Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • No, asi som nasiel. Nie len k moru, ale take vseobecne otlkacky:

    SEIKO SUR371 titan, zafir, quarz, wr 100m  za 230€ , no nekup to za tu cenu :)


    Aj ked, neviem, neviem, ci mi nebude luto aj tieto otlkat, moc pekne su :D. Objednal som, tak uvidime.. Ci na to otlkanie este predsa len nebudem kupovat G-Shocky ako vsetci :/

    Tak uz dorazili. Cakal som sice Tiffany blue :D , toto je skor taka ocelova sivo-modra a ten sunburst sa urcite nezaradi medzi topku odvetvia, ale zas za 2 kilecka, rozhodne pekny kus hodiniek :thumbup: . Na pohlad vyzeraju na vyssi cenovy level.

  • Odhalil si ma :) :thumbup:

    S obsluhou si bol spokojny

    Ja som vypisal na webe formular so zaujmom, druhy den rano hned o 10 mi volala manazerka, Natalia ze ci mam stale zaujem. Nemal som cestu do BA tak sme sa dohodli na uhradeni faktury prevodom, obratom som uhradil a dalsi den na obed mi zvonil sukromny sheron kurier. vsetko bolo vytelefonovane, dohodnute, serioznost, rychlost, ochota. premiove hodinky premiova starostlivost...
    Inak niekde som zachytil ze niektori AD pri platbe kes osobne davaju okolo 10% zlavu. to mi nepovedali, aku ty mas skusenost?


    Problem v sherone vsak vraj zacina vyslovenim zaklinadla "rolex" :D

    No a ja aj dnes na rannej prechadzke co asi tak? :)

  • Vybava správneho chlapa ... ,, hodinky - najlepšie PILOT , opasok - najlepšie Tag H. , nožík a pivné brucho ....

  • Ja som vypisal na webe formular so zaujmom, druhy den rano hned o 10 mi volala manazerka, Natalia ze ci mam stale zaujem. Nemal som cestu do BA tak sme sa dohodli na uhradeni faktury prevodom, obratom som uhradil a dalsi den na obed mi zvonil sukromny sheron kurier. vsetko bolo vytelefonovane, dohodnute, serioznost, rychlost, ochota. premiove hodinky premiova starostlivost...
    Inak niekde som zachytil ze niektori AD pri platbe kes osobne davaju okolo 10% zlavu. to mi nepovedali, aku ty mas skusenost?


    Problem v sherone vsak vraj zacina vyslovenim zaklinadla "rolex" :D

    No a ja aj dnes na rannej prechadzke co asi tak? :)

    pri platbe v hotovosti mi naozaj dali presne 10 percentnu zlavu, len mi vadilo ze predavajuca sa neustale snazila manipulovat s hodinkami s prstenmi na rukach, ci taka je uz doba? ;(

    ale hodinky OK, tesim sa

  • pri platbe v hotovosti mi naozaj dali presne 10 percentnu zlavu, len mi vadilo ze predavajuca sa neustale snazila manipulovat s hodinkami s prstenmi na rukach, ci taka je uz doba? ;(

    ale hodinky OK, tesim sa

    O tej zlave mi nepovedali, skoda keby som vedel, urobil by som si vylet, zaplatila by sa mi cesta a aj obed s kafe :) ale nevadi, hodinky mam rad a stali mi za to... peniaze si do hrobu nevezmem, hodinky sice tiez nie, ale kym som tu, urobia mi vacsiu radost :)

    O manipulaciu by som sa vobec nebal. Prstene ak mala zlate alebo strieborne, tak tam je tvrdost max 3.5, 316L ma okolo 5.5, a zafir cez 7 alebo neviem ci az 9 nie. Takze pokial sa ona nebala o svoje sperky, tak ty o hodinky urcite nie :)
    Najdolezitejsia je radost, mas ruku aj na vacsi kusok, tak preco nie... uzivaj si ich, ja odkedy som doladil velkost naramku aftermarket poldielikom, tak ich z ruky davam len na cinnosti kedy hrozi ich poskodenie

  • Dnes na Dumbier s Aquismi

    Images

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • riki Ja by som sa ozval. Je to neprofesionalne a neuctive. Profik by nemal hodinky ani sperky chytat bez rukavic. Este dokonca aj v lepsich kabelkovych obchodoch si baby beru pri obsluhe zakaznika rukavice. Ale v Sherone sa mi uz stalo aj to ze mi pani doslova vytrhla z ruky hodinky ktore boli uz moje a len som ich tam doniesol na skratenie tahu. Snazil som sa jej ukazat ako chcem v spone nastavit mikroregualaciu a ona mi ich doslova vychmatla so slovami dajte to sem. Jo a hodinky su samozrejme 👍

  • O tej zlave mi nepovedali, skoda keby som vedel, urobil by som si vylet, zaplatila by sa mi cesta a aj obed s kafe :) ale nevadi, hodinky mam rad a stali mi za to... peniaze si do hrobu nevezmem, hodinky sice tiez nie, ale kym som tu, urobia mi vacsiu radost :)

    O manipulaciu by som sa vobec nebal. Prstene ak mala zlate alebo strieborne, tak tam je tvrdost max 3.5, 316L ma okolo 5.5, a zafir cez 7 alebo neviem ci az 9 nie. Takze pokial sa ona nebala o svoje sperky, tak ty o hodinky urcite nie :)
    Najdolezitejsia je radost, mas ruku aj na vacsi kusok, tak preco nie... uzivaj si ich, ja odkedy som doladil velkost naramku aftermarket poldielikom, tak ich z ruky davam len na cinnosti kedy hrozi ich poskodenie

    Zafit je naozaj až 9 tvrdost ...

    Peter Th.