Aké máte približovadlo?

  • na tom velocipede? :mrgreen:

    myslis asi v aute ked som spravne pochopil.. autosedacka(vajicko) bola vzadu za mnou, sedel v nej maly a vedla za spolujazdcom sedela moja pani - mozno to tak nevyzera, ale sedacky som na tej fotke nemal sklopene, vzadu sa normalne cestovalo :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • ..maly dokaz o tom, ze to nie je az take male :)
    (konstrukcia kocika, vanicka, stolicka, cestovne tasky a nejake v igelitkach pobalene veci)

    nieco mi to pripomina :)
    roletka zabera dost miesta na vysie veci ale zase je tam zabudovana vysuvna sietka ktoru je dobre pri takto nalozenom kufri vytiahnut. toto pretrpis tak roka pol a potom bude v kufri viac miesta

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Neviem, možno je to tým, že mám dvojičky, ale po odstavení kočíka k žiadnemu šetrniu miesta v kufri nedošlo. Kočík len nahradili iné vozidlá ako odrážadlá, kolobežky a podobne. Navyše manželka má tendenciu kvôli deťom vždy a všade sťahovať pol domácnosti takže ak na tom budeš podobne, tak to ako to máš naložené, tak to bude dlhodobý štandard :)

  • Zasterky na aute nemam stale ale inac som veeeelmi spokojny :) ani som netusil co vsetko dnesne auta dokazu, take prijemne drobnosti. Poloha prepinaca svetiel AUTO fakt funguje, v tme sa same rozsvietia a na svetle zhasnu. celkom ma bavi vchadzat do Sitiny :) na CVT som si zvykol rychlo a po prvej tisicke je priemerna spotreba 7.6 (benzin), z toho 500 bola dialnica a 500 mesto. Spokojnost.

  • pani, potreboval by som poradit. prisiel cas na zmenu auta a aj ked mam svojho favorita, tak som este na 100% neni rozhodnuty...

    najdolezitejsi je asi rozpocet a uz to je dost obmedzujuci faktor - cca 8000 Eur.. dalej to musi mat vyssie polozeny podvozok (jazdit v zime po vidieckych cestach je niekedy peklo a sucasne auto uz par krat zaplakalo), ale ziadne Pajero alebo Patrol, to uz je moc terenne. vacsi kufor je nutnost cize vacsi hatchback alebo kombi. no a 4x4 je tiez vyhodou.
    moj doterajsi favorit je Subaru Forester popripade Outback. tu budem asi volit prevedenie na LPG, hadam ani nemusim pisat ze preco :)

    co by bol vas favorit a preco?

    • Official Post

    pokial potrebujes take velke auto, tak forrester ani outback nemozu byt zlou volbou. pripadne nieco ako ford kuga, toyota rav4, suzuki sx4, kia sportage, honda crv, nissan quashquai...
    predpokladam ze nekupujes nove, tak v kazdom pripade by som sa vyhol dieslu a zameral sa prioritne na fyzicky stav a istotu povodu auta ako na nejaky konkretny model a znacku. teraz uz su vsetky auta "rovnake", niesu okrem dizajnu rozdiely ako to bolo kedysi...

  • dobre hovoris michal :) diesel som vylucil hned, ja mam rad vonu benzinu ;)

    kuga vyzera dobre ale to uz bude asi mimo moju cenovku. rav4 su dobre auta, ale tam mi nieco vadi, aj ked stale neviem co. sx4 asi nie, tam je ten kufor na moje potreby moc maly/uzky co je skoda lebo ak by mali verziu s vacsim kufrom (kombi) bol by to favorit, mam slabost na azijske auta :)
    forester/outback je akousi kombinaciou toho co si predstavujem, ale bol som zvedavy ci mi znalejsi budu vediet podsunut nieco zaujimavejsie..