Dnes ma potešilo...

  • AC🤘DC júl Bratislava Vajnorske letisko

  • ja. mam v BA

  • vzdy zalezi na zvukaroch, zazil som v sportovej hale na pasienkoch Nazareth, to bola cista tragedia, cakal som kedy to skoci, po nejakom case som tam isiel na Alana Parsona a 100 a 1 , velke prekvapenie ...

    ... pravda ... no ono sa to vonku moc neda ovplivnit rsp da ale len minimalizovat problem technikou ... v hale je moznosti viac a samozrejme tam to zalezi od toho ci sa to zvukarom robit chce , alebo aj nie.... asi zvukovo najlepsi koncert co som kedy bol tak Arena Vieden stara fabrika ..... vo vnutri aj vonku .... vkazdom pripade sa na zivych veciach ukaze ci ta kapela hrat a spievat vie alebo travia upravou albumu viac casu nez v krcme....

    Lärm-Beschwerden von Anrainern: Wiener Arena erhält neue Soundanlage
  • Učili sme sa leštiť , brúsiť ...


    No , druhý Jeronimo so mňa nebude . Prax robí majstra , ale na prvý krát to nie je až tak hrozné . A popravde - púzdro je klasicky chrómovaná mosadz už aj s ťukancami , ktoré sa nedajú odstrániť . Takže leštiť do top stavu by asi nemalo význam .

    P.S. Ja som len taký internetový a youtuberový učeň , ktorý sa snaží opravovať hodinky 1f923

  • … včerajšia reakcia od klienta


  • Dovezem aj moju 😂

    … ale písal že skoro … ty pôjdeš s “rozbabranou” ženou hodinu autom domov …

  • … práve som zistil že od nás brava lokše prevadzkarka z nitrianskeho Eldorada … oni si ich samozrejme mrazia ale myslím že by som vedel po nej poslať čerstvé aj pre teba ak by si chcel … naše mrazene sú v pohode … no čerstvá je iná šmakocinka

  • … práve som zistil že od nás brava lokše prevadzkarka z nitrianskeho Eldorada … oni si ich samozrejme mrazia ale myslím že by som vedel po nej poslať čerstvé aj pre teba ak by si chcel … naše mrazene sú v pohode … no čerstvá je iná šmakocinka

    No to by bola iná šmakocinka👍

    A stitch in time :D

  • Sa nehanbis nekoncit robotu? 🤣🤣

    … takto sa zas vráti… je to ako sa ist pozrieť do luvru na Moniku lajzu Belučiovu