• dovolím si založiť nové nie hodinkové vlákno o autách. teraz nemyslím našich tátošov, ale skôr diskusiu o autách, novinkách, prípadne vysnívaných autách. sme tu samí chlapi tak si myslím že sa tu nájde viacero z nás ktorých by to zaujímalo.

    mňa očaril najnovšie - Mercedes GLC63 S AMG Coupe 2018

    čo ma milo prekvapilo je motor (v dnešnej dobe downsizingu), a to V8 4.0 liter biturbo, 510 koní, 700 Nm.


    2018-Mercedes-AMG-GLC63-S-Coupe-front-three-quarter-03.jpg2018-Mercedes-AMG-GLC63-S-Coupe-rear-three-quarter-in-motion-01.jpg2018-Mercedes-AMG-GLC63-S-Coupe-side-profile-02.jpg2018-Mercedes-AMG-GLC63-S-Coupe-top-view.jpg

  • supiš vlákno :mrgreen: chválim a súhlasím a budem prispievať a budem sa tešiť na príspevky :mdr1:

    A stitch in time :D

  • Tiež som toho názoru :) :) A to GLCčko je šupa, je to najvyššia trieda motorizácia mercedesu. Tento motor len tak nezavrhnú :)

    A čo sa downsizingu týka, tak nedávno som čítal článok, že s tým automobilky pomaly končia a ako prvý začal koncern VW

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

    • Official Post

    Takže áut ktoré by som si vedel predstaviť vlastniť je samozrejme veľa. Čo je však moja srdcovka je značka Mini. To auto má pre mňa šmrnc ktorý nemá žiadne iné (ani S-kový Mercedes). Bolo by jedno aké by to bolo,..no ak by som si mal už vybrať jedno konkrétne bolo by to toto:

    Mini Cooper Clubman SD v mojej peknej konfigurácii :)
    2.0L, 140 kW 27 000€ cena konfigurácie ?(

    A teraz za jedným parkujem ... veľká provokácia

  • Predné svetlomety a celkovo predná maska ... :super::super:

  • Pre mňa je samozrejme dream car číslo 1 toto:

    2017-Tesla-Model-S.jpg

    Ale inač by som bol spokojný s hocičím na elektriku, nemusí to byť ani rýchle, ani pekné, len by som chcel slušný dojazd a primeranú cenu.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • @lordsoft Prečo nie radšej XF keď sme už u tejto značky ? :)

  • Range Roverem jsem jezdil minulej tejden, super auto se super výbavou.

    Výsledek obrázku pro range rover white

    Do Ferrari jsem se nevešel, nedokázal jsem zavřít dveře. Každopádně když něco, tak nějakej pořádnej mastodont, obrovskou krávu s obrovskym motorem. Ale po X5, Q7 mě nic moc neláká, to už jsou pak šílený palby. Teď prohánim obyčejný éčko a je to taky fajn dědkovská jízda. Tohle bych zkusil, ale nikdy jsem v tom neseděl a jen párkrát viděl předchůdce

    Výsledek obrázku pro bugatti chiron

    Související obrázek

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • A čo poviete páni na toto ? :) Podľa mňa celkom zaujímavé autíčko.. samozrejme že nie na každodenné vozenie ani praktickosť nie je vysoká... no a niekomu ani značka nemusí pasovať k takémuto typu auta :)

    Najlacnejšia verzia 1.4 Turbo MultiAir 140k - € 26 990

  • ....ja som popredával všetky moderné črepy a jazdím na poctivých a pragmatických autách ktoré majú význam z pohľadu vyladených jazdných vlastností. Píšem v množnom čísle, lebo jedným vozom neviem "ukojiť" všetky svoje potreby a očakávania. A príznám sa, že sa desím myšlienky, čo si kúpim najbližšie, keď aktuálne autá zoderiem.

    EDIT: Adam, všetky palce hore !

    promaster+turtláky+kinetic diver

  • Aj ja by som asi siahol po tej mazde :D Ale rozhodoval by som sa len z hľadiska dizajnu.

  • pepescom ale pre mňa to bude stále len Fiat. Nič v zlom ale potom radšej Mazdu.

    A môj sen bolo vždy silné a nenápadné auto. Niečo ako BMW M5 a najlepšie verzia s osemvalcom. A potom nádherne BMW 850CSi. A z kombíkov, keďže mám rodinu, Audi RS6 ;)