• Nahraj sa na fajnového a utri si sliny ... ;)

    Ja som odjakživa "dolniak" takže fakt takéto dudy moc nemusím. Ostatné "vylepšenia" tiež nie, skôr to tie ženy hyzdí ako im to pomáha, ale to je len môj osobný pohľad 8)

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • stastne a vesele, priatelia, asi opatovne vytiahnem tenisovu raketu a aj ked mam totalny hudobny hluch, tak sa prihlasim na hodiny klavira ;)

    ale co to trepem, ja nie som priebercivy a beriem to zaradom :D :D

  • ŠaV pre dolniakov ;)

  • Jazva Tak toto už hej, presne podľa môjho gusta :love: :thumbup:

    Ja to hovorím stále. Malé kozy a pekný zadok, sú základ. Ostatné sa už nejako doladí... 8o

  • Ja to hovorím stále. Malé kozy a pekný zadok, sú základ. Ostatné sa už nejako doladí... 8o

    Ked som bol mladsi, tiez som to mal takto podobne ;) . Ale cim som starsi, tym sa mi viac rozsiruju obzory. Vychutnam (takmer) vsetky velkosti a tvary hore ja dole :D :D, samozrejme urcita estetika musi byt zachovana. Alebozeby som bol iba menej priebercivy? 🤣

  • Ked som bol mladsi, tiez som to mal takto podobne ;) . Ale cim som starsi, tym sa mi viac rozsiruju obzory. Vychutnam (takmer) vsetky velkosti a tvary hore ja dole :D :D, samozrejme urcita estetika musi byt zachovana. Alebozeby som bol iba menej priebercivy? 🤣

    Skôr mám obavy že s pribúdajúcimi rokmi sa posúvame do kategórie " Beriem všetko " 😂

  • Ked som bol mladsi, tiez som to mal takto podobne ;) . Ale cim som starsi, tym sa mi viac rozsiruju obzory. Vychutnam (takmer) vsetky velkosti a tvary hore ja dole :D :D, samozrejme urcita estetika musi byt zachovana. Alebozeby som bol iba menej priebercivy? 🤣

    Kamoško vekom si len rapídne znížil nároky. Ale páči sa mi ako si to diplomaticky podal a spravil si z toho pozitívnu vec... 8o