Fórum prístupné cez mobilné zariadenia (Tapatalk)

  • nieco podobne som si vsimol aj ja. no neprecitane spravy mam aj cez web. resp pribudaju dalsie nove neprecitane sukromne spravy aj dva roky stare.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Nebude to problém ťapky ani OS v telefóne. Na iných fórach to nerobí. Na magu nehádže smajlov samostatne ako gif, ale pekne medzi slovami :(


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    A stitch in time :D

  • Cache v TP mažem pravidelne, lebo za mesiac je schopný naškrečkovať aj 3 G z pamäte :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    A stitch in time :D

  • Označím naprečítané ako prečítané a keď idem na ťapku zachvíľu, mám tam znova to isté


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    A stitch in time :D

  • Nemoze byt nejaky nesulad s casom? Napr ako pouzivatelia mame nastaveni gmt, ale napr vo forume/serveri ms este zimny cas, a potom sa to blbo porovnava.. Len prvy tip, co ma prave napadol. Hladam dalej mozne riesenia. (lebo mne to zobrazuje spravne, ale iba s odstupom casu. Ked si precitam nieco, oznaic sa to ok, dam refresh, a som spat na tom istom - ako keby neprecitane. A potom druha vec je, ze mi zobrazuje pocet nepreictanych napr. 170, ale zacnem skrolovat, a zrazu sa ten pocet upravi na realnych 20neprecitanych)

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

  • Dnes som vyhodil hodinkomaniu z ťapky a pridal ju znova a ukázalo mi toto: vid príloha. Už 100 prečítané príspevky sa mi objavujú znova a znova :(


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    A stitch in time :D

  • Presne to isté mám aj ja. Chaos. Píšem to aj sem...
    Tapatalk na Samsungu Duos.Stále nejde tak ako predtým. Odinštaloval som, nainštaloval appku znova. Stále vyhadzuje množstvo neprečítaných príspevkov. Keď aj prečítam a vrátim sa späť, stále je neprečítaná. Počet príspevkov skáče hore-dole. Prehadzujú sa témy ako sa im zachce. Kua čo s tým je? Stalo sa niekomu niečo také?

  • Myslím, že je to záležitosť toho pluginu. Na magu a na wus to také ko..... Nerobí. Aj tie som skůšal preinštalovať a takú hlášku o plugine to nehádzalo. Tak to nie je evidentne chyba ťapky alebo OS ale jednoznačne architektúry fóra :). Treba trošku prevetrať programátora :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    A stitch in time :D

  • ..mas to super prehladne, rychle, okrem toho je nahravanie fotiek superrychle a pohodlne..
    kym som ho nemal, nechybal mi, ale teraz ma to doslova vytaca ked 8 krat citam to iste vlakno v domneni, ze tam je nieco noveho a ono tam nic nove nie je :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • nejde o to, či je ťapka úžasná, ale nemôžeš stále sedieť pri kompe. Je to pohodlné, nemusíš zapínať komp, a máš prístup vždy a všade :) keď chceš

    A stitch in time :D

  • Tomu samozrejme rozumiem, že nepoteší, keď čítaš už prečítané. Len som chcel vedieť, či má Tapatalk skutočne takú pridanú hodnotu, ktorá by zodpovedala tým problémom, ktoré sa tu stále okolo neho riešia. Často som tu cez tablet alebo mobil s Androidom a myslím, že nová mobilná verzia fóra je úplne v pohode. Ale nikoho nejdem presviedčať, že to je preňho lepšie, len dávam ako námet na vyskúšanie, či nepostačí klasická mobilná verzia fóra.