Najbláznivejšie foto hodiniek :-) (bývalá súťaž)

  • "esqueleto" wrote:

    Koľko majú hodinky? Pripájam sa ku gratulácii :mrgreen:

    Dobre, súťaž nám včera skončila, mohli by ste sa vyjadriť, komu sa ktorá fotka najviac páči..

    To nie hodinky, ale ja som oslavoval :]

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • Ja som asi tiez za mravce, no i ten napad s odpadkovym kosom sa mi pacil.
    Raz to tak zazit naozaj. :mrgreen:
    Prsia sa mi tiez pacili (vsak komu nie?) a povazoval som ich za jasneho favorita, az dokym som nedostal od priatelky BAN-anom po hlave ::d

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • je tu viac favoritov, ale ja davam hlas tej fotke, ktora ma ako prva "šokovala", a tú fotku nazvem pracovne - UHORKY :)

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • obrovska dilema. dam nejake foto, alebo sa zaradim medzi hlasujucich......hm.....
    ..................................................
    hm....................................................................................................................................................................................
    ......................................................................................................................................................................................
    .......................................................................................................................................................................................
    .........................................................................................................................................................................................
    ..................................................................................................................................................................................
    ...................................................................................................................................................................................
    ..................................................................................................................................................................................
    .................................................................................................................................................................................
    ....................................................................................................................................................................................
    ..................................................................................................................................................................................
    .................................................................................................................................................................................
    .........................................................................................................................................................................................
    ...................................................................................................................................................................................
    ..............................................................................................................................................................................
    .................................................................................................................................................................................
    ...............................................................................................................................................................................
    ...............................................................................................................................................................................
    ..............................................................................................................................................................................
    ..............................................................................................................................................................................
    ..............................................................................................................................................................................
    ..........................................................................................
    tak hlasujem: mravce

  • Mravce :) :merci:

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • "jankoxxx" wrote:

    ivan, ja som aj hlasoval a aj som postol obrazky. podla mna sa to nevylucuje..

    ved hej, ale zdalo sa mi blbe, hlasovat za svoju fotku. Ved keby som uz dal vlastnu fotku, samozrejme by som ju povazoval za najlepsiu a logicky teda mal hlasovat za seba.

  • Panstvo, veľké ďakujem za vsetky hlasy :amen: ,budem sa snažiť aj naďalej o dúfam spestrujuce fotky na tomto fóre.Samozrejme ďakujem aj big bosovi (esqueleto) za výborné oživenie touto súťažou a samozrejme za paradnu cenu.
    Ale asi budem mat ten problém čo spomenul janko,plnenie "bednicky" ::d .
    Pardon za chyby,ale pisem to na tablete a nechce sa mi robiť prípadné korekcie.
    Ešte raz :merci: .