• Holiday Inn Žilina, má tam nejakú firemnú akciu. Bezo mňa ;(

    Ale vsak si aspon trochu oddychnes ^^ len neviem kedy sa ti vrati, napadlo tu tak 40 cm a cas presunov autom znacne narastol :D

  • U nás včera cez obed to vyzeralo na poriadnu kalamitu a keď som išiel domov bola už len voda na ceste . Celú noc fučalo ako v Beskydách a dnes po snehu ani chýru 8o ^^

    A stitch in time :D

  • Včera sa moja cesta z práce ktorá bežne trvá tak cca 15 minút pretiahla na 95 minút. Viac ako 3 stupeň som nezaradil. Väčšinou som si to valil na dvojke =O

    No z Teplicky to musela byt teda parada ;( ja som isiel z Rosiny domov po 16- stej a este v pohode tak 20 min ;)

  • No z Teplicky to musela byt teda parada ;(

    Problém bol hlavne ten že nebolo nič odhrnuté...a keď sa na fajront z Kie vyrojilo kopec áut bola z toho parádna kaša. A v Žiline to už bol kolaps...skrížené autá, ťukance atď. Inak prvý krát v živote som zažil že keď som ometal auto tak než som prešiel dookola, tú prvú omietnutú polovicu mi zas zasnežilo :D

    K tomu mi počas ometania volala polovička že Láska nejde MHDéčka, prídeš po mňa, hodíš ma domov? Jasné, mám vrtulník, hneď som u teba 8)

  • Inak prvý krát v živote som zažil že keď som ometal auto tak než som prešiel dookola, tú prvú omietnutú polovicu mi zas zasnežilo :D

    To si pis, ja som v priebehu 20 min ometal auto 3x, no cista zimna zabava :D

  • Tu, v okolí Myjavy, som mal včera opačný problém. Než som sa stihol obliecť a zobrať lopatu tak bol sneh roztopený :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Manželka dnes vytiahla svoje hodinky po babke. Bulova Art Deco, kupované v roku 1958 v Thunder Bay (CAN). Repasované 2018, idú dobre... ;)

  • Asi pôjdeme pod nôž 🥴😳 bakerova cysta alebo už aj ja mám svoje sono 🤪

    Držíme palce!!!!

    Ja som už dávnejšie neprisel novučkým príspevkom, ale žiaľ som mal na to vážny dôvod. NKÚ na Klenovej už nenavštevujeme, náš milovaný otec sa s nami rozlúčil navždy v 25.12. Smutný koniec 2022 nielen pre rodinu.....

    A keď už pod nôž: minulý týždeň vo štvrtok ma po jednom po operácii pruhu prepustili z nemocnice, dnešným dňom mám aj kontrolu za sebou.. všecko O.K. (pohyb mi straaašne chýba....).

    No samozrejme na popis mojich dojmov z peknúčkych JeanMarcel nezabúdam, no niekedy až nabudúce....

  • Držíme palce!!!!

    Ja som už dávnejšie neprisel novučkým príspevkom, ale žiaľ som mal na to vážny dôvod. NKÚ na Klenovej už nenavštevujeme, náš milovaný otec sa s nami rozlúčil navždy v 25.12. Smutný koniec 2022 nielen pre rodinu.....

    A keď už pod nôž: minulý týždeň vo štvrtok ma po jednom po operácii pruhu prepustili z nemocnice, dnešným dňom mám aj kontrolu za sebou.. všecko O.K. (pohyb mi straaašne chýba....).

    No samozrejme na popis mojich dojmov z peknúčkych JeanMarcel nezabúdam, no niekedy až nabudúce....

    Rad ta vidim spat! To s otcom ma mrzi, aspon ze ty si v poriadku.

    Uz sa tesim na tie dojmy a fotky JM. A ak chces trochu vyvetrat, mohli by sme tu Budapest niekedy otocit, GS ma par novych kuskov, co ma velmi zaujimaju ;)