• Cretino 9000 - ova rada Mudman je vélmi dobrá voľba ale pred označením G by som dal prednosť GW ktoré majú navyše sklárne napajane a su rádiom riadené. O g-shockoch by som vedel písať veľa ale toto nieje moje fórum a nechcem to tu nejak zaplienit mojimy slohovymi prácami. Chi chi chi. Niekedy sem asi pridám moje hodiny. Myslím vsetky čo mám....

  • "display" wrote:

    Cretino 9000 - ova rada Mudman je vélmi dobrá voľba ale pred označením G by som dal prednosť GW ktoré majú navyše sklárne napajane a su rádiom riadené. O g-shockoch by som vedel písať veľa ale toto nieje moje fórum a nechcem to tu nejak zaplienit mojimy slohovymi prácami. Chi chi chi. Niekedy sem asi pridám moje hodiny. Myslím vsetky čo mám....

    O to tu ide, aby sa tu písalo veľa o hodinkách :mrgreen: Akurát, možno by bolo lepšie založiť osobitné vlákno o G-shockoch do sekcie "štýly hodiniek - ostatné".

  • "display" wrote:

    Cretino 9000 - ova rada Mudman je vélmi dobrá voľba ale pred označením G by som dal prednosť GW ktoré majú navyše sklárne napajane a su rádiom riadené. O g-shockoch by som vedel písať veľa ale toto nieje moje fórum a nechcem to tu nejak zaplienit mojimy slohovymi prácami. Chi chi chi. Niekedy sem asi pridám moje hodiny. Myslím vsetky čo mám....

    Otazkou ale je, ci ten rozdiel v cene 200+ dolarov stoji za to solarne nabijanie a za ten radiovy cas.. Neviem, mozno ano, ale pri mojom planovanom vyuzity na obcasny sport, pripadne sem tam voda mi to pride zbytocne a pomer ceny 100 a 300+ dolarov je dost podstatny :)

    necham si ale urcite poradit.......ja by som si napriklad o G-Shockoch rad precital, urcite to stoji za vytvorenie sekcie ;)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Taký rozdiel tam nie je. Vychádzam z našich cien kde G rada stojí možno 90-100 ečok a GW som myslím kdesi videl cca za 150? No ako vidím máš prehľad o kúpe hodín v zahraničí. Možno by si mi to mohol priblížiť lebo uvažujem o nejakej kúpe ale sam neviem čo by to malo byť. Snáď ma zaujme cena. Asi som starý lebo značky ako citizen či seiko su u mňa pojmom. Značky ktoré su tu spomínaju mi absolútne nič nevravia. na jednej českej stránke su v ponuke citizeny za vélmi dobre ceny. Kym sa vsak rozhodnem tak prejde veľa času. Potom daj vedieť v akých cenách si našiel tie mudmany. A osobne si myslím že stojí za to doplatiť a kúpiť s viac funkciami.

  • ja väcsinou tieto veci sledujem na stranke http://www.ebay.com
    Ked mas zalusk nad znackami Seiko, pripadne Citizen, urcite sa porozhliadni na ebayi.. Predtym som mal Citizeny Nighthawk (asi 2 roky dozadu) a aj s postovnym som ich mal za 148€. v tom case sa u nas predvali v kamennom obchode za 550€.
    Takisto Seiko co mam aktualne su z ebayu, akurat z ebay.co.uk

    Nad tymi Casiami budem premyslat, uz uz som cez mobil skoro odklikol jedny za 84,9 dolarov - maju vsetko co by som chcel, hlavne split time (tusim dokonca dualny) co by som vedel vyuzit na meranie kol na okruhu - v podstate je to asi jedina funkcia okrem casu a datumu, ktoru tam chcem mat (okrem odolnosti) :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Ďakujem ale ebay nie je iba náhodou o limitovaní? V tomto nie som doma teda sa ospravedlňujem ak som tu na smiech. Tie citizeny za takú cenu? Až som začal slintať. No poobzerám si to tam. Ja som mal vybraté vlani na amozone.com/uk hodiny a stroskotalo to na tom že oni vraj neposielaju na slovensko. Nechal som to tak. Čo mi nebolo jasné lebo viem že ľudia bežne obj veci z hong-kongu a pod. Ked niečo nájdem určite ťa budem otravovať s ra ::d dami ako na to.

