Damasko vs. Grand Seiko

  • ...skvělé kombo, pane! Já bych nechal oboje. Zanesl bych sklenky od piva do obchodu, papír do sběru a tak ...a zkusil vydržet. Už jsem to párkrát takto udělal...myslím to vydržet.

    Damasko DA34, Seiko Moving Design 2x, Seiko SRP 043, Casio PRW 3000, Omega Dynamic. Vintage: Seiko Sportsmatic, Seiko DX, Prim Sport 1 (2x), Omega Dynamic (vintage), Omega Seamaster Calendar, Omega Seamaster Cosmic, Cortébert, Ulysse Nardin, Seiko SQ, Onsa 2x, Ricoh Medallion, Wostok, Casio Telememo, Kapesní: Cortébert, Omega, Titus. Dámské: Omega Dynamic (vintage), Muhle Glashutte Lady 99, Casio Baby G, Seiko Alba Riki Watanabe, Casio Felité a quartzky.

  • Dnes som mal Damaska cez den na ruke a ten pocit, ze puzdro je odolnejsie nez povrch okolo je velice fajn. :)

    Najradsej by som nechal oboje, k tomu este meistersinger singular, seiko marine master, moony a squale co som mal a bol by som hodne hodne spokojny. :)

  • Tak u mňa je to jednoznačné, nechal by som si GS. Nejde o to, že sa mi oveľa viac páčia, to dôležité nie je, je to vec vkusu, ale sú použiteľné aj na bežné nosenie, aj na výnimočné oblekové príležitosti.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim