Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Ja sa síce nechytám, no tiež ťa srdečne medzi nami vítam Bedjasson :)

  • ...zkrátka, na chronomagu.cz se mi přestalo líbit kvůli tomu, že se množily osobní útoky místo diskuze. To mi poslední rok začalo vadit a proto jsem si nechal smazat registraci. Obsah, který jsem tam dal, jsem nechal smazat taky, protože jsem v něm měl odkazy na soukromá data, fotky svých dětí, domu atd., která bych nemohl bez přístupu možnost ovlivňovat a nechtěl jsem, aby se v nich někdo hrabal. Tady budu opatrnější.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Damasko DA34, Seiko Moving Design 2x, Seiko SRP 043, Casio PRW 3000, Omega Dynamic. Vintage: Seiko Sportsmatic, Seiko DX, Prim Sport 1 (2x), Omega Dynamic (vintage), Omega Seamaster Calendar, Omega Seamaster Cosmic, Cortébert, Ulysse Nardin, Seiko SQ, Onsa 2x, Ricoh Medallion, Wostok, Casio Telememo, Kapesní: Cortébert, Omega, Titus. Dámské: Omega Dynamic (vintage), Muhle Glashutte Lady 99, Casio Baby G, Seiko Alba Riki Watanabe, Casio Felité a quartzky.

  • Nie žeby som nejako videl do atmosféry na CHMG, ja tam chodím len kvôli inzerci :D Takéto správy ale nepočujem po prvý krát. O to viac som rád že práve toto fórum stále udržuje priateľskú a pohodovú atmosféru :)

    • Official Post

    Na toto som nemal gule, predsa len nemajú šroubovaciu korunku, tlakovka netlakovka.

    ani nehovor, však na ne dávam pozor jak hovado, ani ruky si v nich neumývam. ale včera pri vode po pár mojito drinkov som si povedal že vyskúšam predsa len je tam 10 barov aj keď nemajú šróbovaciu korunku. a vďakabohu je všetko ok :)

  • Šroubovací - nešroubovací korunka ale přece pánové vůbec nic neřeší. Taky proto se na ni při testování hodinek vhodných k potápění zcela zapomnělo. Ale je to rozhodně bezpečnější, s tím s vámi souhlasím.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • ...zkrátka, na chronomagu.cz se mi přestalo líbit kvůli tomu, že se množily osobní útoky místo diskuze. To mi poslední rok začalo vadit a proto jsem si nechal smazat registraci. Obsah, který jsem tam dal, jsem nechal smazat taky, protože jsem v něm měl odkazy na soukromá data, fotky svých dětí, domu atd., která bych nemohl bez přístupu možnost ovlivňovat a nechtěl jsem, aby se v nich někdo hrabal. Tady budu opatrnější.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Vitaj u nas :)

  • Nie žeby som nejako videl do atmosféry na CHMG, ja tam chodím len kvôli inzerci :D Takéto správy ale nepočujem po prvý krát. O to viac som rád že práve toto fórum stále udržuje priateľskú a pohodovú atmosféru :)

    Som na tom rovnako. Tesi to aj mna a verim, ze to aj ostane.


  • co mas proti nesrobovacim korunkam ?? :grr: :langue1:

    Nedôverujem im, na fff sa mi stalo, že som si pri odkladaní všimol povytiahnutú kounku. Možno sa zadarilo mne, možno deťom keď sme blbli, ale to by bolo jedno ak by som následne skončil v bazéne.


    ani nehovor, však na ne dávam pozor jak hovado, ani ruky si v nich neumývam. ale včera pri vode po pár mojito drinkov som si povedal že vyskúšam predsa len je tam 10 barov aj keď nemajú šróbovaciu korunku. a vďakabohu je všetko ok :)

    Už by potrebovali pre istotu pretesniť ;)

  • ...zkrátka, na chronomagu.cz se mi přestalo líbit kvůli tomu, že se množily osobní útoky místo diskuze. To mi poslední rok začalo vadit a proto jsem si nechal smazat registraci. Obsah, který jsem tam dal, jsem nechal smazat taky, protože jsem v něm měl odkazy na soukromá data, fotky svých dětí, domu atd., která bych nemohl bez přístupu možnost ovlivňovat a nechtěl jsem, aby se v nich někdo hrabal. Tady budu opatrnější.


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Môžeš byť v kľude, tu je pár ľudí a navzájom sa rešpektujú takže tu zatiaľ vládne kľud a mier. Vitaj medzi nami.

  • ...ke komorní atmosféře komorní hodinky...Seiko Moving Design - calibr 6R15

    Images

    Damasko DA34, Seiko Moving Design 2x, Seiko SRP 043, Casio PRW 3000, Omega Dynamic. Vintage: Seiko Sportsmatic, Seiko DX, Prim Sport 1 (2x), Omega Dynamic (vintage), Omega Seamaster Calendar, Omega Seamaster Cosmic, Cortébert, Ulysse Nardin, Seiko SQ, Onsa 2x, Ricoh Medallion, Wostok, Casio Telememo, Kapesní: Cortébert, Omega, Titus. Dámské: Omega Dynamic (vintage), Muhle Glashutte Lady 99, Casio Baby G, Seiko Alba Riki Watanabe, Casio Felité a quartzky.

  • Tieto Moving rady, mňam, modely sú fakt nádherné, veľký LAJK! :super: (zaujímavé sú pre mňa DiscusBurger modely, zvláštne ale prítažlivé)

  • ...discus burger je i pro mě ďáblovo lákadlo.

    Damasko DA34, Seiko Moving Design 2x, Seiko SRP 043, Casio PRW 3000, Omega Dynamic. Vintage: Seiko Sportsmatic, Seiko DX, Prim Sport 1 (2x), Omega Dynamic (vintage), Omega Seamaster Calendar, Omega Seamaster Cosmic, Cortébert, Ulysse Nardin, Seiko SQ, Onsa 2x, Ricoh Medallion, Wostok, Casio Telememo, Kapesní: Cortébert, Omega, Titus. Dámské: Omega Dynamic (vintage), Muhle Glashutte Lady 99, Casio Baby G, Seiko Alba Riki Watanabe, Casio Felité a quartzky.

  • Quote

    Nedôverujem im, na fff sa mi stalo, že som si pri odkladaní všimol povytiahnutú kounku. Možno sa zadarilo mne, možno deťom keď sme blbli, ale to by bolo jedno ak by som následne skončil v bazéne.

    don, mne sa stalo na damasko ze som mal odsrobovanu a povitiahnutu korunku, proste niekedy ruky robia veci o ktorych mozog netusi :D
    nastastie som si to pod tou sprchou rychlo vsimol

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Mne sa to stalo na rlx, chodila som tak pár dní, ale to sa stane len ľudskou hlúposťou a je to málo pravdepodobné. Bez šroubovacej korunky sa to môže stať napríklad keď blbnem s deťmi v mori úplnou náhodou a načo riskovať. Do vody mám vždy niečo bezpečnejšie ;)