• Dnes som vyhrabal z garáže tohoto staručkého sieberta ma cca 70-80 … fotrik ho priviezol z čikéga niekedy v 60tych rokoch keď tam boli tancovať ….

  • … palim hornú platňu nového ponku na zváranie … plazma je skvela vecička 10mm ako do čokolády

  • … hotovo

  • … včera po ceste na Floorbal ( ja na bajku) som stretol tohoto chlapíka .. dal som mu meno Brad … šiel od kruhaca vo Vajnoroch smer Nay… prostriedkom cesty kadiaľ chodi pomerne veľké množstvo aut…. .. dolu na Vajnory aj celkom rýchlo … Nikto sú netrúfol zastaviť .. čo je zcasti pochopiteľné u ľudí čo toto plemeno nepoznajú …. Bol úplne pokojný .. pripadalo mi že si tuto rebéliu celkom užíva … tak sme hodili reč a o chvíľu prišla žena s pikapom a Brad prespal u nás .. mal známku na veterinu tak sme ho ráno odovzdali majiteľom ….

  • Na rovnakom mieste sa mi toto iste stalo pred pár rokmi s nemeckým ovčiakom. Ešte sa aj bál, naháňal som ho po križovatke hore nad Nay a v rukách som ho natlačil do auta.

    .. to Ti nezávidím … to je cesta kde až tak po 23 tej je “raltivny” kľud … poznám to vraciam sa tadiaľ s pár pivami v nohách z toho floorbalu a nedajbože sa musím pól metra vyhnúť kanálu … rvat vystrašeného psa na ktorého z toho situacneho stresu posobis aj ty ako nedôveryhodný je osemetna vec … každá chyba môže skončiť zle … ak to všetko dobre dopadne mám vždy nesmiernu radosť … … v Pezinku som natlačil do Miniho Bordeaux Dogu 3 ročného samca mal cca 70 kil … nebol nebezpečný len tvrdohlavý …. Syn sa na tych zaslintanych sedačkách šmykal celu cestu do Grobu a bral to ako veľkú zabafku

  • Tak místo hodinek sem zas kúpil kolo, pomaličky skladám 🤣

    vyyyyyyborne... u mna je to vzdy prva volba..... s pivom..... potom posli jepege

  • … na parádu …. Experta bajk nerobí … “experta” áno ….. gratulujem …. bajk je veľká sloboda … pred týždňom som kúpil synovi canyon na inzerát ( skladám mu bajk no bol netrpezlivý tak som musel narýchlo niečo zohnať než to dám dokopy a jeho to prestane baviť ) … nepísal by som ti to sem ak by to nemalo paradny príbeh …. Predávajúci bol z Piešťan … sadol som do auta s tým ze mu brnknem po ceste kam presne … poslal mi adresu … ta adresa sa zhodovala s adresou kde býval moj dedo …ktorý už 23 rokov nežije a byt sa predal takmer hneď potom … boli to staré dôstojníckej tehlové baráky smerom na letisko oproti hotelovej škole… v tom vchode je 6 bytov … môžeš hádať v ktorom ten chlapík už 3 roky býva …. Trávil som tam všetky prázdniny … dedo bol zástupca náčelníka na letisku … ked prišli Rusy v 68 tak povedal šéfovi ze on za toto v povstani nebojoval … tak poslali plukovníka do kotolne kúriť v tých barákoch …. V kotolniach mal dielne a tam ma naučil mat rad prácu s drevom a železom … dedo bol snajper a pušky si vyrábal výlučne sam …. V tom byte boli povodne parkety ktoré som mu ešte ja v 1998mom brúsil … a tie boli jeden z hlavných dôvodov prečo ten byt kúpil ten predajca…. Preto som minule aj Romanovi chválil tie jeho … sorry za tuto spoveď ale keď som videl ten canyon …uzivaj

  • Priviezli sa mi objednané hodinky, po ktorých sa chystám už čoskoro siahnuť: Casio G-Shock GW-9500-1ER Mudman 🙂

  • Branoz určite to byl deduv plán, abys našel ten inzerát a zaspomínal si, ked si zbadal, že pánko býva v jeho starém byte ✌️

  • Branoz určite to byl deduv plán, abys našel ten inzerát a zaspomínal si, ked si zbadal, že pánko býva v jeho starém byte ✌️

    :) ... v kazdom pripade ak ti ten bajk dobre sadne tak sa mas naco tesit..... vela pohody...

  • :) ... v kazdom pripade ak ti ten bajk dobre sadne tak sa mas naco tesit..... vela pohody...

    Snád hej, včera sem na to nasedel, aby sem si aspoň +/- sedlovku nastavil a je to úplne iný posed a mohutný bajk oproti 13 ročnej Meride...

  • Snád hej, včera sem na to nasedel, aby sem si aspoň +/- sedlovku nastavil a je to úplne iný posed a mohutný bajk oproti 13 ročnej Meride...

    ... pravda... za 13 rokov presli bajky velkym geometrickym a muskularnym vyvojom.... ja sam jazdim elektrobajkove plaste 2,8 na normalnom- neelektrickom endure... slape sa horse no zjazd je onania v dobrom slova zmysle....boost-ovanie sice pletie ludom hlavu no rozšířilo moznosti jazdy aj vdaka roznym velkostiam kolies... stale vsak spominam na rok 90 ked som sa z kamzika po kamenaku nahanal s bajkom ktory mal pevnu prednu vidlu , osky s rychloupinakmi som musel menit po kazdom dni pac boli aj na 3 časti a ked som nemal zodrany ksicht tak som mal dolamane ruky a klucne kosti ...

  • ten prechod z 26´´ na 29´´ je brutal. je to vsak na nezaplatenie, lepsie filtrovanie nerovnosti, lepsia stupavost a vacsie pohodlie pri zjazde. ja 2,40 plaste a som spokojny.

    co sa tyka geometrie ramu, tak to sa neda ani porovnat. na Sparkovi je uzasny posed, az ma niekedy oklame, ze sa nemusi tahat, ze to vytiahne sam, lebo si na nom len tak lebedim.