• Ak si dobre spominam, cena motylikovej spony napr. na Longines HC bola do 200e. Tak tieto hodinky stoja menej (600PLN, cize cca 145e) :) Neviem ci mam hladat nejaky skryty vyznam za otazkou na mikinu, ale bezne ich nosim, takze urcite :)

  • Fotky s mikinou sice nemam, ale ked aj budu, tak "fotim hodinky, nie mikinu", na to sa autorske prava nevztahuju :)

    Takze prve dojmy..
    + velkost perfektna, ani male, ani velke, proste akurat
    + tvar puzdra
    + spracovanie je myslim v poriadku, zatial som nic zasadne nenasiel
    + "sunburst" cifernik je skvely, nie je prilis vyrazny ani sa nestraca
    + 3D indexy tiez paradne, pri pohybe sa stale lesknu (nic pre matnych tool maniakov)
    + na ruke posobia aspon o 2 triedy vyssie ako by napovedala cena, mam z nich lepsi pocit ako z typovo podobnych Certin v cene cca 700eur
    + remen je kupodivu pouzitelny a nevadi mi ani racing style
    - hodinova a minutova rucicka v urcitych uhloch splyva s cifernikom
    - sekundovka chronografu nie je pevna, ale sa hybe v rozmedzi 0.5s, je to zial vlastnost pouziteho quartz strojceka
    - 24hod subcifernik ukazuje 24h cas velkej hodinovej rucicky, na co je to dobre netusim
    +- hlavna korunka isla vytiahnut pomerne tazko, ale praca s nou potom uz bola v poriadku
    +- pri prehadzovani datumu sa mi zdalo ako keby boli pouzite rozne velkosti cislic pre rozne dni, este to overim
    +- nazov - farba a font je vhodny, posolstvo uz menej


  • Autavie sú krásne nadčasové hodinky takže s týmto dizajnom nejde spraviť krok vedľa. Gratulujem k pekným hodinkám za relatívne málo peňazí, nech robia dlho radosť. Škoda, že je to quartz :)

  • Parádne sú tie hodinky :super: Perfektný tvar, pekný ciferník a super cena. Čo viac si priať ?

  • Normalne o nich uvazujem :) Tieto autavie sa daju este zohnat? Na ich stranke je len model s tudor cifernikom a este jeden v divokej farbe.

  • Este by mali mat posledny kus, treba im napisat :)

    + jemne vzorovane subciferniky su o uroven nizsie
    +- WR100m, ale pisu, ze nevhodne na plavanie (nie ze by som s nimi planoval liezt do vody)
    + rucicky su zarovnane (nechapem preco s tym maju problem znacky 10x - 20x drahsie)

    Musim vytiahnut fotak, zatial dalsie rychle mobilovky

  • 600PLN = 145eur, stary znamy pomer cena/vykon je viac nez vynikajuci.
    Sekundovka skace iba pri pustenom chronografe, inac je vsetko tiche a bez viditelneho pohybu. Aj to ich odlisuje od ostatnych hodiniek a vobec mi nevadi, ze su quartzky, skor naopak :)

  • RLX den je este v nedohladne. Zatial ma ta promiskuita bavi a pokial ma vedia tesit hodinky takmer "zadarmo", je skoda minut cely budget na 1 kus. V tomto pripade u mna plati, viac hodiniek = vacsia radost. Na one watch guy musim dozriet :)

  • Modraky od Vratislavia su na ceste...

    po predanych modrych Hamilton Pan Europ to bude asi slaba utecha..ale mozno budem prekvapeny.
    Ten NATO je sice fajn..ale Nato nemam moc rad..
    asi pojdu na takyto Tropico..

  • Modraky od Vratislavia su na ceste...

    po predanych modrych Hamilton Pan Europ to bude asi slaba utecha..ale mozno budem prekvapeny.
    Ten NATO je sice fajn..ale Nato nemam moc rad..
    asi pojdu na takyto Tropico..

    Ak by si s nimi nebol spokojny, tak mi napis. Mne sa velmi pacia.