Biatec - putovné hodinky na testovanie

  • 0. Homer - BA/GA

    1. Diablo1st - Myjava

    2. madmax - Žilina

    3. pepescom - Nitra

    4. don2008 - Bratislava

    5. DIO - Dunajská Streda

    6. peterth - Bratislava

    7. Roman-Zilina - Žilina

    8. posol33 - Bánovce nad BEBR.

    9. watchnewbie - Bratislava

    10. miro_mt - Martin (Zilina)

    11. pauliej - Martin

    12. jankoxxx - Prievidza

    13. radosl - ZH

    14. EDY - Bratislava

    15. obchodnik-o3 - Bratislava

    16. pete_11 - Prešov

    17. Julio - Bratislava

  • 0. Homer - BA/GA

    1. Diablo1st - Myjava

    2. madmax - Žilina

    3. pepescom - Nitra

    4. don2008 - Bratislava

    5. DIO - Dunajská Streda

    6. peterth - Bratislava

    7. Roman-Zilina - Žilina

    8. posol33 - Bánovce nad BEBR.

    9. watchnewbie - Bratislava

    10. miro_mt - Martin (Zilina)

    11. pauliej - Martin

    12. jankoxxx - Prievidza

    13. radosl - ZH

    14. EDY - Bratislava

    15. obchodnik-o3 - Bratislava

    16. pete_11 - Prešov

    17. Julio - Bratislava

    18. Marian666 - Nitra - Párovce

    19. tomas - Púchov

  • Priatelia, nechcem aby ste mali pocit že to tu organizujem, ale mali by sme si asi stanoviť pár pravidiel. Príp.poprosím p.majiteľa esqueleto o doplnenie,resp. upresnenie tých mnou navrhovaných, resp. nech napíše vlastné. Ďakujem.

    1. Stanovenie časového rámca prihlasovania záujemcov ( aby sa hodinky odoslali prvému): návrh: do 15.02.2024 vrátane

    2. Logisticko-logické poradie uchádzačov (viď môj príspevok vyššie), ale to samozrejme nie je podmienkou.

    3. Stanovenie časového rámca zápožičky (aby nám to tu nekolovalo rok1f924:návrh: max. 7 kalendarnych dní

    Koncom týždňa by prvý záujemca mohol kontaktovať esqueleto a môže sa to spustiť.

    Akonáhle sa to rozbehne:

    Vždy ten kto obdrží hodinky by mal informovať esqueleto a ostatných záujemcov o ich prijatí, aby bolo možné sledovať ich pohyb

    Na prípadné dojmy či recenzie by som navrhol založiť samostatné vlákno, v tomto by som ponechal len info o trasovaní hodiniek.
    Ak Vás niečo ešte napadne, doplnte.
    Ďakujem za pozornosť;)

    Martin.

  • Dík Martin,

    dobre si zo zmanažoval ;)

    Ja by som uzatvoril prihlasovanie do počtu 20 ľudí, teda ešte jeden nech sa nahlási a nechal by som to tak ako píšeš 7 kalendárnych dní, možno s nejakou toleranciou +/-3 dni, lebo predpokladám, že nie vždy sa každému bude dať odovzdať presne na čas. Ja pošlem hodinky hneď ako mi Homer dopošle údaje. Založil som nové vlákno kde budeme iba aktualizovať, u koho sa hodinky nachádzajú: Putovné hodinky - Biatec Leviathan - iba zoznam členov. A samozrejme budem rád, ak si hodinky budete medzi sebou posúvať sami. Dosť ma tým odbremeníte.

    Založil som aj vlákno na samotné recenzie a dojmy z hodiniek: Biatec Leviathan - putovné hodinky - Vaše dojmy

  • Vďaka 🙂 ani som nepsotrehol vlakno nejako 🤔


    Tak teda Humenné 🙂


    // od 18.2. do apríla som každý týždeň nedeľa- piatok pracovne v Žiline 🙂 viem, že som na konci ale ak by ostatní súhlasili a bolo by lepšie pre Žilinčanov osobné prebratie a odovzdanie tak núkam aj takú možnosť. Vzal by som ich niekedy v piatok a v nedeľu pripadne v pondelok by som posunul ďalej 🙂

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

    Edited once, last by mmko (February 13, 2024 at 2:18 PM).

  • esqueleto nemáš za čo;) pokiaľ nemáš ty ani ostatní iný názor, dovolil by som si navrhnúť (z môjho pohľadu) logické trasovanie nasledovne:

    Zvolen-Galanta-Nitra-Dun.Streda-BA-Myjava-Púchov-Bánovce-Prievidza-Žiar n. H.- Martin-Žilina-Prešov-Humenné-Bardejov-Zvolen

    Je to môj návrh, ak má niekto iný sem s ním. Viacerí členovia v jednotlivých mestách si to odovzdajú samozrejme v rámci dohody;)

    Dík


  • // od 18.2. do apríla som každý týždeň nedeľa- piatok pracovne v Žiline 🙂 viem, že som na konci ale ak by ostatní súhlasili a bolo by lepšie pre Žilinčanov osobné prebratie a odovzdanie tak núkam aj takú možnosť. Vzal by som ich niekedy v piatok a v nedeľu pripadne v pondelok by som posunul ďalej 🙂

    Navrhol som trasovanie, tak ak ostatní budú súhlasiť, hodinky opustia Žilinu, ak som to dobre spočítal 23.júna. Bolo by fajn keby ich niekto na východ vedel odniesť, ale je to ešte ďaleko, tak uvidíme;)

  • Možno by bolo dobre dat Bratislavu na dva krat a dat dokopy , napr 4,5.6.a 9 dat dokopy , a potom14.15.17 z novu BA ??

    Peter Th.

  • A to uz by malo aky zmysel:-O?

    no predsa aby sa čo najmenej posielali hodinky poštou , napr. po mne by maly isť do Žiliny ..., , Žilinčan si iste preto príde ....?

    Peter Th.

  • Neprehliadol si toto?:

    Zvolen-Galanta-Nitra-Dun.Streda-BA-Myjava-Púchov-Bánovce-Prievidza-Žiar n. H.- Martin-Žilina-Prešov-Humenné-Bardejov-Zvolen

    Takže po BA idem ja a prísť do BA pre hodinky nie je pre mňa až taký problém.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • no predsa aby sa čo najmenej posielali hodinky poštou , napr. po mne by maly isť do Žiliny ..., , Žilinčan si iste preto príde ....?

    Peter, čítaj ! Po Bratislave nasleduje Myjava, nie Žilina, ten zoznam nebol a nie je poradie.

  • Neobnovíme putovné hodinky? Ak by bol záujem, vedel by som dať do obehu moje Biatec Leviathan ale iba na gumenom remienku...

    zaujima aky presne je tam strojček , ako presný ??

    4 Grades of SW200-1:

    Just like the ETA calibre 2824-2, there are four grades of the SW200-1 movement:

    • Standard – adjusted in two positions; accuracy of +/-12 sec/day up to +/- 30 sec/day
    • Special (Elabore) – adjusted in three positions; accuracy of +/-7 sec/day up to +/- 20 sec/day
    • Premium (Top) – adjusted in five positions; accuracy of +/-4 sec/day up to +/- 15 sec/day
    • Chronometer – COSC criteria

    Peter Th.