Prečo nebyť " OWG " ?

  • To nikdy nevíš Romane,ale teď jsem ve fázi nepřeplácet něco, co tu hodnotu nemá. Ať už se to jmenuje jak chce.

    a máš namysli čisto pomer cena výkon (kvalita soracovania strojček atď),alebo sa ráta aj história značky atď?

  • a máš namysli ...

    Mám na mysli všechno co tvoří cenu hodinek. Takže od materiálů, konstrukce, zpracování, historie, současnosti, budoucnocti i aut, kterejma jezdil dědeček i tatínek současných majitelů, dovolenejch na Kanárech i elektrickejch zubních kartáčků. Prostě všeho, co tvoří cenu hodinek. :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ještě dodám, vlastnil jsem hodinky od 100 do cca 20.000 € historie je hezkej bonus, ale na lopatky mě nepoloží. Už se těším na moment, kdy skončím s hodinkama, zaklapnu imaginární desky na fórech a budu mít klid. Jenže, vy mě tu už trochu znáte, takže to, že v ten moment zaklapnu i dveře svého života je vám jasné, protože všechno kolem hodinek miluju. :) A hlavně i historii, o které jsem popsal stohy elektronického papíru nejen na třech fórech, kde jsem malinko aktivní, ale i pro méně známé i ty nejznámější prodejce hodinek.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • pozri pokiaľ ťa tento koníček baví tak nemusíš nič zaklapovať. Proste si to užívaj a časom uvidíš kam ťa toto celé privedie. Momentálne máš hodinky s ktorými vieš byť spokojný teoreticky celý život. Tie Midá ťa isto prežijú. A každý to má trochu inak. Ja nechápem ako môže niekto dať 1600 eur za titanové gshocky. Aj ceny istých rolexov fakt nechápem, ale tak proste to nie sú hodinky pre mňa.

    Súhlasím inak čiastočne s tou históriou. Tá ťa nejak extra neohúri keď ich máš na ruke. Sú značky čo majú super históriu ale ich súčasnosť nie je žiadna sláva - Invicta napr.

    Každému niečo iné vyhovuje a som úprimne zvedavý pri čom "skončíš". Alez toho čo píšeš sa zdá, že hodinky budeš nosiť vždy :)

  • Každému niečo iné vyhovuje a som úprimne zvedavý pri čom "skončíš". Alez toho čo píšeš sa zdá, že hodinky budeš nosiť vždy :)

    Hezky napsáno, jsem dobrej provokatér nových a pěkně napsaných příspevků. Taky jsem zvědav s čím skončím a třeba už jsem skončil a ještě o tom nevím :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • To máš podobný jako F 15 a Mig. Američané žasli, že vůbec něco za desetinu ceny a takhle postaveného od materiálů až po technologii spojů vůbec létá. A jak létá panečku.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • hm, oni ti Japonci s tou kvalitou někde každou chvilku pokulhávají a tu opravdovou kvalitu si nechaj taky pěkně zaplatit. A švýcary, to byl přece vždycky luxus. Tak si za něj zaplať. Dnes už ale koupíš swiss kvalitu i za velmi slušný peníze. To víš sám. A pak je tu luxus. A odpovědí třeba GS. Nemá cenu se v tom patlat.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Nuž , koho to raz chytí , ťažko sa vylieči :) . Ten kto má hodinky ako vášeň , koníček , obdiv k umeniu , jednoducho s jednými hodinkami neskončí . Mňa to chytilo nejako v januári , keď som sa rozhodol poreparovať hodinky po otcovi . A teraz ich je zo 20 :D . Niektoré funglofky , niektoré vintage nositeľné , niektoré ešte čakajú na doktora hodinára ... Ale určite neskončím pri jednom kuse ....