• Doporučujem po vloženi baterky dat niekde vyšie a von na 24 h. , kde vedia zachytiť radiovy signal , tj morzeovku čo vysiela veža z Frafirtu - najmä v noci le lepši signál !! slovensko je ako napr. Pariž ak to tam ide nastaviť ...

    Peter Th.

  • Doporučujem po vloženi baterky dat niekde vyšie a von na 24 h. , kde vedia zachytiť radiovy signal , tj morzeovku čo vysiela veža z Frafirtu - najmä v noci le lepši signál !! slovensko je ako napr. Pariž ak to tam ide nastaviť ...

    stačí vnútri na parapet - okno na západ

    A stitch in time :D

  • Doporučujem po vloženi baterky dat niekde vyšie a von na 24 h. , kde vedia zachytiť radiovy signal , tj morzeovku čo vysiela veža z Frafirtu - najmä v noci le lepši signál !! slovensko je ako napr. Pariž ak to tam ide nastaviť ...

    stačí vnútri na parapet - okno na západ

    Chlapci , to je všetko pekné . Ale oni chytia signál , nastaví sa dátum , aj sekundy na display sú nastavené . Ale ručičky sa nenastavia . Tam sa tuším nastavujú aj časové pásma . Musím sa s tým hrať ... Len keď nemám času ... Ale za 4 evry a v takom stave som to tam nemohol nechať 1f923 .

  • Chlapci , to je všetko pekné . Ale oni chytia signál , nastaví sa dátum , aj sekundy na display sú nastavené . Ale ručičky sa nenastavia . Tam sa tuším nastavujú aj časové pásma . Musím sa s tým hrať ... Len keď nemám času ... Ale za 4 evry a v takom stave som to tam nemohol nechať 1f923 .

    možno treba dajaký reset po výmene batérie ako npr na seiko vk64

    A stitch in time :D

  • EÚ už nepovažuje elektromobily za ‘čisté‘. Odkladá sa smrť spaľovacích motorov?

    EÚ už nepovažuje elektromobily za ‘čisté‘. Odkladá sa smrť spaľovacích motorov?
    Europoslanci prekvapivo odhlasovali, že elektromobily už nebudú považované za bezemisné autá. To vážne spochybňuje zákaz spaľovacích motorov od roku 2035.
    auto.pravda.sk
  • Že by konečne dostali rozum?

    Aj keď som fanúšik elektromobility a v budúcnosti plánujem jeden kúpiť, tlačiť na silu jednu technológiu a zakazovať druhú podľa mňa nie je dobre.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • moj sused chodieva ku kamaratovi 200m autom .... dalsia suseda cca 170m do jednoty nakupit.. a potom odvezie 7maka do skoly cca 250m....Tuaregom.... len preto ze jej manzel je sofer na ministerstve vutra a služobne auta maju 2-3x vyssiu spotrebu nez John Deere ...

    je uplne jedno aka technologia bude vyrabat CO2 ... ak to bude lacne alebo zadarmo ludia to spotrebuju aj keby ich to malo zabit

  • Že by konečne dostali rozum?

    Aj keď som fanúšik elektromobility a v budúcnosti plánujem jeden kúpiť, tlačiť na silu jednu technológiu a zakazovať druhú podľa mňa nie je dobre.

    toto je totálne mimo mňa, aj keby som chcel a pekný článok tu 1F600

    Slovensko je na samom konci elektrifikácie v EÚ, horšie je už len Čierna Hora - TECHBOX.sk
    V rámci Európskej únie sme na samom chvoste čo sa týka podielu elektromobilov registrovaných za rok 2023. Dokazujú to najrôznejšie štúdie, ale aj aktuálne dáta…
    www.techbox.sk

    A stitch in time :D

  • … v niektorých “neuroodvetviach” sme už tam

  • Že by konečne dostali rozum?

    Aj keď som fanúšik elektromobility a v budúcnosti plánujem jeden kúpiť, tlačiť na silu jednu technológiu a zakazovať druhú podľa mňa nie je dobre.

    už sme sa tu o tom bavili - tam kde sa dá a je to výhodnejšie tak istotne - a nie je to nič nové

    A stitch in time :D

  • Včera to už diagnostikoval jeden občan na tlačovke sudruhovi Andrejovi

  • toto je totálne mimo mňa, aj keby som chcel a pekný článok tu 1F600

    https://www.techbox.sk/slovensko-je-n…len-cierna-hora

    Tak ono to moc prekvapenie nie je, keďže drvivá väčšina ľudí kupuje auto do 30k€ a za to slúšné EV zoženieš len ťažko, nové už vôbec. Tým slušným EV mám na mysli niečo veľkosti oktávie s dojazdom tých 400km v lete.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Tak ono to moc prekvapenie nie je, keďže drvivá väčšina ľudí kupuje auto do 30k€ a za to slúšné EV zoženieš len ťažko, nové už vôbec. Tým slušným EV mám na mysli niečo veľkosti oktávie s dojazdom tých 400km v lete.

    no ja by som tú drvivú väčšinu zmenil na 20 k€ 1F600

    A stitch in time :D