• Jsem. To je bez debat. Já se jim na něj můžu taky pěkně z vysoka, to oni chtěj prodat věc za milion.

    Co uz je dnes 40 tisic watchi ;) ? Ale pravda, milion znie lepsie ^^

  • Co uz je dnes 40 tisic watchi ;) ? Ale pravda, milion znie lepsie ^^

    Tak já nejsem takovej pracháč jako Ty, pro mne je milion za auto, který neproperu v daňových odpisech celkem dost. A chtěj po mně milion, ne 40.000,- to by v tom tu jezdil každej a to bych to už nechtěl vůbec.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • oni to strelia smahom ruky

    Ať střelí, ale budou mít problém. Válí se jim to různě po skladech. Já čekám protože jsem si vymyslel manuál a oni jsou zasypaný automatama. Kurva kupuju Sportage a ne autobus. Automat necháme těm, co neuměj jezdit 😁

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ať střelí, ale budou mít problém. Válí se jim to různě po skladech. Já čekám protože jsem si vymyslel manuál a oni jsou zasypaný automatama. Kurva kupuju Sportage a ne autobus. Automat necháme těm, co neuměj jezdit 😁

    Tiež som bol rovnakého názoru, až kým som nevyskúšal 8 stupňový Aisin dvojspojku, musí to ale ladiť aj s charakterom auta, mať dobré odstupňovanie rýchlostí a pod.

  • Tak já nejsem takovej pracháč jako Ty, pro mne je milion za auto, který neproperu v daňových odpisech celkem dost. A chtěj po mně milion, ne 40.000,- to by v tom tu jezdil každej a to bych to už nechtěl vůbec.

    Ale vazne ;) nie som ziadny prachac Honziku, to vies..,ale na kazde auto musis zarobit, vratane firemneho..to co si vybral je pekne, nepamatam si sice aky to ma motor a vybavu ale 1.mil. je urcite, zvlast v manuale, vela penazi..uz ho nechces? Musel si asi dat nejaku zalohu..

  • Ať střelí, ale budou mít problém. Válí se jim to různě po skladech. Já čekám protože jsem si vymyslel manuál a oni jsou zasypaný automatama. Kurva kupuju Sportage a ne autobus. Automat necháme těm, co neuměj jezdit 😁

    Na jazdenie po meste a v kolonach, a vlastne na "pracovne" ci rodinne jazdenie vseobecne, nic lepsie ako automat. Raz vyskusas a nebudes chciet spat ;) , je to velmi pohodlne. Samozrejme, musi to byt vyladene s motorom, ako pise Homer (u BMW ladia dokonale, a vraj najdokonalejsie u Porsche ^^ ), potom to vie byt aj sofersky zazitok. A to som vasnivy sofer, samozrejme na "vikendove" jazdenie pre zabavu je manual must-have :) . Musim priznat, ze ten manual mi niekedy trochu chyba. Raz mozno este kupim nejaky ten vikendak s manualom... 🫠

  • Tiež som bol rovnakého názoru, až kým som nevyskúšal 8 stupňový Aisin dvojspojku, musí to ale ladiť aj s charakterom auta, mať dobré odstupňovanie rýchlostí a pod.

    Já jezdil a jezdim se všim. Teda po AMG, supersporty zatím ne. Jednou jsem seděl ve Ferrari, ale nezavřel jsem dveře.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Na jazdenie po meste a v kolonach, a vlastne na "pracovne" ci rodinne jazdenie vseobecne, nic lepsie ako automat.

    Mám najeto 2,500.000 plus mínus s osobákama všeho druhu i značek. Aut těch mejch, jsem měl asi 15. Ty další, to už si ani nepamatuju. A teď mám zatím 350.000 autobusem, 15 tun, 15 metrů, 8 kol. Tam mám automat, 12 rychlostí, plus servisní rychlosti.

    V osobákách jsem ho také míval, ale stane se prd a neodjedeš. Takhle si přidáš otáčky, podržíš spojku, elektronika motoru tě pustí. Auta nejsou jen nová a když začnou blbnout máš větší šanci přežití😁

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Porovnávať AT s MT je ako hruška a jablko …. Vilmos z jablka ťažko a calvados s utešenej hrusticky tiež nie ….