Foto hodiniek z " webu "

  • Vidím, že sis nechal zadné vrátka OWG 😂

    Tak ne všechno jsem rozprodal, ale rok a půl jsem prakticky owg. To víš, x krát jsem měl cukání něco hezkýho pořídit, líběj se mi Bondovky, chrona od ML nebo od Mido, u Béček bych si určitě taky vybral...a nebo z druhý strany, Seiko má hromadu krásnejch potápek, želvama počínaje. MM se mi hodně líběj, monobloků moc v nabídce není. Ale pak si naštěstí uvědomím, že se mi mechanika válí v šuplíku a nosim jen ty jediný. A prachy potřebuju na jiný věci, než aby se mi doma válely nějaký parádní hodinky :(

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Díky Pepé :)

    Ale nebejt těch co mám, u Casia bych si asi nevybral. U vsech mi chybí ta komplexnost materiálů a na druhé straně funkcí.

    A opravdu se nevymlouvám, mechanika se mi strašně líbí. A k tomu ta fóra, to stojí hodně odříkání :)

    A s kouřením chci přestat. Už to leze citelně do rozpočtu, cca 200€ je už dost. Jen nevím jak na to. Vím, že žádný recept neexistuje, buď to přetrpím a vydržím nebo ne. Jiná cesta není a berličky v podobě náplastí a td to jen zhoršují.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • watchesfan moje pokusy zbaviť sa nikotínu vždy stroskotali, až 21.10.2017 🚑❤️‍🔥❤️‍🩹 čo je deň mojich druhých narodenín , som sa s ním rozlúčil 🤝 ale spomienky mám pekné 🤓

    A stitch in time :D

  • Díky Pepé :)

    Ale nebejt těch co mám, u Casia bych si asi nevybral. U vsech mi chybí ta komplexnost materiálů a na druhé straně funkcí.

    A opravdu se nevymlouvám, mechanika se mi strašně líbí. A k tomu ta fóra, to stojí hodně odříkání :)

    A s kouřením chci přestat. Už to leze citelně do rozpočtu, cca 200€ je už dost. Jen nevím jak na to. Vím, že žádný recept neexistuje, buď to přetrpím a vydržím nebo ne. Jiná cesta není a berličky v podobě náplastí a td to jen zhoršují.

    Nájdi si nejakú substituciu, žuvačku, proteínovú tyčinku, urob si čaj v praci, alebo kávu ... alebo si kúp nové hodinky ^^

  • A ták, chápu, to je ten největší důvod přestat. Ten naštěstí nemám, ale i tak, bez cigarety je líp, teda těm, co nikdy nezačali :)

    Ako mladý somárik som začal fajčiť, keď som sa zoznámil s istou slečnou. Tá ťahala ako sentinel, tak som sa pridal a už mi to zostalo, až do 48 rokov. Sparty, fajčil som tvrdé Sparty. Povážte, 28 rokov som dýchal skazený luft za ťažké peniaze a zdravý luft bol zadarmo. Nie, nedával som si žiadne predsavzatia, iba som sa v jeden letný deň akosi nevedel poriadne nadýchnuť. Ono to od fajčenia nebolo, ale...vzal som vtedy poloplnú krabičku Spárt, vložil som do nej svojho zlatého Ronsona, čo som dostal na štyridsiatku, zašiel k najbližšiemu kostolu. To všetko som vložil do rúk prekvapeného žobráka, ktorý ma odvtedy vždy úctivo zdravil. A fajčeniu bolo utrum. Z minúty na minútu. A toto je najlepší spôsob na svete. Nefajčím už 25 rokov, iba verím, že tu ešte aspoň tie 3 roky zostanem, aby som vyrovnal skóre. ;)