Aké máte približovadlo?

 • ja mám citroša c4 pikaču, zwei jähre alt, a zatiaľ spokojnosť...a okrem toho, za tie prachy auto v plnke hotová nádhera :)

  technospace? :) aj otec ma, tiez spoko.. akurat ma prvykrat za cely zivot naftove auto a same patalie s tym, auto je 2015, 100k km a uz to bolo 3x v servise, naposledy tam stalo 1.5mesiaca co nevedeli identifikovat problem.. nakoniec to bola start/stop jednotka, oprava za 1700e :) inak si ale pochvaluje.

 • technospace? :) aj otec ma, tiez spoko.. akurat ma prvykrat za cely zivot naftove auto a same patalie s tym, auto je 2015, 100k km a uz to bolo 3x v servise, naposledy tam stalo 1.5mesiaca co nevedeli identifikovat problem.. nakoniec to bola start/stop jednotka, oprava za 1700e :) inak si ale pochvaluje.

  Ja mám tiež diesel 2016, najazdených asi 40t a zatiaľ žiaden problém (v zime trochu občas blbne dotykové otváranie dverí- tož, elektronika, čo narobíme:))

 • Já to tu jen tak zkusím dát dohromady, jedtli si to pamatuju


  Škoda 105

  Škoda 120

  Škoda Favorit

  Škoda Forman

  VW Passat 1994

  MB 190

  MB 124

  Škoda Octavia 1

  Škoda Superb 1

  VW Passat 2011

  Ford Escort

  Fiat Croma

  Škoda Superb 2

  Kia Sportage

  To je asi všechno kromě Audi Q7, Mercedes G AMG

  Audi 8, ty ale nepočítám, nebyly moje. Najeto cca 2300000 km. Auta mě vůbec nebavěj, mám jich po krk.

 • Tak to si mal za ten čas krásnu zostavu áut :) Ja som naopak totálny fanatik do áut :) Ale mám tú smolu, že autám rozumiem tak, ako málokto, ale nemám na ne zdravé oči :(

 • Pre oživenie témy .Bavor musel z domu. Auto to bolo dobré, benzínová atmosféra bez priameho vstreku , 6 hrncov v rade, v podstate žiadny väčší servis. Zmenilo sa zamestnanie, tým pádom aj nájazd. Jazdiť s tým mesto je trochu utrpenie ako pre samotnú veľkosť ako aj pre spotrebu . Vyberalo sa niečo praktické nie veľké ani malé, nie nízke ani vysoké, nie okukané ale spoľahlivé. Auto čo zvládne 50% mesto, 40% okrsky a ten zbytok sem tam tú dialnicu. V rozumnej cene - do 30t. V užšom výbere mi zostali Mazda CX3, Honda HRV a Toyota CHR. Nafta vylúčená.

  Mazda vypadla ako prvá - je to naozaj veľmi malé, postavené na dvojke iba dofúknuté. CX5 bola už ďaleko cez rozpočet . Honda v poriadku, jednoduchá, funkčná, nič s tým nepokazíš. Jediné minus pre mňa cvt , je to však o zvyku. Ak už musí tá cvtéčka byť, prečo nie v Toyote?, Čítal som hromadu článkov o Priuse, samé pozitíva, páči sa mi tá technika pod kapotou . No popravde, Prius , musíte si zvyknúť na ten samotný tvar. Čo takto tú techniku narvať do niečoho iného?, CHR, bolo vymaľované. 1.8 hybrid. Máme to cca pol roka. To auto ma baví. Je proste iné. Fotka má 6 mesiacov , je priamo z predajne

 • Tak biely potkan už robí radosť novej majiteľke. Hádam jej bude slúžiť tak dobre , ako nám, nikdy nesklamal. Bral som ho na dva rôčky, nakoniec zostal sedem. Myslel som , že o 14 ročné Seičento nijaký extra záujem nebude. Opak bol pravdou. záujemcov bolo presne sedem. Nakoniec ho vzal chalan, čo mi ho servisoval, pre tú svoju. Vedel, čo kupuje, pozná ho do šróbika. Mne príde Panda. Tiež biela. Bude na nej roboty, ako na kostole. Vymeniť spojku, guľový čap riadenia, výfuk a aj drobnosti, oil, luftfilter....:mrgreen:


 • Tak biely potkan už robí radosť novej majiteľke. Hádam jej bude slúžiť tak dobre , ako nám, nikdy nesklamal. Bral som ho na dva rôčky, nakoniec zostal sedem. Myslel som , že o 14 ročné Seičento nijaký extra záujem nebude. Opak bol pravdou. záujemcov bolo presne sedem. Nakoniec ho vzal chalan, čo mi ho servisoval, pre tú svoju. Vedel, čo kupuje, pozná ho do štóbika. Mne príde Panda. Tiež biela. Bude na nej roboty, ako na kostole. Vymeniť spojku, guľový čap riadenia, výfuk a aj drobnosti, oil, luftfilter....:mrgreen:


  Aha ho, ktosi tu je z LE, ani by som sa nedivil tomu, keby som ťa poznal osobne, žil som tam 12 rokov :)

 • Aha ho, ktosi tu je z LE, ani by som sa nedivil tomu, keby som ťa poznal osobne, žil som tam 12 rokov :)

  Moja genéza je táto : Prvých 23 rokov Nitra, potom 35 Bratislava, zasa 2 roky Nitra a odvtedy Spišské Podhradie. Takže som 15 km po štreke na východ od Levoče...:]

Letisko Sliač