• Ešte by to chcelo foto z vnútra :mrgreen:

  • Skôr so písal ako si nahodil všetky foto :)
    Edit som už nestihol :rouge:
    Veľmi zaujímavé hodinky :super:

  • Su nadherne. Inak vyberat hodinky pre zenu je fakt narocne. Snad sa uz dokopem k mojemu vlastnemu vlaknu a zacnem o tychto poslednych, aj ked nie su moje, ale patria do rodiny.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Nejaký čas som neprispieval, v pracovnom i osobnom živote toho bolo odrazu naraz priveľa. Dovoľte mi privítať na svete nového človeka, dnes uzrel svetlo sveta môj druhý syn Samko. Všetko je ok, ale na nejaké veľké oslavy niet možností, keďže mám doma na starosti prvorodeného. Tak sme zatiaľ so synakom otvorili Metaxu (on možno vychutnáva pohľadom, ja reálne), strašne sa teším, len je to zároveň taký silný pocit úcty, obdivu a vďaky k žene, nechcem byť sentimentálny, kto rodil chápe, že je to veľakrát najmä o napätí o obavách.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Pripájam sa ku gratulantom a pekné meno ste vybrali :)

  • gratulujem !

    tu je niečo na čom som sa dnes zasmial :)

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Vďaka chalani, ochutnávka sedmičky Metaxy už pomaly finišuje, tak pribrzďujem pivkom. Ja neviem, čo napísať, som dosť chytený, som šťastný, starší synček dobre najedený zaspáva, narodený sa má k svetu. Pozerám stále všetky vlákna, len už nepíšem.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Gratulácia aj z mojej strany,tá úcta k žene, viem o čom píšeš... skonštatoval som, že všetky matky si zaslúžia neskutočný obdiv. Nech ste všetci zdraví a šťastní.

  • :alcool1: Ešte raz dík všetkým a len si šupnite.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Nejaký čas som neprispieval, v pracovnom i osobnom živote toho bolo odrazu naraz priveľa. Dovoľte mi privítať na svete nového človeka, dnes uzrel svetlo sveta môj druhý syn Samko. Všetko je ok, ale na nejaké veľké oslavy niet možností, keďže mám doma na starosti prvorodeného. Tak sme zatiaľ so synakom otvorili Metaxu (on možno vychutnáva pohľadom, ja reálne), strašne sa teším, len je to zároveň taký silný pocit úcty, obdivu a vďaky k žene, nechcem byť sentimentálny, kto rodil chápe, že je to veľakrát najmä o napätí o obavách.

    ..pripajam sa k oneskorenej gratulacii, zial, skorej som to tu neobjavil :hello:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Matěj, moc gratuluju, ať je vše jak má být. Sám mám dvojčata, kluka a holku, tak znám radosti i starosti, je jim 13.


    Pánové dodělávám si počítač a už jsem ve fázi klonování. Juj, to mě to těší.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Kasper, môžeš o tom prezradiť niečo viac? A oneskorene ďakujem aj za ďalšie gratulácie.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim