Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Mam cez dvadsať rôzne hodinky, Tag Heuer, Mon. Bla. , Certiny atd , ale niektoré máju 35 rokou iné 20 r. , a tak moc si netrúfam isť do mora ...., a servis obnovenie 100% vodotesnosť cez 150 až 300 eur, tak som kúpil za rozumnú cenu Citizen Marine Driver Eco....

  • …. … duševná očista

  • …. Toto je moj krížnik a tekuté Newton metre …

  • … jeden pohár 2 krížniky … další pohár 1 krížnik s krátkou pauzou u suseda … tretí pohar … netuším kde je kalacka … štvrtý pohar .. dufam že krížnik je niekde pri kalacke .. piaty pohar … uf ake krasne nebo je z pohľadu ležiaceho strelca v tráve na záhrade

  • Prisiel novy remienok na GS chameleona :)

    No paci sa mi viac ako ta plocha cierna jasterica, len neviem, ci teraz nebudem musiet aj nove boty kupit 🤔. Mozno len niektore zacat intenzivne kremovat cervenym kremom 🤣

  • Prisiel novy remienok na GS chameleona :)

    No paci sa mi viac ako ta plocha cierna jasterica, len neviem, ci teraz nebudem musiet aj nove boty kupit 🤔. Mozno len niektore zacat intenzivne kremovat cervenym kremom 🤣

    … v tychto GSach by som v klidku obuty v duhovych žabkach nakracal na zraz rollexakov

  • … v tychto GSach by som v klidku obuty v duhovych žabkach nakracal na zraz rollexakov

    sorry za tie dve llka ...

  • Tak nateraz takto: Casio AQ-230-9DMQYES 🙂