• Official Post

    Pripájam sa ku gratulácii :) Žeby to boli nejaké hodinky ?
    (Ja som si ich vybral už teraz, už len spromovať. Aspoň je motivácia :) )

  • ono je to takto, ked bola asi druhacka , tak sme jej slubili, ze ked skonci tak budu hodinky ake si vyberie , samozrejme v rozumnych medziach, dievcisko nie je zatazene ako my tu na fore ale slub sa musi splnit a vybrala si celkom rozumne

  • Opravdu krásná tenisová utkání ve finále žen a semifinále mužů v Roland-Garros. Napínavá podívaná do konce a provázející finanční zisk z tiketů, co jsem vsadil, mi udělal krásné odpoledne, neboť venku je vedro a mně stačí jen vyběhnout a skočit do bazénu, kde se mi chladí nějaký to pivčo.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Chlapi!!!! dnes nam horelo!!!! ja som bol v sluzbe na jednej xy pozicii a zrazu sme zbadali brutalny ohen ako sa siri a nasu druhu poziciu kde byvame ... no neskutocna vec vsetky veci som mal tam na izbe chapete. Takze sme volali nasim kolegom tam ze co a ako a vraveli ze je to na Pi.., a oni zahajuju evakuaciu. Neuveritelna vec chalani zacali riesit material a zbrane atd. a samozrejme aj osobne veci a chapete ja tam mam veci vsetko mozne samozrejme aj hodinky krabicka od Lum-tec, a ja som bol prec a uuuplne bezmocny ty vole... a je uzasny pocit ked sa spolahnes na "bratov v zbrani" pobrali vsetky zakladne veci a kedze vedeli aky som "hodinkomaniak" tak mi zobrali aj tu krabicku no a hehe po neuveritelnej akcii ktoru tu zahajili nasi cudzinci "miestny" hasici,vojaci a mnoho-tym myslim viac ako 20 cisterien, asi po 4 hodinach zachranili aj nasu Patrol BASE takze happy end hehe tak to ma dnes potesilo a mam sa zajtra kam vratit

  • ...dopis Ježíškovi, který jsme dnes objevili. Psala jej dcerka před 7 lety. Byla teprve 3 měsíce ve škole a už chtěla hodinky...a sen se ji splnil.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Damasko DA34, Seiko Moving Design 2x, Seiko SRP 043, Casio PRW 3000, Omega Dynamic. Vintage: Seiko Sportsmatic, Seiko DX, Prim Sport 1 (2x), Omega Dynamic (vintage), Omega Seamaster Calendar, Omega Seamaster Cosmic, Cortébert, Ulysse Nardin, Seiko SQ, Onsa 2x, Ricoh Medallion, Wostok, Casio Telememo, Kapesní: Cortébert, Omega, Titus. Dámské: Omega Dynamic (vintage), Muhle Glashutte Lady 99, Casio Baby G, Seiko Alba Riki Watanabe, Casio Felité a quartzky.

  • No neviem ci to patri sem ale...... dnes sa mi snivalo ze som bol v sluzbe a kolega sa spytal ake mam hodinky tak hrdo mu chcem ukazat svoje Lum-tec..... a zdvihnem ruku a 8| na ruke :( normalne som nevedel co sa deje a kde sa podeli moje(obr. som videl na chronomagu) 8| no a rano :ghee: aaaaaaaaa no krasne prebudenie ze to bol len strasny sen!!!!! :ghee:

  • Paráda, už som na to kukal a zvažujem tiež kúpu. Majú aj Diplomaty v čiernej aj bielej.
    Stále sa neviem rozhodnúť ktoré zobrať :)

    • Official Post

    ja som mal v pláne najprv zobrať všetky tri varianty, že jedny dám do kuchyne, druhé do obyvačky a tretie ešte niekam šupnem ale potom som si uvedomil že som blázon a zobral som iba orlíky :mrgreen:

    edit: tie diplomaty musia byť krásne.
    ps: vôbec neni počuť stroj ani keď mám na nom ucho položené :) a keďže nemajú sekundovku, po vložení baterky som nevedel či idú alebo nie :D