• Máte pekné predstavy, ale pani bola vo veku plusmínus dôchodok. Ale zasa má zmysel pre humor, muža postrašila že tak bude odteraz aj poštárke otvárať, že aké ksichty vedia ľudia hodiť.

  • Pepe ja by som veru bál, lebo nosí nástroje na mučenie zo sebou. Ak by si dal nos do toho otvoru, čo má na tričku, tak si pridusený jedna dve :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Máte pekné predstavy, ale pani bola vo veku plusmínus dôchodok. Ale zasa má zmysel pre humor, muža postrašila že tak bude odteraz aj poštárke otvárať, že aké ksichty vedia ľudia hodiť.

    vek je len cislo ;)

  • Akože zaujímavé, len ten prvý moment na mňa zapôsobili ako nejaké z ali. Zvlášť ten nápis, resp. značka a ten font. + tá osmička v datumovke je trochu mimo osu, ale to môže byť len uhlom fotky. Ale ak by bola mimo, tak to by ma neskutočne sr... štvalo

  • Akože zaujímavé, len ten prvý moment na mňa zapôsobili ako nejaké z ali. Zvlášť ten nápis, resp. značka a ten font. + tá osmička v datumovke je trochu mimo osu, ale to môže byť len uhlom fotky. Ale ak by bola mimo, tak to by ma neskutočne sr... štvalo

    No ali za 3000 je fasa

    A stitch in time :D

  • No ali za 3000 je fasa

    Viem že sú to iná liga, len ten font a názov to vo mne tak evokuje. Hodziny samotné sú super. Teda až na ten vyosený dátum a hlavne v súvislosti s cenou. Pri cene do 300e by som to asi prekusol. Toto je ale násobne drahší stroj... :/

  • Zrovna po týchto pokukujem už dlhšie... :/

  • 1080€ je dosť , ale 540€ v preorder znie lepšie 👍

    Neviem ako teraz ale landeron strojceky boli pod novym majitelom (Depa swiss movements) tak trochu cinsko-svajciarska zlatanina zalozena na Seagull a vyrobca sa tym udajne ani moc netajil…ak je to tak, 1000 je celkom dost..ale inak celkom fajn pocin ;)

  • Neviem ako teraz ale landeron strojceky boli pod novym majitelom (Depa swiss movements) tak trochu cinsko-svajciarska zlatanina zalozena na Seagull a vyrobca sa tym udajne ani moc netajil…ak je to tak, 1000 je celkom dost..ale inak celkom fajn pocin ;)

    Tak ono to je celé vlastne Čína. Skúšajú to hrať na austrálsku značku a teraz aj na švajčiarsky strojček, ale je to Čína. V cenách do/okolo 500 ojro mi to ale nejako nevadí. Pri týchto značkách ma skôr brzdí fakt, že často býva veľký rozdiel medzi týmito reklamnými rendermi a realitou. Keby som ich mal možnosť vidieť niekde na pulte, a vyzerali by ako tu na tomto renderi, tak ich už mám asi na ruke.

  • ja v pripade tzv. NONAME znaciek a microbrandov volim jednoznacne azijsku produkciu s japonskymi strojmi. pri nich na 100% viem, odkial pochadzaju. nehraju sa na SWISS MADE a pod. akonahle je tam MIYOTA 9xxx, tak absolutne nie je o com a spravovanie maju na vysokej urovni kvality.