Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • jednoduchý, dvojnásobnej průměrnej plat, pojištění, úměrnej důchod, aby ještě ve 40 šli někam makat a hrej, barde, když to umíš a chce se ti. Svět reklam je šílenej.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tento bude kontroverzny… :D

    Ak je niekto ochotny niekomu platit 40 milionov za rok, znamena to ze mu je ten clovek schopny zarobit aspon 80. Spravna otazka je skor preco konkretne mne nikto tych 40 mega zaplatit nechce? Respektive, je moje ohodnotenie primerane tomu co sam vyprodukujem? A toto je tazka tema lebo to nezalezi len na tom ako tvrdo a dobre pracujem.

    Btw ja nie som fanusikom futbalu, Messiho a sportu vseobecne ale staci si hodit do googlu Messi Filantropia… on uz par 1000 detom v Afrike a Lat Amerike na desiaty prispel. Co tak pol ockom sledujem tak sa mi zda ze Leo je celkom spravny chlap…

  • Ano, Leo vyzerá byt v pohode človek. Napriek sláve a peniazom ktoré ma, je stále nohami na zemi a nestal sa z neho idiot ako napr. McConnor (síce iný “sport”, ale ako príklad co z tebou spraví sláva dobrý).

    Co sa týka peňazí ktoré sa v profi športe točia…síce to zabilo tu pravú myšlienku športu a celé ho posunulo viac do showbizu, ale OK, je to trh a dostáva to, co si žiada.

  • Tento bude kontroverzny… :D

    Ak je niekto ochotny niekomu platit 40 milionov za rok, znamena to ze mu je ten clovek schopny zarobit aspon 80. Spravna otazka je skor preco konkretne mne nikto tych 40 mega zaplatit nechce? Respektive, je moje ohodnotenie primerane tomu co sam vyprodukujem? A toto je tazka tema

    Na tom ja nič kontroverzné nevidím. Je to stanovisko a treba ho rešpektovať.

  • Bol to párik, on a na...on držal babu pod krkom a ona kradla...Pokiaľ nekradli na objednávku, sú to bežne nepredajné hodinky...

  • na videu ktore bolo zverejnene su to evidentne dvaja muzi

    Argumenty: :Martin, pozorne si pozri tú časť, keď odchádzajú. Osoba v čiernom - nemá chlapský krok, má babský zadok, má cicíčky asi tak dvojky (čo je výrazne vidno v dlhej chodbe), má stále helmu (a pod ňou tuším dlhé vlasy (chalan má čiapku a rúško), nasadá dozadu teda za chalana a ešte je babský aj spôsob nasadania. To, že tá osoba mala v rukách kladivo a rozbíjala ním sklo na vitrínke ešte z nej chlapa nerobí. S kalapáčom to dokáže aj decko...P.S. Keď ich chytia, uvidíme, či som sa mýlil... ;)

  • Argumenty: :Martin, pozorne si pozri tú časť, keď odchádzajú. Osoba v čiernom - nemá chlapský krok, má babský zadok, má cicíčky asi tak dvojky (čo je výrazne vidno v dlhej chodbe), má stále helmu (a pod ňou tuším dlhé vlasy (chalan má čiapku a rúško), nasadá dozadu teda za chalana a ešte je babský aj spôsob nasadania. To, že tá osoba mala v rukách kladivo a rozbíjala ním sklo na vitrínke ešte z nej chlapa nerobí. S kalapáčom to dokáže aj decko...P.S. Keď ich chytia, uvidíme, či som sa mýlil... ;)

    dedko :D vyčistil som optiku a žiadne kozy ( ani 2 ky ) som nevidel =O

    A stitch in time :D

  • dedko :D vyčistil som optiku a žiadne kozy ( ani 2 ky ) som nevidel =O

    Prikláňam sa k Pepemu, ani já tam nevidím žádné dvojky cecky :D