat :)

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • Vsak ja viem... ale podobny rozhovor som mal s panom s druheho hodinarstva v TN.
    Nepytal sa do kolko metrov treba robit test... ale "aku znacku hodiniek to mate?" podla toho bude vraj cena... vraj tesnenia su drahe atd... proste si myslia ze vsetci su blbci
    Takze takyto pani hodinari mozu skurat F@ck @ff

    tento pan hodinar je na tomto forume ... ale on o tom nevie ze aj ja som

  • No v piatok tam zbehnem a ak sa mi budu pozdavat tak to risknem( ak slubia vypis z testera a stare tesnenia)
    No a ak sa mi nebudu pozdavat tak sa zvrtnem na opatku a dam si to spravit v Auparku alebo tu v Anglicku( tu mam aspom istotu a plati sa od typu testu nie od znacky hodiniek)
    Tak ci onak dam vam vediet ako som pochodil

  • ja sa v tom sice nejak extra nevyznam, ale nebola by spravna volba nejaka kamenna predajna e-shopu? tam by mohli mat nejakeho sikovneho hodinara, kedze mozno niektore reklamacie riesia priamo na predajni (teda by aspon mal vediet, ktore hodinky su kvalitne a ktore len modne.. :) ). no mozno sa uplne mylim, ak hej, tak tuto spravu ignorujte :)

  • "obchodnik-o3" wrote:

    v auparku na chodbe v tom stanku?


    Ano, na chodbe.


    Sent from my iPad using Tapatalk HD

    Omega , Tissot , Certina , CASIO