Kde pozriet/kupit G-shocky v BA?

  • Dufam, ze tymto neporusujem ziadne pravidla :)
    Ak ano, prosim o zmazanie.
    misoo, skus tychto:
    http://www.casio-eshop.sk/kontakt/
    Co sa tyka Casio, chodim len tam.

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • Pozeral som, ze by mali mat aj tie tvoje, co si si vyhliadol. Sice o nieco drahsie, ale mas ich hned a nemusi platit za postovne. :hehe:

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • ..skus sa prejst cez ten prechod Heydukova-Obchodna okolo tych panov hodinarov, zda sa mi ze tam mali nejake.. nie som si ale uplne isty, ci mali aj G-shocky, na tie som sa nikdy nejak moc nepozeral ked som isiel okolo..

    ..okrem toho predajna Casio je aj oproti Polusu cez elektrickovu trat, tam by tiez mohli uspokojit tvoje priania

    EDIT: to bola riadna rychlost od kolegov :hehe:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

    Edited once, last by cretino (June 4, 2012 at 11:23 AM).

  • Ak bude na pradajni vyssia cena, nedaj sa odradit a povedz ze ich chces za taku, aku maju na nete. Ide to, mne to tak ponukal sam pradajca.

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

    • Official Post
    "obchodnik-o3" wrote:

    ma tu s g-kami nakazite a nadobudnem presvedcenie,ze ich tiez potrebujem :) ,pojdem sa do tej predajne pozriet,nikdy som tam este nebol

    Jedne Géčka nikdy nie sú zlé :) Navyše nezruinujú peňaženku, takže ak by ich človek ani nenosil, tak nič také sa nedeje.

  • "esqueleto" wrote:

    Jedne Géčka nikdy nie sú zlé :) Navyše nezruinujú peňaženku, takže ak by ich človek ani nenosil, tak nič také sa nedeje.

    a nic sa nestane ked ich nebodaj zabudnem natiahnut ::d

  • Pokial viem, tak shopping palace (Zlaté piesky) a G-shop pri Poluse je jeden a ten isty predajca, akurat ze pri Poluse maju vacsi vyber. Zalezi len na tom ktory obchod mas blizsie. :)

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

    • Official Post

    pri poluse mali snad vsetky casia a g-cka, fakt paradny vyber. samozrejme tie moje sa pred par dnami predali... v poluse mali len par kusov, takze tam nic. a v shopping parku mali tiez fajny vyber, ale moje nie. ze je to nejaky novy model ci co, ze ich bolo len par na zaciatok a uz sa vsetky predali. takze len na objednavku, to si rovno objednam z eshopu, aspon usetrim. len ma mrzi ze nebudem mat v turecku hodinky :(

    ale aspon som si vyskusal ich klasicku farebnu variantu a musim povedat ze mi velkostou celkom sedia. nie su take ozrutne ako klasicke velke g-cka a zaroven niesu mini ako obycajne digitalky, ktore som si tiez nejake vyskusal... takze mozem smelo objednat. objednam z dobrehodinky.sk alebo inhodinky.sk. tak ma aspon budu cakat na poste a pojdu az do chorvatska :)

  • potom az ich budes mat, tak tu napis nejaky report o nich, tiez o nich uvazujem ako take na domace zuvanie

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • [quote="misoo"]...... len ma mrzi ze nebudem mat v turecku hodinky :(

    Tu ta mozu zachranit uz len "nejake" Suunta ::d
    Manzelku budes kazdy den ohurovat presne nameranou teplotou v tieni. :modo:
    Nikdy nezmeskate spolocny ranny vychod a vecerny zapad slnka na plazi. :love1:
    Partiu mozes ohurovat udajom, do akej maximalnej hlbky si sa ponoril. :frime1:
    A ak vas vysadia na opustenom ostrove s kompasom hravo trafite domov. ::d

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2