• Som dneska dostal posledný katalóg značky Breguet. Zakaždým žasnem nad kvalitou a rozsahom týchto katalógov. Sú to v podstate knihy. Fotografie sú perfektné, človek sa kadečo dozvie, strávi celé hodiny slintaním pred hodinkami Haute Horlogerie, ktoré si nikdy nebude môcť dovoliť (teda ja nie), ale má z toho aspoň hrejivý pocit pri srdci (žeby som to preháňal? :perv:).

    Katalógy sú samozrejme zadarmo - dneska som si objednal posledný od A. Lange & Söhne. Mädlím si ruky a čakám pri schránke, hehe. :mafia:

    Ako ste na tom vy? Máte radi katalógy?

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • "Dejinytrávy" wrote:

    Som dneska dostal posledný katalóg značky Breguet. Zakaždým žasnem nad kvalitou a rozsahom týchto katalógov. Sú to v podstate knihy. Fotografie sú perfektné, človek sa kadečo dozvie, strávi celé hodiny slintaním pred hodinkami Haute Horlogerie, ktoré si nikdy nebude môcť dovoliť (teda ja nie), ale má z toho aspoň hrejivý pocit pri srdci (žeby som to preháňal? :perv:).

    Katalógy sú samozrejme zadarmo - dneska som si objednal posledný od A. Lange & Söhne. Mädlím si ruky a čakám pri schránke, hehe. :mafia:

    Ako ste na tom vy? Máte radi katalógy?


    katalogy milujem :) a uple som zabudol ako rad som si ich prezeral. asi si opat nejake vyziadam. vdaka za inspiraciu.

  • hm katalogy,samozrejme,to je nutna vybava v domacnosti(u nas )
    ked som isiel z vienatime,tak som si pripadal ako nosic a bral som naozaj len co ma zaujalo,nie vsetko
    inak niektore znacky z HH maju na pocudovanie brozurku,nevenuju az taku pozornost tlacenej forme
    ale niektore kusky su skutocne prekrasne knihy ako fotom,pouzitym papierom tak aj samotnou vazbou

  • A dokonca mi jedna zamestnankyňa priložila ku katalógu Breguet lístok, že mi ďakujú za záujem atď. Napísaný RUKOU! :frime:

    Neviem ako vy, ale ja som citlivý na také malé pozornosti.

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • "misoo" wrote:

    vcera mi dal obchodnik katalog (presnejsie knihu) ulysse nadrin, za co mu moc dakujem!! nejake kusky by som si tam vybral, napr. co mal vcera stopa, tie sa mi pacili aj napriek tomu ze boli dost precackane. ale bolo to spravene vkusne a nijako nerusilo citatelnost :super:

    osvetu treba sirit ::d nemas za co,to aby si ochorel este viac a nezostaval len pri pilotkach :mrgreen:

  • "esqueleto" wrote:

    Oni vedia ako na zákazníkov.. :)

    To áno, ale najlacnejší model stojí 14k€ 8/ Najviac sa mi páčil zoznam slávnych politikov, vojakov a cestovateľov, ktorí si kúpili a celý život nosili hodinky tejto značky.

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • Marie-Antoinette, Napoléon, Selim Tretí, Alexander Prvý, Churchill, Kráľovná Viktória a iní :) A sú tam aj citáty od rôznych autorov (Stendhal, Hugo, Puškin, Balzac, Dumas...), ktorí citovali značku vo svojich knihách.

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

    • Official Post
    "Dejinytrávy" wrote:

    Marie-Antoinette, Napoléon, Selim Tretí, Alexander Prvý, Churchill, Kráľovná Viktória a iní :) A sú tam aj citáty od rôznych autorov (Stendhal, Hugo, Puškin, Balzac, Dumas...), ktorí citovali značku vo svojich knihách.

    Nechcem machrovať, ale mal som tušáka že aj Churchil.. asi som to niekde niekedy videl.. :)

  • Ja si velmi rad listujem v specializovanych casopisoch venovanych haute horlogerie. Napr. casopis GMT. Umoznuje to vidiet a porovnat hodinky viacerych znaciek na jednom mieste, vsimat si rozdiely. Aj ceny. Precitat si nejake zaujimavosti o vyrobcoch, recenzie. Mate nejaky svoj oblubeny hodinkovy casopis?

  • predava...ale aj cena takeho magazinu je taka, ze za nu mam 2 obedové menu ::d

    Steinhart Ocean Vintage Military