• Chlapi , dobrá škatuľa nikdy nie je zlá 1f9231f9231f923

    … za to “nikdy” by som úplne ruku do ohňa nepchal

  • .... prave sme sa so ženou "dohodli" na letnej dovolenke... mala dve podmienky... musi tam byt more a musi to byt juznejsie nez skandinavia....

    ... vybral som Skotsko;)... ( teplu stravu tento tyzden asi neuvidim) vzdy som chcel ist na ostrov Skye kvoli prirode .....skotsko ma urcite co ponuknut ... ak Vas okrem klasicky dohladatelnych vychytavok nieco napada sem s tym pani... beriem si terenny mini kamper prives .... spime nadivoko... cca 20-25 dni

    Edited once, last by Branoz (March 28, 2024 at 12:25 PM).

  • Přikládám itinerář na týden. Asi budeš opět bez teplé stravy, ale myslím, že Ti to bude tak nějak jedno :)

    Images

    Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

  • ... vdaka chlapci..... toto mi fakt pomohlo.... idem si preniest periny do obyvaku

  • jasne pohoda... ;)

  • Myslim ze nielen teplu stravu tento tyzden neuvidis1f923

    ......uvidime.... 8)

  • Myslim ze nielen teplu stravu tento tyzden neuvidis1f923

    Po tom týždni už by mohol začať vidieť aspoň na jedno oko nie?1f923

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Po tom týždni už by mohol začať vidieť aspoň na jedno oko nie?1f923

    … až tak ružovo to zas nevidím

  • Na Skye je krasne, bol som. Len neviem, co tam budes robit 25 dni, mys me dali Cambridge - Edinburgh - Skye a spat za 4 dni 1f923. Ale je pravda, ze zastavky podla mapy od Bert sme nemali :(. Este je tam niekde cestou take udolicko, jak vystrihnute z Hobita, podla neho sa vraj inspiroval Talkien.

  • ..bol dom dva mesiace v národnom parku Sarek vo svedsku a tiež sa ma všetci pýtali čo tam budem robiť ? …. Ziaden signál …úplne minimum turistických ubytovni … zato hromada priestoru … Ak by sa vtedy dalo ostanem tam aj raz toľko … ak niekam prídem a mám čas tak si to miesto prejdem napešo a ak čas tlači tak si vezmem bajk a prejdem si to krížom krážom …. Ten čas bude aj malo

  • zlu skatulu som odfotil 1F600, toto je ta prava..

    aj ja žene občas , keď chcem byt romanticky, poviem že je pre mna ta práva škatuľa

  • že som konečne doma z nemocnice Ružinou , - tažka 3-5 hod. operacia oka , zatial som stale nan slepí , do mesiaca možno bude lepšie ...