• tak to netusim, ale ja som len hobbik v uz v pokrocilejsom veku :D ... pizdy, ako na hovno to znie :cursing:

    … naopak … keď sa pozriem na tých premotivovanych mladých zrebcov čo riešia okolo každú blbosť tak mám pocit že im to základne z bajkovacky uniká ( nemyslím vzduch)

  • Myslím že aj to Monacko Žilinské knieža to dotiahlo tam kde sa dalo vďaka tomu že bol hodne uvoľnený

  • … áno … tak nejako … Filan bol dobrý textár … nič zložité

  • A ešte pár foto.

    Ďakujem, Marian, potešilo to moje nitrianske srdce. Najkrajšie mesto na svete...:):):) Ak dovolíš, tie fotky si uložím. Sú parádne.

  • Ďakujem, Marian, potešilo to moje nitrianske srdce. Najkrajšie mesto na svete...:):):) Ak dovolíš, tie fotky si uložím. Sú parádne.

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Ja si ten chodník pamätám ešte ako hlinený, posypaný takým makadamom. Tú jaskyňu, je ju tam ešte vidno? Ako chlapčisko som tam bol denne, bývali sme na Vikárskej. Ten dom ešte stojí, len je dodrbaný až hrôza. Bol to pekný funkcionalisticky stavaný dom pre akad. maliara Maxa Schurmanna. Boli sme jeho nájomníci. Na Párovciach je po ňom pomenovaná ulica. To, že mesto dovolilo jeho dom znetvoriť je hanba. Aj pamätná tabuľka je na rohu ulice a nie na dome...

  • Jednoducho mi nejde do hlavy , ako sa na Slovensku kašle na kultúrne pamiatky ... Však čo , búda sem , búda tam ... Hlavne že si v parlamente kikiríkam to , čo mám v tej krepej hlave ... :(

  • Jednoducho mi nejde do hlavy , ako sa na Slovensku kašle na kultúrne pamiatky ... Však čo , búda sem , búda tam ... Hlavne že si v parlamente kikiríkam to , čo mám v tej krepej hlave ... :(

    synagoga sa opravuje, pomaly ale opravuje.