Vianočná súťaž o hodinky 2014

  • Ja si chcem spraviť pekné Vianoce s LACOM, takže hľadám. Motivácia je veľmi veľká :)

  • ty máš tuším zatiaľ plný počet? tak sa drž, aj keď mám obavu, že sú tu aj onakvejší machri, ja to beriem ako šport.
    a potom, myslím, že táto súťaž má byť aj akousi odmenou pre tých, čo tu celý rok hojne prispievali a medzi tých ja nepatrím. takže mi ide skôr o hodinkársku česť :-)))

  • Ja som členom len od augusta takže som v podstate zelenáč. To že som zatiaľ dokázal správne odpovedať na všetky otázky pripisujem jednak vedomostiam, pretože boli veci ktoré som vedel s fleku, ale taktiež aj šikovnosti, kedže niektoré veci som musel hľadať. Samozrejme že som si vedomý toho že sú tu ľudia ktorý majú bohatšie skúsenosti, väčší prehľad a taktiež po nich vidno na tomto fóre výraznejšiu stopu. Súťaž vnímam ako možnosť získať zaujímavé hodinky hlavne svojou šikovnosťou, kedže je isté že bude rozstrel a tam rozhodne rýchlosť. Bude to viac menej len o šťastí komu otázka ako sadne a ako rýchlo dokáže správne odpovedať. Kedže vždy je tu aj druhá možnosť, teda možnosť že človek nevyhrá tak v mojom prípade som rád že som sa mohol takého niečoho zúčastniť. Sú to dobré skúsenosti a určite som sa aj niečo naučil. Za celé toto fórum som vlastne vďačný. :)

  • Ja som členom len od augusta takže som v podstate zelenáč. To že som zatiaľ dokázal správne odpovedať na všetky otázky pripisujem jednak vedomostiam, pretože boli veci ktoré som vedel s fleku, ale taktiež aj šikovnosti, kedže niektoré veci som musel hľadať. Samozrejme že som si vedomý toho že sú tu ľudia ktorý majú bohatšie skúsenosti, väčší prehľad a taktiež po nich vidno na tomto fóre výraznejšiu stopu. Súťaž vnímam ako možnosť získať zaujímavé hodinky hlavne svojou šikovnosťou, kedže je isté že bude rozstrel a tam rozhodne rýchlosť. Bude to viac menej len o šťastí komu otázka ako sadne a ako rýchlo dokáže správne odpovedať. Kedže vždy je tu aj druhá možnosť, teda možnosť že človek nevyhrá tak v mojom prípade som rád že som sa mohol takého niečoho zúčastniť. Sú to dobré skúsenosti a určite som sa aj niečo naučil. Za celé toto fórum som vlastne vďačný. :)

    Na to, že si u nás len od augusta, tak si najbohatší člen. Len tak ďalej ;)

  • na základe predbežného sčítania hlasov som sa rozhodol verejne priznať (slovami klasika) "nie porážku, ale ne-víťazstvo" v tohtoročných voľbách o najlepšieho Laca, všetkým potenciálnym postupujúcim do rozstrelového kola želám veľa úspechov, víťazovi vopred blahoželám a ďakujem všetkým, ktorí ma podporili :)
    ... dofrasa a prezradí mi niekto, čo za muzeálny exemplár bola tá otázka č. 11? (teda ak tuprítomný "vedúci" nie je prudko proti)

  • tak som to nakoniec nedal :rouge: nevadí, ja mi jasné, že nemôžem každý rok vyhrať hodinky ::d
    Držím palce všetkým čo sú ešte v hre, nepochybujem že hodinky skončia v správnych rukách. :super:

  • No páni, ja som to mal teraz posledné dva dni také náročné, že som sa k súťaži ani nedostal, ale už predtým som mal dve nezodpovedané otázky, takže na víťazstvo som aj tak určite nemal šancu. Tiež sa už mením skôr na diváka, ale som zvedavý, kto to nakoniec vyhrá. Držím palce všetkým, najviac to doprajem asi tým, ktorí si takéto hodinky nemôžu len tak hocikedy dovoliť. Tým asi urobia najväčšiu radosť.:)

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • aj ked sa tentokrat nevzdavam a idem az do konca, z pozicie jednej nezodpovedanej otazky si nadeje na vyhru nerobim. Viem ake to je mat doma Laca na vianoce :mrgreen: a dokonca tento model, takze ten pocit rad doprajem aj niekomu inemu. Obcas mi ten svietiaci cifernik chyba, boli to fajn hodinky takze vyherca tes sa :malin1:

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • na základe predbežného sčítania hlasov som sa rozhodol verejne priznať (slovami klasika) "nie porážku, ale ne-víťazstvo" v tohtoročných voľbách o najlepšieho Laca, všetkým potenciálnym postupujúcim do rozstrelového kola želám veľa úspechov, víťazovi vopred blahoželám a ďakujem všetkým, ktorí ma podporili :)
    ... dofrasa a prezradí mi niekto, čo za muzeálny exemplár bola tá otázka č. 11? (teda ak tuprítomný "vedúci" nie je prudko proti)

    Prečo nie, keďže je už po limite: http://www.galletwatch.com/ :)

  • Prečo nie, keďže je už po limite: http://www.galletwatch.com/ :)

    Takze som ju dal spravne :)
    Ja sa tymto bavim a rozsirujem si obzory v hodinkovom svete. Zistujem, co vsetko sa da vyrobit a aky je aj vkus. Beriem to ako zabavu. Nebudem klamat, ze by som chcel vyhrat ::d Hlboko sa sklanam pred tymi, ktori tie hodinky poznaju a maju taky rozhlad :super: :amen:

  • Vzhľadom na neskutočné množstvo výrobcov a rôznych modelov si dovolím tvrdiť, že na všetky otázky by z hlavy nevedel odpovedať ani watch snob.. Takže je to tak trochu aj zábava aj drina a hľadanie.. Ale kto chce mať Lacikého pod vetvičkou, musí si to zaslúžiť :]

  • No chlapci, je to viac než neuveriteľné, ale túto otázku so šťastným číslom 13. som dal asi za 4 minúty :mrgreen: (dúfam, že správne, ale pri tejto špecialitke, to mohol byť jedine ...... ) ;)