• Zbieraju v moriach utrhnute rybarske siete ktore vone plavaju aj cele desatrocia a bez akehokolvek uzitku zabiju tony ryb a inych morskych potvor. Z tych vylovenych sieti potom vyrabaju celkom pekne naramky a ich predajom finacuju dalsie cistenie oceanov od sieti.

  • To se neboj, kanclů bude stále dost, tam stejně končí 99% potápek do 300 a víc metrů.

    Dejte odkaz ne, taky aby vás do toho někdo dokopával ^^^^^^

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Myslienka sa mi paci.. Len par otazok, uz ked mas osobnu skusenost :) Neskriabe to kozu? Na niektorych foto vyzera ta umela hmota dost ostro. Uzliky nezavadzaju? Magnet sa nerozopina?

    Edit: a najdolezitejsie, da sa s tym potapat? :D (kupat vo vani)

  • Myslienka sa mi paci.. Len par otazok, uz ked mas osobnu skusenost :) Neskriabe to kozu? Na niektorych foto vyzera ta umela hmota dost ostro. Uzliky nezavadzaju? Magnet sa nerozopina?

    Edit: a najdolezitejsie, da sa s tym potapat? :D (kupat vo vani)

    Mam ju 48 hodin tak skusenosti zu obmedzene... neskriabe, je to ohybne a makke, na dotyk podobne ako NATO a myslim ze je to rovnaky material. Uzliky nezavadzaju a ani o nich neviem. Magnet je silny, samozrejme ked o nieco zavadis a potiahnes tak sa otvori ale to beriem skor ako bezpecnostne plus. No kedze je to kusok rybarskej siete vylovenej z mora tak by som povedal ze potapanie by nemal byt problem... zatial som testoval len v sprche a ten material nenasaje vodu.

  • a magnet treba asi nosiť čo najbližšie pri hodinkách, potom bude lepšie držať, či?

    Hehe to radsej nie... Ale ked je to zavrete je to podla mna v phode. Notebook bude mat asi sinejsie EMF. Kazdopadne ja to budem nosit na druhej ruke, k hodinkam som to dal len kvoli fotke a na puzdro sa to neprilepilo... Alebo kupim Milgaus :D

  • ja sundal ty svojí i magnety z ledničky, tak si ted nenavlecu na ruku tohle, spíš jde o to kup, podpoř a treba dej do šupliku. To a kdyz už radeji seiko z tý ochranarsky kolekce. Ale super akce.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Sa tiez necham ukecat na skoro kazdu chujovinu :D

    "We received your order #150010 and will process it right now."

    Vyrobca mi potvrdil, ze remienok je uplne vodeodolny, vratane zapinania. Odporucaju preplachnut ho po kupani v mori/jazerach, aby sa vyplavili necistoty.

    Keby nahodou niekoho zaujimalo, kam idu peniaze (info tiez priamo od vyrobcu):

    Besides others we have to cover costs as e.g. net transportation, material, manufacturing, pollutant tests, donations. All our Bracenets (incl. Keychains) are manufactured by hand in Germany. Besides our own production team, several disabled workshops help us to manufacture these. All of them get fairly paid for their efforts. Furthermore, we donate 10% to Healthy Seas, in order to finance new net retrieval trips (currently 150 voluntary divers are out in the sea every weekend to retrieve ghost nets worldwide).

  • Sa tiez necham ukecat na skoro kazdu chujovinu :D

    Hehe... ja mam objednane dalsie dve... jedna je pre 7 rocnu dceru ktora jej nadsena zachranovanim rybiciek a este jednu som aj pre seba som objednal :D Mam niekedy taketo serepeticky rad a radsej dam dvacku za toto ako 40-100 nejakemu Tommymu alebo Ralphovi ktorym to pravdepodobne zapletaju male deti na Filipinach...

  • Hehe... ja mam objednane dalsie dve... jedna je pre 7 rocnu dceru ktora jej nadsena zachranovanim rybiciek a este jednu som aj pre seba som objednal :D Mam niekedy taketo serepeticky rad a radsej dam dvacku za toto ako 40-100 nejakemu Tommymu alebo Ralphovi ktorym to pravdepodobne zapletaju male deti na Filipinach...

    Cingrlatkovy update... zlta je dobra... oblubil som si a nosim kazdy den