  • Malo tam byť licitovani prepáč. Som tu cez mobil tak sa ospravedlňujem za prípadne :pleur4: chyby...

  • su tam rozne typy ponuk, pri niektorych mozes drazit a mas tam aj ponuky na priamu kupu "buy it now".. niekedy je dobre sa zapajat do drazieb, odsledovat si, za aku sumu sa dana vec vydrazila a v dalsej drazbe ist na ostro - pockat asi tak 40 sekund pred ukoncenie drazby, vlozit ponuku so specifikaciou najvyssej ceny, ktoru si ochotny dat a uz by ta nemali prebyt..

    k tomu posielaniu, pokial nie je specifikovana nasa krajina v podmienkach samotneho inzeratu, mozes napisat spravu predajcovi a väcsinou byvaju ochotni a poslu to aj sem.. treba ich akurat kontaktovat

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Prosím Vás neviem kam som mal napísať tak píšem sem. Mám jednu otázku, mám hodinky Casio, raz už bola menená batéria, vydržala asi 2 roky, a chcel by som sa spýtať, momentálne tie hodinky nenosím a chcel by som šetriť batériu. Keď nastavujem dátum alebo čas, tak sa vždy hodinky zastavia. Dátum alebo čas sa nastavuje tak, že vysuniem jeden gombík alebo tlačítko neviem ako to nazvať a keď ostatne ten gombík vysunutý, tak vlastne nastavujem čas alebo dátum, a vtedy hodinky stoja. To znamená, že baterka vtedy nepracuje? A teda napríklad ak takto vysuniem gombík a čas bude stáť a nechám to tak aj polrok, tak sa baterka nebude míňať? Alebo sa aj tak bude míňať? Alebo ako by som mohol jednoducho šetriť baterku?

    Ďakujem za odpovede:)

  • presne tak, ako si napisal budes moct setrit bateriu - vytiahnutim korunky..

    v tomto pripade by som si ale osobne dal pozor na to, aby v okoli bola co najnizsia vlhkost vzduchu, lebo s vytiahnutou korunkou tie hodinky stracaju tesniace schopnosti..

    aaa, nechcem byt moc mudry, ale bateria stoji do tych hodiniek maximalne 2€, ja by som sa na setrenie v tomto pripade asi vykaslal :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Ani mne nezobrazuje foto, iba prázdny rámik.
    Inak Casio mal asi každý z nás a ja mám na tie hodinky iba najlepšie spomienky. Dokonca som jedny nedávno kúpil otcovi na narodeniny, slúžia mu perfektne, presnosť dokonalá a veľmi sa z nich teší. On by nijako neocenil, keby to boli napríklad Rolex a myslím, že v pomere kvalita - cena sú Casio výborná voľba. Nehovoriac o tom, že hodinky zvykne tak do roka stratiť, prípadne mu napríklad jedny padli do ohňa, takže to pri kúpe treba zohľadniť :hehe: . Viem, že niektorí ľudia sa na ne pozerajú zvrchu, no tých kašlem, je to výborná značka pre bežných ľudí.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Zdravím vás...
    Po prečítaní rôznych vlákien ohľadom Casia, by som vás tiež chcel poprosiť o radu. Ja som asi žiadne Casia nikdy nemal, (aspoň odkedy si pamätám :) ). Teraz však mám záujem o niečo z rady ProTrek. Výškomer, barometer, teplomer a iné... Už, v podstate, aj mám vybraté, že čo, lebo som našiel celkom slušnú na dva modely, len sa chcem opýtať, že či je medzi nimi nejaký diametrálny rozdiel vo funkciách. Konkrétne ide o modely http://www.inhodinky.sk/panske-hodinky…ors-prg-550-1a4 a http://www.inhodinky.sk/panske-hodinky…k-triple-sensor
    Zaujala ma hlavne cena a je fakt, že (ako tu niekto spomínal) majú fukncií pomaly ako smarfón ::d A presne toto teraz chcem ::d Nie, že by mi to bolo treba, ale funciami nabité hodinky sa mi páčia. Ešte som nikdy nič také nemal. Vie mi niekto poradiť, aký je medzi nimi rozdiel, a či vôbec nejaký? (okrem dizajnu). Ďakujem

    Tissot PRS 200 Chronograph (T17.1.486.53)
    Tissot Classic Dream (T033.410.33.051.00)
    Casio ProTrek PRG 550-1A4ER